Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Смятате ли, че ТИТАН трябва да продаде ЦСКА при първа възможност?

Да, независимо кой е кандидатът.
72
25%
Да, но само ако кандидатът е с добро име.
98
34%
Не, ТИТАН се справя добре с управлението на ЦСКА.
122
42%
 
Общо гласове: 292

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Мнениеот vaskonti » 09 фев 2012 14:30

Тъй като всеки ден се появяват теми относно Титан и някой техен ход или липса на такъв, реших, че има нужда от отделна тема, посветена на тях. Моля всякакви интервюта, статии, изказвания и каквото там друго се сетите, свързано с Титан и политиката им, да ги пишете тук.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3603
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот danko_sot » 09 фев 2012 14:33

Криминална хроника ли ще правим??? :)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот vaskonti » 09 фев 2012 14:35

danko_sot написа:Криминална хроника ли ще правим??? :)

Не, само ще я систематизираме и канализираме в един информационен поток :lol:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

IOTUR4O
Мнения: 257
Регистриран на: 07 окт 2010 14:45

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот IOTUR4O » 09 фев 2012 15:01

То няма нужда да пишем кой знае какво - всичко се изчерпва с една дума - ДАЛАВЕРА !!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 фев 2012 15:44

danko_sot написа:Криминална хроника ли ще правим??? :)

CSI: Sofia. :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
hue
Мнения: 332
Регистриран на: 17 юни 2008 13:58
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот hue » 09 фев 2012 15:54

След БКП и Божков това са най-кадърните шефове на отбора.


[offtopic]Защо има 1200 модератори? Искам и аз да се цаня![/offtopic]
НЕ ГЛЕДАМ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот Beck's » 09 фев 2012 15:58

Писна ми само да се насажда напрежение по оста ЦСКА - Титан! Сами си вкарваме автоголове, какво ще направим като ги плюем или хвалим, кажете ми къде ви е армейското у вас само да си тровиме нервите като даваме трибуна на сините дружки да спамят?
Престанете с тия глупави теми и се съсредоточете върху подкрепата на ОТБОРА, а не върху ТИТАН!
НА терена излизат 11 ЦСКА-ри , а не ТИТАНИ, няма какво да направите освен ако не извадите 15 000 000 и да купите отбора, след това си правите една тема и започваме да ви плюем вас!

НЕКА СПАМЕНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот vaskonti » 09 фев 2012 16:00

Beck's написа:Писна ми само да се насажда напрежение по оста ЦСКА - Титан! Сами си вкарваме автоголове, какво ще направим като ги плюем или хвалим, кажете ми къде ви е армейското у вас само да си тровиме нервите като даваме трибуна на сините дружки да спамят?
Престанете с тия глупави теми и се съсредоточете върху подкрепата на ОТБОРА, а не върху ТИТАН!
НА терена излизат 11 ЦСКА-ри , а не ТИТАНИ, няма какво да направите освен ако не извадите 15 000 000 и да купите отбора, след това си правите една тема и започваме да ви плюем вас!

НЕКА СПАМЕНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!

Темата е пренадзначена не само за "плюене", а за всичко. Нещо като "Книга за похвали и оплаквания".
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот Beck's » 09 фев 2012 16:04

vaskonti написа:
Beck's написа:Писна ми само да се насажда напрежение по оста ЦСКА - Титан! Сами си вкарваме автоголове, какво ще направим като ги плюем или хвалим, кажете ми къде ви е армейското у вас само да си тровиме нервите като даваме трибуна на сините дружки да спамят?
Престанете с тия глупави теми и се съсредоточете върху подкрепата на ОТБОРА, а не върху ТИТАН!
НА терена излизат 11 ЦСКА-ри , а не ТИТАНИ, няма какво да направите освен ако не извадите 15 000 000 и да купите отбора, след това си правите една тема и започваме да ви плюем вас!

НЕКА СПАМЕНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!

Темата е пренадзначена не само за "плюене", а за всичко. Нещо като "Книга за похвали и оплаквания".

Малко ни е напрежението в отбора и феновете , че и ще насаждаме още, погледнах няколко твоя коментара за ЦСКА и останах учуден че навсякъде сме на едно мнеие, но просто тука ми е кофти да гледам как си пукаме гумите сами!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА

Мнениеот Red Warrior » 09 фев 2012 16:14

"Щабът на ЦСКА взе решение да покани на втори пробен период мароканец Илиас Хадад.

22-годишният централен бранител вече изкара част от подготовката, като бе на лагера в Гърция, след това започна като титуляр в първата контрола за годината срещу Свиленград, но след нея бе освободен, заедно със сънародника си Юсеф Секур.

Хадад, който притежава и холандски паспорт, за последно игра в шотландския Сейнт Мирън, но в края на миналата година бе освободен.

Той е привикан по спешност и нищо чудно дори да подпише веднага договор с ЦСКА, без да бъде тестван много дълго.

Най-вероятно Илиас Хадад ще се появи в лагера на „червените” в Турция до края на утрешния ден, заедно с уругваеца Матиас Кардасио. Очаква се и двамата да вземат участие в предстоящата контрола на ЦСКА с Рапид Букурещ в събота от 18.00 часа."

Циркът в ЦСКА продължава :evil:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта