Има ли будни още?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Има ли будни още?

Мнениеот soilwork » 10 юни 2009 02:42

Има ли будни фенове на баскетбола,хайде разсънвайте се след час започват Орландо и Лейкърс :) :) дайте да пишем нещо че ми се спи яко

Sheisse
Мнения: 410
Регистриран на: 03 апр 2009 06:50
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот Sheisse » 10 юни 2009 02:44

Има, заредени сме.Втория мач го проспах, тоя се надявам да го изгледам.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот soilwork » 10 юни 2009 02:49

А Евала брато :) :) Ще трябва да сляза долу до денонощния да си взема кафе и цигари и се приготвям за битката :)

Govedata sa Nomer 1
Мнения: 136
Регистриран на: 15 апр 2009 00:00

Re: Има ли будни още?

Мнениеот Govedata sa Nomer 1 » 10 юни 2009 03:00

soilwork написа:Има ли будни фенове на баскетбола,хайде разсънвайте се след час започват Орландо и Лейкърс :) :) дайте да пишем нещо че ми се спи яко



Орландо и Лейкърс? Евала пич
Всеки със своята болест.Спорта е най-добрата,но в моя случей - баскетболя - не

Потребителски аватар
Maria Mitsova
Мнения: 57
Регистриран на: 31 яну 2008 19:43
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот Maria Mitsova » 10 юни 2009 03:15

Разбира се, че ще гледаме... :lol:
Follow me on Twitter - @mimi_blanco

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот soilwork » 10 юни 2009 03:17

Само така Мария-поздрави от мен ;)

Потребителски аватар
Maria Mitsova
Мнения: 57
Регистриран на: 31 яну 2008 19:43
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот Maria Mitsova » 10 юни 2009 03:21

Ти поне си се разходил до денонощние...аз като не пуша, и кафе в тия часове не употребявам...само се чудя с какво да се занимавам до 4 сутринта :)
Follow me on Twitter - @mimi_blanco

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Има ли будни още?

Мнениеот sedem_!_dva » 10 юни 2009 03:26

Колко часа почва баскета ? Аз съм за магьосниците, ама май нямат голям шанс за триумф :!: :roll:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
Maria Mitsova
Мнения: 57
Регистриран на: 31 яну 2008 19:43
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот Maria Mitsova » 10 юни 2009 03:28

В 4...
Follow me on Twitter - @mimi_blanco

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Има ли будни още?

Мнениеот soilwork » 10 юни 2009 03:28

Да развием някоя тема?? :) Турция само преди 10-на години първенството беше по-слабо от нашето, в Гърция също, но там започнаха да купуват "застаряващи звезди", които обаче са си звезди в тесния смисъл на думата, а не 38 годишни "млади надежди", юноши на Гремио с 4,5 мин. игра за бразилския юношески национален отбор. За протокола само: :) Кежман, Роберто Карлош, Ривалдо, а напоследък се говори, че и Роналдо щял да поеме към Балканите. Сега предполагам, че ще ми кажете че тези футболисти струват колкото годишния бюджет на Левски и ЦСКА. Така е! В началото няма да можем да си купим такива играчи, но пък средствата, разпилени (нарочно използвам тази дума) за разни "бразилци" с много съмнителни качества,марокански национали", "израелски таланти", "виетнамско-бразилски голмайстори", както и "панамски пистолети", които са по-опасни за себе си, отколкото за противника, тези средства може да се разходват за бази, за юношески формации и т.н., които само след няколко години ще възвърнат тройно стойността си. Тук още се робува на тезата, че ако някой е минал бос по пясъка на Копа Кабана, носейки варел с царевица (по-известна като кукуруз), ще бъде новата "перла в короната" на отбора Х в БГ първенството. :) Не знам дали чужденците в Англия отслабват националния отбор, но със сигурност правят това, което е в момента тяхното първенство!! През последните 17-години нивото на А-група падна драстично. Дали това е поради възможността най-големите таланти да заминават за чужбина, дали е заради възможността да гледаме най-добрите, което глези нашата футболна естетика, но едно е сигурно в 21 век нашите вече европейски футболни "грандове са на нивото на по-малко европейските албански такива. ние наистина сме за индийската шампионска лига ... или за пакистанската, а може би севернокорейската, но не и за европейската, Батков просто не подозира колко е прав. Но за разлика от посоката, в която той адресира своята реплика, аз бих я насочил към всички наши отбори, защото по-вероятно е индийски отбор да влезе в ШЛ, отколкото Левски или ЦСКА (освен ако не променят правилника). :) Понятието "отбор от нашата черга" винаги ми е звучало изключително актуално за А-група :) При нашия селски футбол обаче нямаме шанс да стъпим скоро на "гладкия европейски паркет", защото никой европеец няма да иска някой цървулко да му го "накаля" с градинските си гумени цървули, не и докато той дава парите... Така че ШЛ за нашите футболисти - само по БТВ :)


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта