Пред банята - защо

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

floyd12343
Мнения: 2
Регистриран на: 14 окт 2013 22:45
Контакти:

Пред банята - защо

Мнениеот floyd12343 » 15 окт 2013 13:03

Здравейте, нов съм във форума и не съм сигурен дали е минала тази тема, по-точно:
Не Ви ли е малко неудобно да водите предаване в телевизия,която определено подкрепя сегашното правителство.Мисля че е малко странно и определено е срамно при положение че В.Грънчаров беше бит от същото това правителство а и вие претендирате да сте демократи.Освен това и рейтинга на тази тв не е кой знае какъв.Незнам защо още го правите и дали само парите са причината.Имайте впредвид, че много хора ви уважаваха допреди това, незнам как ще е занапред.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот boabbb » 15 окт 2013 13:06

"Пред банята" е забавно спортно предаване и не виждам каква връзка има с кое е правителството ? :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

NADURVEN_FILOSOF
Мнения: 576
Регистриран на: 25 сеп 2013 15:16
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот NADURVEN_FILOSOF » 15 окт 2013 13:21

остави ги платените, сега играят националите и са се активизирали :lol:
сърце, душа за берое стара загора
http://vbox7.com/play:9114d3b3

floyd12343
Мнения: 2
Регистриран на: 14 окт 2013 22:45
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот floyd12343 » 15 окт 2013 13:39

Жалко пичове жалко!Това определено е минус за вас.
А това че някой се бил активизирал е чиста глупост и форма на параноя.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот fen-fen » 15 окт 2013 14:59

floyd12343 написа:Здравейте, нов съм във форума и не съм сигурен дали е минала тази тема, по-точно:
Не Ви ли е малко неудобно да водите предаване в телевизия,която определено подкрепя сегашното правителство.Мисля че е малко странно и определено е срамно при положение че В.Грънчаров беше бит от същото това правителство а и вие претендирате да сте демократи.Освен това и рейтинга на тази тв не е кой знае какъв.Незнам защо още го правите и дали само парите са причината.Имайте впредвид, че много хора ви уважаваха допреди това, незнам как ще е занапред.


1.Какво общо има предаването Пред банята, с телевизията която подкрепа правителството?
2. Какво общо има форума на гонг, та задаваш този въпрос тук?
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот grasiani » 15 окт 2013 16:35

Кой те кара да гледаш тая телевизия ,много инфантилни хора ей.Чисто спортно предаване да го обвиняваш в политически пристрастия, че и тема пускаш.Влез им във фейса и си кажи мнението, научи се и да пускаш както трябва теми .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13836
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Пред банята - защо

Мнениеот Red_Neck » 15 окт 2013 18:49

Пармалат да не би да си е открил още един профил и да ни засипва с теми ? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта