Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

HKKostov
Мнения: 70
Регистриран на: 25 ное 2008 00:12
Контакти:

Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот HKKostov » 17 юни 2009 10:21

Здравейте, знам че вече има такива теми, нпо в тях се изписах куп глупости, затова реших да направя нова тема за трансферите на Тича. Явно че и ние като другите отбори търсим нещо евтино или със свободен трансфер което да запълни дупките в отбора. Както Кольо каза ще се привлекат 5 нови играча (един от които вече е ясен Здравко Лазаров), през лятото като ще се разчита основно на играчи от България. аз смятам, напад телят който ще дойде ще се казва Евгени Игнатов от Чавдар (Етрополе) - млад, перспективен, евтин, Българин. съмнявам се че ще дойде Владо Mанчев или Светльо Тодоров, тъй като искат много високи заплати, а както знаете в Черно море тавана е 12 000 евро, които взима само Кривия (те затова напуснаха и Периш и Андре). Търсим още един халф и според мен това ще бъде един измежду Дани Кики и Николай Манчев. Тук вече стои въпроса с парите. Глая Топалова е склонна да продава за малко пари, а с Ботев всички ще разтрогнат. Имаме спешна нужда от двама защитници и по-точно ляв и десен бек. Тук положението е сложно тъй като такива играчи в БГ почти няма. Трябва да се направи всичко възможно да вземем Даниел Божков от Ботев за десен бек. Той е един от най-добрите свободни бекове в момента. Втрои вариант, но не толкова предпочитан е Мечеджиев от Локо Пд. За Йордан Минев и Виданов не може да се мисли защото ще са много скъпи, а и ЦСКА не искат да се разделят с тях. с левият бек нещата не са никак добре, тъй като в няма такива Бг футболисти. Кольо сподели че чака няколко чужденци от Бразилия на проби, които само ако го впечатлят много ще привлечем. според мен трябва да се търси играч от там за левият бек. В БГ едиствено в Литекс има леви бекове които можем да вземем защото там имат трима (Венков, Занев, Петков) и ако се съгласят и можем би било добре да вземем един от тримата. Към тези трансфери прибавям и задължителното оставане на Какалое който направи много добър полусезон.

Очаквам вашите мнения и предложения за това кои футболисти могат биха дошли и сте чули някой слух че ще идват в Черно море при тези условия които ръководството е готово да предложи.

KingForAday
Мнения: 61
Регистриран на: 27 авг 2008 21:51

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот KingForAday » 17 юни 2009 10:53

Тимнев е най- добрият в Ботев Пд.

HKKostov
Мнения: 70
Регистриран на: 25 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот HKKostov » 17 юни 2009 11:07

Нещо повече за тоя Тимнев или имаше в предвид Тимонов?

Потребителски аватар
waFry BSFC
Мнения: 186
Регистриран на: 13 фев 2009 11:46
Skype: reckinh0
Местоположение: В ЗЕЛЕНА ВАРНА , ТИЧА !
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот waFry BSFC » 17 юни 2009 11:12

Страхотен коментар , колега ! Браво ! Относно покупко-продажбите на Кольо и компания - Аз мисля , че младежи може да се зимат , но можеби не са толкова нужни за копуване - имаме страхотна школа спокойно 1 2 доказали се млади момчета могат да стъпят на сцената ! Дани Кики найстина много ми допада , но дали , май надали .. Както и да е живот и здраве ще разберем всичко с новите играчи , да се надяваме че Кольо няма да сгреши в избора си ( а и не ми се вярва да го направи) , така че времето ще покаже :)
ТИЧА ДО ГРОБ !
Изображение

HKKostov
Мнения: 70
Регистриран на: 25 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот HKKostov » 17 юни 2009 11:24

Благодаря колега. може би едно допълнение към този целият списък с играчи за мен би бил един Илиян Мицански от втора полска лига. Момчето играе като дясно крило или център нападател, мисля че е на 23-24 години юноша е на Пирин и най-важното стана голмайстор на полската втора лига с 26 попадения.

Потребителски аватар
waFry BSFC
Мнения: 186
Регистриран на: 13 фев 2009 11:46
Skype: reckinh0
Местоположение: В ЗЕЛЕНА ВАРНА , ТИЧА !
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот waFry BSFC » 17 юни 2009 11:30

Ето за това момче вече съм много съгласен не бях се сетил , но съм чувал , че е разкошен ! Съотношението цена - качество също ще е на ниво !
ПС : най-после коментари написани от найстина запознат човек с нещата ( HKKostov ) !
ТИЧА ДО ГРОБ !
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2009 11:45

"ЧЕРНО МОРЕ" сменя тактиката - оглежда млади таланти и ги "ЛАПА"!

varna-sport.com 16.06.2009 22:52
"Черно море" сменя тактиката да търси за селекция само утвърдени родни футболисти. От този сезон варненският клуб започва да привлича перспективни играчи, които могат да повишат качествата си на "Тича". След като стана ясен интересът към голмайстора на
"Нафтекс" Диян Христов, "моряците" насочиха поглед към още няколко имена. Един от тях е голмайсторът на "Чавдар" от Етрополе Евгени Игнатов. 20-годишният нападател е юноша на ЦСКА, а през последния сезон отбеляза 12 попадения в първенството на Западната "Б" група. От Игнатов се интересуват още два отбора от елита - "Славия" и "Сливен".
"Черно море" има апетит и към съотборника на Игнатов в "Чавдар" - Калин Щърков (25 години), който през зимната пауза бе пред трансфер при "моряците". Левият бек е юноша на "Левски" и влиза в плановете на още няколко клуба - "Миньор" (Пк), "Локомотив" (Мз), както и на новака в "А" група "Берое".
Изображение

Потребителски аватар
waFry BSFC
Мнения: 186
Регистриран на: 13 фев 2009 11:46
Skype: reckinh0
Местоположение: В ЗЕЛЕНА ВАРНА , ТИЧА !
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот waFry BSFC » 17 юни 2009 11:57

Да и аз я четох статията дано нещо да се получи с тези момчета !
ТИЧА ДО ГРОБ !
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2009 12:07

waFry BSFC написа:Да и аз я четох статията дано нещо да се получи с тези момчета !

Абе, да не се получи само така... тия момчета за сметка на перспективни момчета от школата, че тогава няма да ми хареса кой знае колко много. Иначе като цяло е добре, имаме достатъчно опитни играчи вече. Трябва да се мисли в перспектива и за бъдещето. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Трансфери и трансферна политика на ПФК Черно море Варна

Мнениеот more » 17 юни 2009 12:08

Аз четох,че се опитат да привлекат и Александър Тонев като бъдещ перспективен футболист може да пасне на състава макар от ЦСКА да го определиха че нямал достатъчно опит.Договор му изтичал и ще бъде свободен агент.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта