Плебейска молба!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Плебейска молба!!!

Мнениеот Veso1913 » 18 май 2009 19:53

Вчера в спортното предаване от 20ч по тв Черно море гост беше Никола Спасов,треньор на ПФК Черно море.Наред с пожеланията за медали и поздравленията за победата на ЦСКА се обади и фен на Спартак.Човека с хленчещ глас започна да умолява и уговаря Колето да полегне на Спартак,че дано останат в групата.Какво ви е мнението за тази според мен грозна постъпка,нямаща нищо общо с ФЕЪРПЛЕЯ ?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот smash_the_reds » 18 май 2009 19:55

Мастиката да полегне :idea:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Ticha » 18 май 2009 19:58

След днешната загуба на Вихрен, ние и да ги бием те все още ще имат шансове за спасение. Така че няма да е фатално за тях. Дай Боже да бием! :mrgreen:

Потребителски аватар
Berto_pk
Мнения: 86
Регистриран на: 10 юни 2008 22:30
Skype: zebrataliban
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Berto_pk » 18 май 2009 20:02

Veso1913 написа:Вчера в спортното предаване от 20ч по тв Черно море гост беше Никола Спасов,треньор на ПФК Черно море.Наред с пожеланията за медали и поздравленията за победата на ЦСКА се обади и фен на Спартак.Човека с хленчещ глас започна да умолява и уговаря Колето да полегне на Спартак,че дано останат в групата.Какво ви е мнението за тази според мен грозна постъпка,нямаща нищо общо с ФЕЪРПЛЕЯ ?

Може да им полегнете ако вече няма интрига за 3-тото място :)
България над всичко !!!

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот ozzy » 18 май 2009 20:03

Толкова е бил спартаклия бе брат, истинските спартачковци казват - по-добре в Б, отколкото с този смешен отбор без треньор и без играчи, но с Кюфте в А. Познавам се с голяма част от агитката им, а с някои смея да твърдя, че съм приятел и за това стоя на 100% зад тези си думи. Този който се е обадил в предаването сигурно не е стъпвал на коритото от войната, истинските спартаклии може да са всякакви, може да се заяждаме и т.н., но поне имат достойнство и със сигурност няма да приемат подарена победа и подарено оставане в А.

sTrAng3r
Мнения: 13
Регистриран на: 17 май 2009 20:55
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот sTrAng3r » 18 май 2009 20:10

Откъде да сме сигурни, че е спартаклия?

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Sole » 18 май 2009 20:13

Варна,ако иска отбор в УЕФА и бронз, Морето трябва да бие.Не може и вълкът сит и агнето цяло.Да се има предвид,че Локо Сф ще бият ЦСКА :!:

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Veso1913 » 18 май 2009 20:20

Човека се представи с двете си имена,каза че е спартаклия от 30 години.Не мисля че е излъгал.Аз не бих се представил за фен на Спартак НИКОГА!Предполагам със същата сила това важи и в обратната посока.Въпроса ми е защо се опитва да се избегне честната игра,заради някакви съмнителни меко казано дивиденти.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ТАМПЛИЕР
Мнения: 132
Регистриран на: 14 дек 2008 16:17
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот ТАМПЛИЕР » 18 май 2009 20:23

Berto_pk написа:
Veso1913 написа:Вчера в спортното предаване от 20ч по тв Черно море гост беше Никола Спасов,треньор на ПФК Черно море.Наред с пожеланията за медали и поздравленията за победата на ЦСКА се обади и фен на Спартак.Човека с хленчещ глас започна да умолява и уговаря Колето да полегне на Спартак,че дано останат в групата.Какво ви е мнението за тази според мен грозна постъпка,нямаща нищо общо с ФЕЪРПЛЕЯ ?

Може да им полегнете ако вече няма интрига за 3-тото място :)

Алооо, провинцията,да вие тези дето ревът че само ЦСКА и левски уговаряли мачове!!!
Много взехте,ритуално колеткивно да мислите по един и същ начин.И да се молите един на др. да си пускате мачове,за да едните да се класират др.да останат.За едни не стева за др.става така ли?
Само гледайте смехорий,как спартак ще бият в това 3 по-сила дерби и как Ботев ще бие. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот mursusaid » 18 май 2009 20:26

абе кво пускане бе хора.Бием си ги,отиваме в УЕФА,те в Б група и това е,пълна радост.Защо трябва да искам да остават с това жалко подобие на отбор което са.Да отиват в Б гр. и когато се отървват от това кюфте да се завърнат,но сега само се излагат и без това.И ози,явно тези истински спартаклии които казваш,че не биха се радвали на подарено оставане,явно са станали много малко.Защото предния път когато ги спасихме като паднахме на коритото,те се радваха и не си признават че ние ги спасихме,така че на такива неблагодарници вече нищо.
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта