Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г. Черно Море

Мнениеот greenpeak » 25 май 2015 11:14

Кръг преди краят на сезона, и оставаш финал за купата, му дойде времето и за вече познатата тема.

Божилов, Коконов и вратар си тръгват от "Тича" : http://www.varna.utre.bg/2015/05/25/320 ... t_ot_ticha

Дани Георгиев, Бакари и Паланков преподписаха с Черно море: http://www.varna.utre.bg/2015/05/25/320 ... herno_more

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот yavorescu » 25 май 2015 12:49

Привърженикът на Черно море greenpeak обяви гладна стачка и вече четвърти ден е на палатка пред канцелариите на "Тича". Фенът не може да се примири с предстоящата раздяла на клуба с нападателя Георги Божилов, който е негов любимец и вече дълги години защитава подобаващо зелено-бялата фланелка. Страстният любител на елегантния стил на Божилката има само две прости и лесно изпълними искания към Никола Спасов и ръководството на Черно море -- техничният левичар да се обвърже с нов петгодишен договор и да бъде сред избраните 11, които ще започнат финалния сблъсък за Купата на България срещу "Левски". Припомняме, че голаджията няма записана нито една минута в това издание на турнира и съществува реална опасност да не получи медал, ако варненци триумфират с трофея.

Трогнат и просълзен от отношението на greenpeak, след днешната тренировка българският Йохан Кройф му е подарил своя ценна снимка от зората на бляскавата си кариера с персонален автограф на гърба.
Изображение


Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Кролик » 25 май 2015 15:11

yavorescu написа:
Привърженикът на Черно море greenpeak обяви гладна стачка и вече четвърти ден е на палатка пред канцелариите на "Тича". Фенът не може да се примири с предстоящата раздяла на клуба с нападателя Георги Божилов, който е негов любимец и вече дълги години защитава подобаващо зелено-бялата фланелка. Страстният любител на елегантния стил на Божилката има само две прости и лесно изпълними искания към Никола Спасов и ръководството на Черно море -- техничният левичар да се обвърже с нов петгодишен договор и да бъде сред избраните 11, които ще започнат финалния сблъсък за Купата на България срещу "Левски". Припомняме, че голаджията няма записана нито една минута в това издание на турнира и съществува реална опасност да не получи медал, ако варненци триумфират с трофея.

Трогнат и просълзен от отношението на greenpeak, след днешната тренировка българският Йохан Кройф му е подарил своя ценна снимка от зората на бляскавата си кариера с персонален автограф на гърба.
Изображение


хахахаххахахахаххааххааххаахах
очаква се в следващите дни greenpeak ритуално да татуира но. 14 на гърба си в знак на признателност към всеотдайната игра на Божилов :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот ВАРНА » 25 май 2015 15:21

Загубихме част от идентичността на отбора в последните няколко години.Божилов беше в основата на всички скоростни наши опити за атаки,превръщайки ги за части от секундата в извеждашто подаване за противников състезател.Гардиране и пас,които наистина ние,а и съотборниците му не можахме да оценим.В края на краищата пасът за Дончо и голът му срещу Левски са нещата,които ще запомня,а това за толкова години е малко

Пожелавам му здраве,добър клуб и повече хубави моменти!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот КироВарна » 25 май 2015 17:50

Не разбирам,защо Н.Спасов не харесва Коко!?Мисля,че това е очевидно и е единствената причина,поради която момчето си заминава!Ако вземат някакви пари за него,ще е оправдано!Още като го лансираха най-редовно,за абониран играч на мача,си го мислех!Не е някакво чудо на природата,но се развива!Щом Кольо е решил,значи има по добър вариант!На Райков,когато му се играе,е много по остър на фланга!Божилов е много спорен,но треньора няма да може да го вмести в схемата си....и в изискването за бърза игра!Жоро много бяга и много се старае,но както биха казали в Разград "Файда йок!"По-горе някой говори за добрите му моменти в ЧЕРНО МОРЕ,споменавайки паса към Дончо и гола срещу Левски!Аз бих добавил и един гол срещу Локо Пд!Бих добавил и отличната му техника,но дотук....За Чанович,не е учудващо че също напуска!Той дойде за да замести Китанов.Добре или лошо,справи се!Благодарим му и го изпращаме с аплодисменти!Иска ми се ядрото да се запази,а ако може и ЕРНАНДЕС да остане......Сигурен съм,че това много ще зависи от финала за Купата!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот ogrizko » 25 май 2015 18:21

Такава тема не трябва да има преди да мине Финала за Купата! Да се заключи и после да се отваря, няма нужда да се насажда напрежение към играчите и между феновете с разисквания кой трябва да си ходи и т.н. :!: :!: :!:
Изображение

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот ikar » 25 май 2015 18:59

Младеж не се коси, момчето вече е избрало своят път и има подписан договор.........

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Готвача » 25 май 2015 19:00

ogrizko написа:Такава тема не трябва да има преди да мине Финала за Купата! Да се заключи и после да се отваря, няма нужда да се насажда напрежение към играчите и между феновете с разисквания кой трябва да си ходи и т.н. :!: :!: :!:

Много грешен тайминг на темата,така мисля и аз.Ключ до края на финала за КБ.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот ВАРНА » 25 май 2015 20:02

Готвача написа:
ogrizko написа:Такава тема не трябва да има преди да мине Финала за Купата! Да се заключи и после да се отваря, няма нужда да се насажда напрежение към играчите и между феновете с разисквания кой трябва да си ходи и т.н. :!: :!: :!:

Много грешен тайминг на темата,така мисля и аз.Ключ до края на финала за КБ.


Прави сте!

Ключ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта