Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 31 яну 2020 22:20

Kotooshu написа:
metodito написа:
Абе, тука няколко човека разправяха как след Нова година в "Левски" нещо ще се случва. Дали са налучкали просто?


Това е точна след последния ни мач , миналата година !

Изображение

Може да е налучкал. Иначе медиите на Пеевски тръгнаха първи в атака. Тея му направиха направо:
Изображение
Ма не го мисля, де. Ако наистина играе шах, вече си е опекъл питката на някое тихоокеанско местенце.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 31 яну 2020 22:27

helic написа:Ако Божков го екстрадират, го пишете бегАл. Ще си седи в ареста до откат като виждаме как Специализирания съд и прокуратура са като дупе и гащи, каквато беше също и целта на създаването на тоя съд.
А нас май наистина ни очаква поредния спуснат. Тоя път не собственик, а спонсор или поредица/ групичка от спонсори с черешката на тортата " фенове собственици на акции".
Фалит на клуба не вярвам да допуснат, поне не и в тая взривоопасна обстановка......


Общо взето твоето мнение се припокрива с моето ... но все си мисля , че задължително ще има сини легенди , впрегнати в поредния цирк .
Няколко пъти през годините съм писал , че няма да ни фалират ... просто не е в техен интерес, по добре да сме разединени , клуба да е в будна кома .... накрая СЗ ще си направят отбор и така .
Черепа не ме интересува , лично аз го мразя в дъното на душата си и му пожелавам минимум 100-на доживотни присъди ... лошото е , че ще стане същото като с Ц.Василев .... ще му пръднат на онази работа .

Оп , да не забравя ... разни тръстове, нкп-та и подобни би трябвало да са в УС , все пак бащицата ги посъветва какво да правят.
Последна промяна от Kotooshu на 31 яну 2020 22:35, променено общо 2 пъти.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 31 яну 2020 22:28

[offtopic]
ralka_levskarka написа:
metodito написа:
ralka_levskarka написа:Аз мисля, че ако Божков е искал - нямаше да го намерят. Май някои го вземат за голям глупак, а всъщност с тъпота няма как да изкараш толкова време в тая държава ;) И да, как се сетиха чак сега да му повдигнат обвинение, само щото бай х*й казал нещо - не е ясно :roll: Утре мога да кажа, че и мен е изнасилил. Вярно ли е?

На Божков такъв му го онодиха, че не знае на кои е. Няма как да е предполагал цялата чутовност на това, което му се случва. Той и заради такъв изглеждаше някакъв неебателен, когато разправяше някакви измислици-премислици. Ама сега... дано е говорил с братя Галеви. Това не е цацаратурата, а гешефтурата. Ако някой се е питал кво пък толкова мрънкаха срещу него, вече си е отговорил.

Абе, тука няколко човека разправяха как след Нова година в "Левски" нещо ще се случва. Дали са налучкали просто?


Не мисля. Аз и mikata постваме инфо от групата/страницата Синя приказка. Като цяло доста хора им се смеят, ама от септември месец някъде реших да им следя писаниците. Общо взето всичко излиза вярно дотук. Не го знам тоя какъв е и кой е дето пуска информацията, ама няма да е някой случаен. Иначе не виждам как 10 минути след мача с Локо Пловдив ще напише "тоя мач е нищо в сравнение с това, което ни очаква" и да е вярно. Когато Грънчаров написа, че Ахмедов бил наш минути след това от приказката написаха, че няма нищо вярно. За холандеца първо тръгна от тоя същия и чак след това излезе по медиите. За мен това не е налучкване.

Може. И аз горе-долу го следя това, ама и имаше някаква измислица-премислица. Не помня какво. Иначе... това, което се случва, не закъсня отново. Чакаме "Левски" се взриви".[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 31 яну 2020 22:29

Чакаме новия спуснат собственик :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 31 яну 2020 22:33

metodito написа:[offtopic]
ralka_levskarka написа:
metodito написа:
ralka_levskarka написа:Аз мисля, че ако Божков е искал - нямаше да го намерят. Май някои го вземат за голям глупак, а всъщност с тъпота няма как да изкараш толкова време в тая държава ;) И да, как се сетиха чак сега да му повдигнат обвинение, само щото бай х*й казал нещо - не е ясно :roll: Утре мога да кажа, че и мен е изнасилил. Вярно ли е?

На Божков такъв му го онодиха, че не знае на кои е. Няма как да е предполагал цялата чутовност на това, което му се случва. Той и заради такъв изглеждаше някакъв неебателен, когато разправяше някакви измислици-премислици. Ама сега... дано е говорил с братя Галеви. Това не е цацаратурата, а гешефтурата. Ако някой се е питал кво пък толкова мрънкаха срещу него, вече си е отговорил.

Абе, тука няколко човека разправяха как след Нова година в "Левски" нещо ще се случва. Дали са налучкали просто?


Не мисля. Аз и mikata постваме инфо от групата/страницата Синя приказка. Като цяло доста хора им се смеят, ама от септември месец някъде реших да им следя писаниците. Общо взето всичко излиза вярно дотук. Не го знам тоя какъв е и кой е дето пуска информацията, ама няма да е някой случаен. Иначе не виждам как 10 минути след мача с Локо Пловдив ще напише "тоя мач е нищо в сравнение с това, което ни очаква" и да е вярно. Когато Грънчаров написа, че Ахмедов бил наш минути след това от приказката написаха, че няма нищо вярно. За холандеца първо тръгна от тоя същия и чак след това излезе по медиите. За мен това не е налучкване.

Може. И аз горе-долу го следя това, ама и имаше някаква измислица-премислица. Не помня какво. Иначе... това, което се случва, не закъсня отново. Чакаме "Левски" се взриви".[/offtopic]

Досега само с трансфера на Кр.Димитров се издъни! Постоянно повтаряше,че г-н Божков е спуснат от Бойко и Пеевски и,че не му пука за Левски!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 31 яну 2020 22:36

mikata написа:
metodito написа:[offtopic]
ralka_levskarka написа:
metodito написа:
ralka_levskarka написа:Аз мисля, че ако Божков е искал - нямаше да го намерят. Май някои го вземат за голям глупак, а всъщност с тъпота няма как да изкараш толкова време в тая държава ;) И да, как се сетиха чак сега да му повдигнат обвинение, само щото бай х*й казал нещо - не е ясно :roll: Утре мога да кажа, че и мен е изнасилил. Вярно ли е?

На Божков такъв му го онодиха, че не знае на кои е. Няма как да е предполагал цялата чутовност на това, което му се случва. Той и заради такъв изглеждаше някакъв неебателен, когато разправяше някакви измислици-премислици. Ама сега... дано е говорил с братя Галеви. Това не е цацаратурата, а гешефтурата. Ако някой се е питал кво пък толкова мрънкаха срещу него, вече си е отговорил.

Абе, тука няколко човека разправяха как след Нова година в "Левски" нещо ще се случва. Дали са налучкали просто?


Не мисля. Аз и mikata постваме инфо от групата/страницата Синя приказка. Като цяло доста хора им се смеят, ама от септември месец някъде реших да им следя писаниците. Общо взето всичко излиза вярно дотук. Не го знам тоя какъв е и кой е дето пуска информацията, ама няма да е някой случаен. Иначе не виждам как 10 минути след мача с Локо Пловдив ще напише "тоя мач е нищо в сравнение с това, което ни очаква" и да е вярно. Когато Грънчаров написа, че Ахмедов бил наш минути след това от приказката написаха, че няма нищо вярно. За холандеца първо тръгна от тоя същия и чак след това излезе по медиите. За мен това не е налучкване.

Може. И аз горе-долу го следя това, ама и имаше някаква измислица-премислица. Не помня какво. Иначе... това, което се случва, не закъсня отново. Чакаме "Левски" се взриви".[/offtopic]

Досега само с трансфера на Кр.Димитров се издъни! Постоянно повтаряше,че г-н Божков е спуснат от Бойко и Пеевски и,че не му пука за Левски!

[offtopic]Това е удар на Пеевски (разбирай Доган) срещу Бойко. Истината е в речта на Философа на Нова година. И въобще картинката е доста по-голяма..[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 31 яну 2020 22:40, променено общо 2 пъти.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 31 яну 2020 22:36

Kotooshu написа:
helic написа:Ако Божков го екстрадират, го пишете бегАл. Ще си седи в ареста до откат като виждаме как Специализирания съд и прокуратура са като дупе и гащи, каквато беше също и целта на създаването на тоя съд.
А нас май наистина ни очаква поредния спуснат. Тоя път не собственик, а спонсор или поредица/ групичка от спонсори с черешката на тортата " фенове собственици на акции".
Фалит на клуба не вярвам да допуснат, поне не и в тая взривоопасна обстановка......


Общо взето твоето мнение се припокрива с моето ... но все си мисля , че задължително ще има сини легенди , впрегнати в поредния цирк .
Няколко пъти през годините съм писал , че няма да ни фалират ... просто не е в техен интерес, по добре да сме разединени , клуба да е в будна кома .... накрая СЗ ще си направят отбор и така .
Черепа не ме интересува , лично аз го мразя в дъното на душата си и му пожелавам минимум 100-на доживотни присъди ... лошото е , че ще стане същото като с Ц.Василев .... ще му пръднат на онази работа .

Съгласен. Без сини легенди няма да се мине.
Моите чувства към Божков са същите. Коренят се в неприятен бизнес опит от челен сблъсък с начина му на правене на бизнес.
Но:
1.Ще ми се сегашния треньор и оперативно ръководство да останат. Макар че не виждам как ще стане.
2. Трябва да покажем под някаква форма, че не сме ама никак никак доволни от случващото се с клуба ни - мястото на протест е стадиона.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 31 яну 2020 22:37

[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 31 яну 2020 22:40

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12956
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 31 яну 2020 22:55

С такава държава, не ти трябва кино. Чакам с интерес следващия епизод на тази сага. Напрежението е голямо. Постановка ли е, какво е.... Ще влезе ли в затвора....
Ще разберем в следващите епизоди.
Но май няма да има втори сезон, а сериалът е много добър. Чупи рейтингите. Много бързо го намериха. Би трябвало по-добре да се скрие.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта