"За" и "против" Николай Гигов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

"За" и "против" Николай Гигов!

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
chekora
Мнения: 210
Регистриран на: 01 дек 2008 17:00
Контакти:

"За" и "против" Николай Гигов!

Мнениеот chekora » 30 яну 2009 21:28

Не се чувствам нов в изпълкома на БФС, тай като съм бил член на други два преди време. Но тогава аз напуснах по соБствено желание, защото не ми харесваше да работя с онези хора. Сегашните колеги ми харесват и се радвам, че съм част от новото ръководство на БФС, заяви Николай Гигов, едно от новите лица в изпълкома на БФС.

Смятам, че футболът е едно сираче, изоставено от държавата. Моят приоритет и болка са спортните бази и аз се надявам, че ще помогна по въпроса, каза още собственикът на Локомотив (София).

Вицепрезидентът на БФС Йордан Лечков пък още веднъж обясни решението да бъде спрян Ивайло Дражев. Имало фалшифициран подпис на член на общото събрание на клуба, издигнал Дражев, а също така било доказано, че бившият президент на Черноморец (Бургас) е председател на политическа партия.

"Новият изпълком тепърва ще разпредели функциите си. Но ние приемаме и сме благодарни за конструктивните критики. Наистина, никога не знаеш какво печелиш когато губиш и какво губиш, когато печелиш. Благодарение на медиите и камерите се надявам, че и държавата ще ни обърне повече внимание. Сега първа наша задача е да приведем според изискванията на УЕФА нашите стадиони. Има изискване на УЕФА от 2010-а година всички стадиони да бъдат покрити, а аз лично не виждам как ще стане това. Дано не съм лош пророк, но имам чувството, че следващото ни първенство ще се проведе на 4-5 стадиона. Има опасност и доста клубове да не получат лиценз. ЦСКА е светъл пример как може да пострада един клуб. Още повече, че в тази финансова криза никой не е застрахован. Но препоръчвам на клубовете да се концентрират върху българските футболисти, а не да търсят някакви недоказани чужденци. Че може да се постигат успехи и по този начин, Сливен е доказателство".

Лечков определи като "горещ картоф" националния отбор и каза, че на Станимир Стоилов ще бъде много трудно да класира отбора, тъй като шансовете са минимални. "Дано да имаме и късмет. аз ще помагам според силите си, но шансовете ни не са големи, каза още Йордан Лечков. Според депутата от ДПС Камен Костадинов, който ще започне от следващата седмица своя втори мандат като член на ИК, състоянието на българския футбол не е толкова лошо. Той каза, че на конгреса днес са работили европейски. "Не се притеснявам, че нямахме конкуренция. Има си Устав, имаме документи. Който иска друг кандидат, имаше достатъчно време да издигне такъв", каза още Костадинов. На въпрос обаче дали екипът на Михайлов се страхува от Ивайло Дражев, който не беше допуснат на конгреса, Костадинов напусна микс-зоната.
ЧЕРВЕНА ЗОНА Изображение
Изображение

Потребителски аватар
chekora
Мнения: 210
Регистриран на: 01 дек 2008 17:00
Контакти:

Re: Николай Гигов: Не съм нов в Изпълкома, вече бях в два

Мнениеот chekora » 30 яну 2009 21:29

Тоя горд ли се чуства от това ,би трябвало да го е срам
ЧЕРВЕНА ЗОНА Изображение
Изображение

SS Lazio
Мнения: 93
Регистриран на: 22 яну 2009 22:53

Re: Николай Гигов: Не съм нов в Изпълкома, вече бях в два

Мнениеот SS Lazio » 30 яну 2009 22:03

Честито г-н Гигов!!!!!!!!!! И да се научите да тълкувате чичо пенчо - мноо мъдрост има в думите му.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Николай Гигов: Не съм нов в Изпълкома, вече бях в два

Мнениеот acmilan » 31 яну 2009 11:56

IRON_BRIGADES написа:"вие на г-н пенев как му разбрахте какво говори?с преводач ли ви го каза?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: с тоя лаф гигата закопа всички ...! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Колега,май ще се сипят обвинения срещу нас за червено-черното БФС :mrgreen: Ще ги видим сега големите грандове,уж нямали представител в Изпълкома,ами Костадинов и Лечков да не би да не са били в ЦСКА,или пък Михайлов и Сираков в Левски,тези два отбора винаги са били привилегировани!Нормално е сега и ние,и Литекс,и Тича да имат хора в Изпълкома.А иначе Гигов и Гришата са сериозни хора и смятам,че влизането им в Изпълкома е за доброто на българския футбол!САМО ЛОКО!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

SanJoseSharks
Мнения: 32
Регистриран на: 22 фев 2009 11:32
Контакти:

Гигов:Локо София ще е в четворката 1000000% е сигурно

Мнениеот SanJoseSharks » 01 мар 2009 01:26

Нямам съмнение, че Локо (Сф) ще се класира за евротурнирите, абсурд е ЦСКА да остане извън тройката, казва новият член на Изпълкома




- Ще успее ли Локомотив да се класира за евротурнирите. Борбата тази година ще е доста интересна, а и вие отпаднахте от турнира за Купата на България?

- В това нямайте никакви съмнения, ама никакви, и ще ви кажа защо. Ние имаме 11 мача в София и 4 гостувания в провинцията- на Беласица, Ботев, Пирин и Литекс. Това са ни четирите излизания. И през миналия сезон през пролетта играхме с ЦСКА и Левски на „Армията“ и Герена“. Тези тежки мачове влизат в единадесетте.

- Тоест, твърдите, че имате най-леката програма от претендентите?

- Имахме най-тежката през първия полусезон, изключително тежка. А сега имаме най-леката.

Потребителски аватар
rocknrolla
Мнения: 1013
Регистриран на: 29 яну 2009 07:33
Контакти:

Re: Гигов:Локо София ще е в четворката 1000000% е сигурно

Мнениеот rocknrolla » 01 мар 2009 04:14

естествено,нали затова го вкараха в в изпълкома-четирите отбора които ще ни представляват в ЕКТ СА-ЛИТЕКС,ЛЕВСКИ,ЧЕРНО МОРЕ И ЛОКО СФ
Попитали Радио Ереван след мача на ЦСКА с "Черноморец":
- Има ли нещо положително в ЦСКА?
Радиото отговорило:
- Да, допингпробите!!!

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Гигов:Локо София ще е в четворката 1000000% е сигурно

Мнениеот plamen etov » 01 мар 2009 05:52

rocknrolla написа:естествено,нали затова го вкараха в в изпълкома-четирите отбора които ще ни представляват в ЕКТ СА-ЛИТЕКС,ЛЕВСКИ,ЧЕРНО МОРЕ И ЛОКО СФ

Не си прав,програмата е правена преди Гигов да влезе във БФС,макар че мястото му не е там!!!!
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

mile_bg7
Мнения: 264
Регистриран на: 31 авг 2008 06:16

Re: Гигов:Локо София ще е в четворката 1000000% е сигурно

Мнениеот mile_bg7 » 01 мар 2009 09:30

То и на малката перука не и е там мястото.


Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гигов:Локо София ще е в четворката 1000000% е сигурно

Мнениеот acmilan » 01 мар 2009 13:50

Аз също смятам,че ще се класираме за УЕФА.Спрете вече с тези глупости за подпиране от БФС,защото Гигов е в Изпълкома.Който и да ръководи футбола ни,няма угодия!В предния Изпълком имаше представители на Левски,ЦСКА,Сливен,Берое,Дунав,Локо ПД,сега Гигов и Ганчев са ви виновни...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта