Селекция и подготовка на ЦСКА лято 2012

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Селекция и подготовка на ЦСКА лято 2012

Мнениеот Batkoto » 12 апр 2012 10:02

Тъй като се очаква доста материал да има по тази тема,предлагам да отворим специална такава, Стойчо даже вече я започна ;)
Стойчо поиска "свой" от ЕНППИ
От Topsport.bg

Младенов води преговори с Ахмед Абдел-Захер

Египетският футболен клуб ЕНППИ обяви, че ЦСКА проявява интерес към техния нападател Ахмед Абдел-Захер.

Според клуба, който през сезон 2010/2011 бе воден от Стойчо Младенов, разкриха, че бившият им наставник, който в момента води "армейците" от София, вече преговаря с шефовете на клуба за закупуването на играча.

Най-вероятно ЦСКА ще се опита да привлече нападателя през лятото, за да е на разположение за следващия сезон.

Ахмед Абдел-Захер е на 27 години, висок е 182 см и от 2005 година играе в ЕНППИ.
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот mistreated » 12 апр 2012 10:08

Първото и много важно нещо е да се осигури оставането на Мораеш, а след това взимането на Христо Янев. На всички ни е ясно, че Мораеш ще играе в друг клуб догодина, но това може да стане и след едни евентуални квалификации за ШЛ, защото те се играят доста преди края на трансферния период.
Ицо е отличен играч за стандартите на българското първенство, да не говорим колко обича червената фланелка, а и ще ни излезе без пари.
Така че за мен това трябва да е началото на лятната селекция.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
RIR
Мнения: 769
Регистриран на: 28 фев 2012 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот RIR » 12 апр 2012 10:24

Сложната ситуация, в която се оказахте през пролетният дял всъщност засега е изцяло в полза на отбора.

В отбора ви заиграха и се пообиграват млади момчета, трупат самочувствие. Дори и да не станете шампиони трябва да сте много доволни от това, което се случи с отбора, чисто кадрово и като разкриване на потенциал. Мораес ви е важен, но си мисля, че и без него можете да се оправите.

Само да не почнат ТИТАН пак да ви се бъркат и да продават, а и бат Стойчо да не почне да води някакви анонимници комисионери. Макар че ме съмнява да иска да се излага, но вие си го знаете по-добре.

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот Dani » 12 апр 2012 10:28

Според мен ни трябват 2-ма централни нападатели, 2 крила, 2-ма дефанзивни халфа, а може и един офанзивен, един централен бранител и два бека. Мболи задължително трябва да остане, а може да му се вземе и една добра резерва. А бе общо взето трябва ни един цял отбор. :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот Pichichi » 12 апр 2012 10:31

Твърдо против Янев да се връща. Ако го бяха взели зимата да помага през този полусезон горе долу
имаше резон но да се връща през лятото е излишно и скъпо удоволствие. Янев след 20 дни става на
33 г. и това е футболист който и в най-добрите си години се отличаваше със супер слаба физика
и физическа подготовка като цяло. Какво ще прави отбора с титуляри като Янев и Т.Янчев който
и в момента е най-слабия ни вътрешен халф и то при конкуренцията на средняци като Дюлгеров,П.Стоянов
и Галчев ? По същата причина не мисля че и В.Димитров е добре да се връща. Ако трябва да прибираме
някой това е Тунчев и под въпрос В.Илиев.Задължително трябва да разкараме доста играчи в центъра на
защитата - Ап.Попов,Крачунов,Хадад (под въпрос защото досега не сме го гледали но пък това че не го пускат
да играе е явен признак). Абе в ЦСКА трябват много нови играчи но трябва и много да напуснат.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот mistreated » 12 апр 2012 11:06

Pichichi написа:Твърдо против Янев да се връща. Ако го бяха взели зимата да помага през този полусезон горе долу
имаше резон но да се връща през лятото е излишно и скъпо удоволствие. Янев след 20 дни става на
33 г. и това е футболист който и в най-добрите си години се отличаваше със супер слаба физика
и физическа подготовка като цяло. Какво ще прави отбора с титуляри като Янев и Т.Янчев който
и в момента е най-слабия ни вътрешен халф и то при конкуренцията на средняци като Дюлгеров,П.Стоянов
и Галчев ? По същата причина не мисля че и В.Димитров е добре да се връща. Ако трябва да прибираме
някой това е Тунчев и под въпрос В.Илиев.Задължително трябва да разкараме доста играчи в центъра на
защитата - Ап.Попов,Крачунов,Хадад (под въпрос защото досега не сме го гледали но пък това че не го пускат
да играе е явен признак). Абе в ЦСКА трябват много нови играчи но трябва и много да напуснат.


А случайно да забелязваш, че Янев е най-добрия играч на Литекс тази пролет и ако не беше той те нямаше да бъдат не в четворката, а и в осмицата?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16751
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот Udoji90 » 12 апр 2012 11:09

Най-важно е да се задържат Бандата и Мораеш, а Мболи да бъде откупен (под наем е, ако не греша). Ако Динамо Б решат да връщат Платини, за мен той е добре дошъл обратно. При всяко положение трябва да се разчита на Грънчов и Карачанаков, дори да бъдат резерви в повечето мачове. От останалите играчи Присо и Галчев за мен са най-ключови, като засега и не виждам някакъв риск да напуснат отбора. Лично на мен и Томас ми харесва напоследък - дано да му се разчита по-често и също да остане. Ако бъдат запазени тези играчи, по-лесно ще се гради над тях, но и аз смятам, че за почти всеки пост ще ни трябва по 1 нов футболист, тъй като имаме доста играчи със спорни качества, част от които (на първо място Йовчев) не трябва да остават.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот crap » 12 апр 2012 11:13

Да кажеш, че Янчев е най-слабият вътрешен халф на ЦСКА говори само и единствено за некомпетентност.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот Jorkorazporko » 12 апр 2012 11:20

Иначе на ЦСКА му трябват 5,6 футболиста! Валентин Илиев, Христо Янев, Стефан Велев от Берое, Славчо Шоколаров от Светкавица,ляв бек, плей мейкър и нападател! Уреждаме Анисе и отбора изглежда добре! Задължително запазваме Мболи, Мораеш, Бандаловски, Карачанаков и Присо! Махат се Паун, Коста Янев, Адемар, Антонио Томас и Станко Йовчев! На Боладо му се дава шанс в подготовката, ако не го оправдае - вън!

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Селекция на ЦСКА лято 2012

Мнениеот mertezaker » 12 апр 2012 11:24

crap на 12 Апр 2012 11:13
Да кажеш, че Янчев е най-слабият вътрешен халф на ЦСКА говори само и единствено за некомпетентност.


Той е сърцето и душата на отбора, НО мисля че Дюлгеров се справяше по-добре от Янчев...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта