Шампиони на България - пет години по-късно

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот marjb » 27 май 2009 15:08

На 5-и юни всички на Лаута,за да гледаме мача между сегашния отбор срещу шампионския!Мачът ще започне в 18.30 ч. и най-вероятно ще е от две полувремена от 35 минути. Билетът ще е 3 лв.Веднага след мача фенове и футболисти ще изкарат 2-3 часа пред специално изградена сцена, на която ще свирят и пеят ПОДХОДЯЩИТЕ хора или групи - в процес на доуточняване е кои. Ще вървят моментите от шампионската титла. Ще се лее бира, кебапчета, кюфтета, кетъринг и т.н. Т.е. ще има мероприятие и след самия демонстративен мач.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44166
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот rhaegar » 27 май 2009 15:22

Приятно изкарване,аз бих дошъл до Пловдив за такова джамбуре ама няма как.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
RecycleBin
Мнения: 25
Регистриран на: 25 май 2009 22:03
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот RecycleBin » 27 май 2009 15:24

marjb написа:На 5-и юни всички на Лаута,за да гледаме мача между сегашния отбор срещу шампионския!Мачът ще започне в 18.30 ч. и най-вероятно ще е от две полувремена от 35 минути. Билетът ще е 3 лв.Веднага след мача фенове и футболисти ще изкарат 2-3 часа пред специално изградена сцена, на която ще свирят и пеят ПОДХОДЯЩИТЕ хора или групи - в процес на доуточняване е кои. Ще вървят моментите от шампионската титла. Ще се лее бира, кебапчета, кюфтета, кетъринг и т.н. Т.е. ще има мероприятие и след самия демонстративен мач.


Не ми се ще да се заяждам и евала за мероприятието и т.н., но ... имам чувството, че след 5 години ще се чества 10 - годишнина, след 10 години - 15 и т.н., щото скоро титла няма да видите :)


Потребителски аватар
yellow1912
Мнения: 98
Регистриран на: 24 май 2009 17:09
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот yellow1912 » 27 май 2009 15:49

не,че се заяждам,но тази титла е купена :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
BPK
Мнения: 81
Регистриран на: 08 фев 2009 15:24
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот BPK » 27 май 2009 15:55

Звучи все едно отиваш на кръчма, а не на мач, ма иначе е хубаво. То футбол не остана за гледане, дай поне да се наядем и напием. Не е лошо да се правят такива мероприятия.

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот kanar4o » 27 май 2009 15:56

Не ,че се заяждам ,ама и аз подкрепям последните 3 мнения :lol: :lol: :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 27 май 2009 16:02

marjb написа:На 5-и юни всички на Лаута,за да гледаме мача между сегашния отбор срещу шампионския!Мачът ще започне в 18.30 ч. и най-вероятно ще е от две полувремена от 35 минути. Билетът ще е 3 лв.Веднага след мача фенове и футболисти ще изкарат 2-3 часа пред специално изградена сцена, на която ще свирят и пеят ПОДХОДЯЩИТЕ хора или групи - в процес на доуточняване е кои. Ще вървят моментите от шампионската титла. Ще се лее бира, кебапчета, кюфтета, кетъринг и т.н. Т.е. ще има мероприятие и след самия демонстративен мач.


Супер новина,ще се изкефя максимално .Голяма радос беше преди 5 години. Ще ни остане спомен за цял живот. И да не станем повече шампионя няма значение,важното е,че един път вече сме ИЗЖИВЯЛИ ТОВА НЕВЕРОЯТНО УДОВОЛСТВИЕ. :lol:
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот drughi » 27 май 2009 16:09

kanar4o написа:Не ,че се заяждам ,ама и аз подкрепям последните 3 мнения :lol: :lol: :lol:



Не,че се заяждам,ама имам,чуството,че умирате от яд и злоба.Помните ли 15 май 2004 ние вдигаме Шампионската купа ,а вие изпадате в Б група.Още ви държи влага,ама нормално много е кофти да не си изпитвал тази невероятна радос да станеш Шампион.Съжелявам,ви прителчета от Кънчова Поляна.Дано доживеете и вие някога такъв момент .Много е яко да знаете.
Изображение

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот LPFC_36 » 27 май 2009 16:16

не че се заяждам, но по-добре да се чества 5 год. титла, 10 год. титла, а не 5 год. Митю, 10 год. Митю, 20год. Митю. Кой каквото има да чества да си го чества.
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта