Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
EnevY
Мнения: 53
Регистриран на: 09 мар 2014 12:51
Контакти:

Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот EnevY » 18 юни 2015 00:34

Все си мисля, че феновете, които не искат преобразуване на "Литекс" в ЦСКА, трябва да реагират по някакъв начин. Трябва да реагираме. Не да си повтаряме, че нищо не зависи от нас и да се примирим пред избора да останем без отбор или да подкрепим "сливането". Аз бих гледал моят любим отбор в А окръжна или В група, без значение, само и само да запазя достойнството си и това на клуба. Ситуацията в България е достатъчно тежка, хората са достатъчно раздалечени и настроени един срещу друг, за да се създават подобни ситуации, които да нажежават и разединяват. Каква да е реакцията? Най-елементарното. Чрез форуми, фейсбук-групи и т.н. се организираме и излизаме на мирен протест, чрез който да покажем, че не сме съгласни със случващото се. За мен повечето фенове, които подкрепят "Божков-Ганчев" таят страх в себе си, че няма да излезем от долните дивизии, наречето го комплекс ако щете. Няма кой да ни вземе? Няма ли? ЦСКА с минимални разходи? Веднага се сещам за Чакмаков. Резервирам съм към Манджуковизма, тъй като в тяхно лице виждам хора, които жалят парите, които са дали за отбора, отколкото мотивация да изградят работещ модел.

Очаквам мнения и коментари. Благодаря.
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.

Айнщайн

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот Beck's » 18 юни 2015 00:50

Коментара е излишен ... Ти или си толкова далеч от това което се случва или си изплашен от евентуален толкова обезпечен отбор ! :roll:

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот viking22 » 18 юни 2015 00:55

До някъде и аз това искам-лошото е че го направиха умишлено това нещо.Според теб знаеш ли колко малко трябваше се плати и да се продължи във А група защото беше обезпечено повечето и от тоя ред на мисли ако бяха продали половината играчи пак и всичките даже колко мил. щяха да се върнат( а сега всички избягаха без грам стотинка)- и да играем със млади момчета само. и тв пари и тн.А те дали 7 мил. нещат да дадат 1 примерно-и те искат ново дружество.
Последна промяна от viking22 на 18 юни 2015 01:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10189
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот CSKA 78 » 18 юни 2015 00:56

Към автора на темата


Твоят любим отбор вече не съществува! Ще има ново АД на Милко и Морко, но това не е ЦСКА, а ново АД на минджуците! :evil:
Иначе лошо няма подкрепяйте се, все пак ще бъдете една шепа хора! :oops:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот skabrin » 18 юни 2015 00:59

Нека да изчакаме да видим какво са измислили в крайна сметка, но и аз не желая да припознавам чужд отбор.
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
EnevY
Мнения: 53
Регистриран на: 09 мар 2014 12:51
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот EnevY » 18 юни 2015 01:03

Beck's написа:Коментара е излишен ... Ти или си толкова далеч от това което се случва или си изплашен от евентуален толкова обезпечен отбор ! :roll:


Какво се случва? Заслужаваме да играем в А група ли? Моралните ми разбирания са на много по-различно ниво от това да си представям в момента, как двама от най-големите мафиоти в държавата пускат кокали на "Армията", за да може ние да си представяме групова фаза на Шампионска лига. Не, благодаря.
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.

Айнщайн

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот viking22 » 18 юни 2015 01:13

EnevY написа:
Beck's написа:Коментара е излишен ... Ти или си толкова далеч от това което се случва или си изплашен от евентуален толкова обезпечен отбор ! :roll:


Какво се случва? Заслужаваме да играем в А група ли? Моралните ми разбирания са на много по-различно ниво от това да си представям в момента, как двама от най-големите мафиоти в държавата пускат кокали на "Армията", за да може ние да си представяме групова фаза на Шампионска лига. Не, благодаря.

Не че съм против твоето мнение .Просто помисли как се разви всичко.1 трябваха 3 мача да вземеш -евротурнири-пари.тв права-пари.футболисти двойно по скъпо пари.А какво стана 10 мача не може да бием -ние за 65г няма такова нещо.После дал си 7 не даваш 1 за да вземеш примерно 3-4.Как ще докараш пари във В група и то искат ново дружество.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот Angoff » 18 юни 2015 01:24

Ами подкрепяйте си "оригиналния" ЦСКА с Милко и Морко във В група , и още 199 моралисти , като теб . ЦСКА в долните групи ще е посмешище , точно Чакмаков не е добра идея , повярвай ми. Стига говорихте за тоя морал , сякаш цял живот ходите по вода и храните стотици хора с две риби и три хляба. Морално ли е само ЦСКА да си плаща за базите ?

ЦСКА е там , където са феновете и стадион "Българска Армия" , след като 95% от феновете го припознаваме какъв е проблема ?
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот lq4kata » 18 юни 2015 01:26

Добре да приемем че отидем във В група и да кажем влезем след 2 години . И вземем лиценза на София 2010 или някой друг тогава това ли ще е твоя ЦСКА . Не със сегашния отбор е свършено вече няма го . Та като се върнем както го направи Ботев какви гаранции има че няма да сме като тях да сме средняци без никакви амбиции . Трябва да се спре с това че фенове могат да издържат отборите в България . При високите ни заплати не може да си го позволим както е в германия . Единственото което може да се направи е да се направи членски внос на всеки който обича отбора и с тези пари да се помага на децата от отбора .

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Време за реакция и от другите фенове на ЦСКА

Мнениеот volf » 18 юни 2015 01:26

Beck's написа:Коментара е излишен ... Ти или си толкова далеч от това което се случва или си изплашен от евентуален толкова обезпечен отбор ! :roll:

Ами...........?!
Ти вероятно си наясно с онова което разказват кукловодите!
И за бюджета обясниха отраничко - Щедри та дрънкат!
Я пак опитай! - Кой е по-наясно!
Абе, некои изглеждате като че в друг, по-хубав свят живеете - там където конци се дърпат, а глави не трябват!
Изживей си еуфорийката, която създават разказите на противните, поредни "спасители", но недей да "открехваш" и онези които все още ползват главите си!
То бива тесногръдие и малодушие ама.....................................


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта