Програмата за 33 кръг
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 1-2
21:45 Каляри - Ювентус 1-2
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 0-2
21:45 Верона - Удинезе 1-1
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1-0
16:00 Торино - Фрозиноне 2-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 1-2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 2-0
21:45 Милан - Интер 1-1
Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 33 кръг
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 1-1
21:45 Каляри - Ювентус 1-1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-1
21:45 Верона - Удинезе 1-1
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1-0
16:00 Торино - Фрозиноне 1-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 1-2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 2-1
21:45 Милан - Интер 1-2
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 1-1
21:45 Каляри - Ювентус 1-1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-1
21:45 Верона - Удинезе 1-1
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1-0
16:00 Торино - Фрозиноне 1-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 1-2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 2-1
21:45 Милан - Интер 1-2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 33 кръг
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 0-0
21:45 Каляри - Ювентус 0-2
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-3
21:45 Верона - Удинезе 2-1
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1-1
16:00 Торино - Фрозиноне 2-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 1-1
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1-0
21:45 Милан - Интер 1-1
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 0-0
21:45 Каляри - Ювентус 0-2
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-3
21:45 Верона - Удинезе 2-1
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1-1
16:00 Торино - Фрозиноне 2-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 1-1
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1-0
21:45 Милан - Интер 1-1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 33 кръг
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 1-1
21:45 Каляри - Ювентус 0-1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 0-1
21:45 Верона - Удинезе 1-0
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 2-1
16:00 Торино - Фрозиноне 2-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 0-2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1-0
21:45 Милан - Интер 0-2
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио 1-1
21:45 Каляри - Ювентус 0-1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 0-1
21:45 Верона - Удинезе 1-0
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 2-1
16:00 Торино - Фрозиноне 2-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 0-2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1-0
21:45 Милан - Интер 0-2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 33 кръг
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио --
21:45 Каляри - Ювентус 0:1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1:2
21:45 Верона - Удинезе 1:0
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1:0
16:00 Торино - Фрозиноне 2:1
19:00 Салернитана - Фиорентина 1:2
21:45 Монца - Аталанта 1:2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1:0
21:45 Милан - Интер 1:2
19 април (петък)
19:30 Дженоа - Лацио --
21:45 Каляри - Ювентус 0:1
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1:2
21:45 Верона - Удинезе 1:0
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 1:0
16:00 Торино - Фрозиноне 2:1
19:00 Салернитана - Фиорентина 1:2
21:45 Монца - Аталанта 1:2
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 1:0
21:45 Милан - Интер 1:2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 33 кръг
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-3
21:45 Верона - Удинезе 0-2
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 2-0
16:00 Торино - Фрозиноне 1-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 0-3
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 2-0
21:45 Милан - Интер2-3
20 април (събота)
19:00 Емполи - Наполи 1-3
21:45 Верона - Удинезе 0-2
21 април (неделя)
13:30 Сасуоло - Лече 2-0
16:00 Торино - Фрозиноне 1-0
19:00 Салернитана - Фиорентина 1-2
21:45 Монца - Аталанта 0-3
22 април (понеделник)
19:30 Рома - Болоня 2-0
21:45 Милан - Интер2-3
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Класиране след 33 кръг
1. gog88 - 264 точки (41 т.р.)
2. 1914.1902 - 255 точки (39 т.р.)
3. burchill - 252 точки (44 т.р.)
4. NOMER14 - 249 точки (39 т.р.)
5. tevez - 245 точки (41 т.р.)
6. VDP - 245 точки (38 т.р.)
7. ku4api6ka - 233 точки (37 т.р.)
8. JACKO - 231 точки (37 т.р.)
9. valni - 216 точки (28 т.р.)
10. sensation - 211 точки (29 т.р.)
1. gog88 - 264 точки (41 т.р.)
2. 1914.1902 - 255 точки (39 т.р.)
3. burchill - 252 точки (44 т.р.)
4. NOMER14 - 249 точки (39 т.р.)
5. tevez - 245 точки (41 т.р.)
6. VDP - 245 точки (38 т.р.)
7. ku4api6ka - 233 точки (37 т.р.)
8. JACKO - 231 точки (37 т.р.)
9. valni - 216 точки (28 т.р.)
10. sensation - 211 точки (29 т.р.)
Последна промяна от 1914.1902 на 22 апр 2024 23:56, променено общо 1 път.
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 34 кръг
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино
16:00 Лече - Монца
19:00 Ювентус - Милан
21:45 Лацио - Верона
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе
19:00 Наполи - Рома
19:00 Аталанта - Емполи
21:45 Фиорентина - Сасуоло
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино
16:00 Лече - Монца
19:00 Ювентус - Милан
21:45 Лацио - Верона
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе
19:00 Наполи - Рома
19:00 Аталанта - Емполи
21:45 Фиорентина - Сасуоло
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 34 кръг
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана 2:0
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино 2:0
16:00 Лече - Монца 1:1
19:00 Ювентус - Милан 1:1
21:45 Лацио - Верона 2:1
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе 1:0
19:00 Наполи - Рома 1:1
19:00 Аталанта - Емполи 2:0
21:45 Фиорентина - Сасуоло 2:1
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри 1:1
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана 2:0
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино 2:0
16:00 Лече - Монца 1:1
19:00 Ювентус - Милан 1:1
21:45 Лацио - Верона 2:1
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе 1:0
19:00 Наполи - Рома 1:1
19:00 Аталанта - Емполи 2:0
21:45 Фиорентина - Сасуоло 2:1
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри 1:1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 34 кръг
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана 3:1
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино 3:1
16:00 Лече - Монца 1:1
19:00 Ювентус - Милан 2:1
21:45 Лацио - Верона 3:1
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе 2:0
19:00 Наполи - Рома 1:1
19:00 Аталанта - Емполи 3:0
21:45 Фиорентина - Сасуоло 2:0
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри 2:1
26 април (петък)
21:45 Фрозиноне - Салернитана 3:1
27 април (събота)
16:00 Интер - Торино 3:1
16:00 Лече - Монца 1:1
19:00 Ювентус - Милан 2:1
21:45 Лацио - Верона 3:1
28 април (неделя)
16:00 Болоня - Удинезе 2:0
19:00 Наполи - Рома 1:1
19:00 Аталанта - Емполи 3:0
21:45 Фиорентина - Сасуоло 2:0
29 април (понеделник)
21:45 Дженоа - Каляри 2:1
Върни се в “Игри и забавления”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Udoji90 и 3 госта