ЕВРО 2024 - ДОМАКИН ГЕРМАНИЯ
Програма групова фаза:
14 Юни
Група A: Германия - Шотландия (Munich, 22:00)
15 Юни
A: Унгария - Швейцария (Cologne, 16:00)
B: Испания - Хърватска (Berlin, 19:00)
B: Италия - Албания (Dortmund, 22:00)
16 Юни
D: Полша - Нидерландия (Hamburg, 16:00)
C: Словения - Дания (Stuttgart, 19:00)
C: Сърбия - Англия (Gelsenkirchen, 22:00)
17 Юни
E: Румъния - Украйна (Munich, 16:00)
E: Белгия - Словакия (Frankfurt, 19:00)
D: Австрия - Франция (Düsseldorf, 22:00)
18 Юни
F: Турция - Грузия (Dortmund, 19:00)
F: Португалия - Чехия (Leipzig, 22:00)
19 Юни
B: Хърватска - Албания (Hamburg, 16:00)
A: Германия - Унгария (Stuttgart, 19:00)
A: Шотландия - Швейцария (Cologne, 22:00)
20 Юни
C: Словения - Сърбия (Munich, 16:00)
C: Дания - Англия (Frankfurt, 19:00)
B: Испания - Италия (Gelsenkirchen, 22:00)
21 Юни
E: Словакия - Украйна (Düsseldorf, 16:00)
D: Полша - Австрия (Berlin, 19:00)
D: Нидерландия - Франция (Leipzig, 22:00)
22 Юни
F: Грузия - Чехия (Hamburg, 16:00)
F: Турция - Поргугалия (Dortmund, 19:00)
E: Белгия - Румъния (Cologne, 22:00)
23 Юни
A: Швейцария - Германия (Frankfurt, 22:00)
A: Шотландия - Унгария (Stuttgart, 22:00)
24 Юни
B: Хърватска - Италия (Leipzig, 22:00)
B: Албания - Испания (Düsseldorf, 22:00)
25 Юни
D: Нидерландия - Австрия (Berlin, 19:00)
D: Франция - Полша (Dortmund, 19:00)
C: Англия - Словения (Cologne, 22:00)
C: Дания - Сърбия (Munich, 22:00)
26 Юни
E: Словакия - Румъния (Frankfurt, 19:00)
E: Украйна - Белгия (Stuttgart, 19:00)
F: Чехия - Турция (Hamburg, 22:00)
F: Грузия - Португалия (Gelsenkirchen, 22:00)
Почивни дни 27 и 28 Юни
1/8 Финали
29 Юни
38 2A vs 2B (Berlin, 19:00)
37 1A vs 2C (Dortmund, 22:00)
30 Юни
40 1C vs 3D/E/F (Gelsenkirchen), 19:00)
39 1B vs 3A/D/E/F (Cologne, 22:00)
1 Юли
42 2D vs 2E (Düsseldorf, 19:00)
41 1F vs 3A/B/C (Frankfurt, 22:00)
2 Юли
43 1E vs 3A/B/C/D (Munich, 19:00)
44 1D vs 2F (Leipzig), 22:00)
Почивни дни 3 и 4 Юли
1/4 Финали?
5 Юли
45 W39 vs W37 (Stuttgart, 19:00)
46 W41 vs W42 (Hamburg, 22:00)
6 Юли
48 W40 vs W38 (Düsseldorf, 19:00)
47 W43 vs W44 (Berlin, 22:00)
Почивни дни 7 и 8 Юли
1/2 Финали
9 Юли
49 W45 vs W46 (Munich, 22:00)
10 Юли
50 W47 vs W48 (Dortmund, 22:00)
Почивни дни 11, 12 и 13 Юли
ФИНАЛ
14 July
W49 vs W50 (Berlin, 22:00)
Евро 2024 - програма
Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist
Re: Евро 2024 - програма
Програмата за груповата фаза е готова, часовете са българско време :) Удобни са за гледане на мачовете горе-долу :)
-
- Мнения: 49977
- Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
- Skype: За к'во ми е ?
- Местоположение: Сливен
Re: Евро 2024 - програма
Половината мачове ще ги пропусна ... :lol:
Ама няма как ранният да е след 17 ч. че инак късният ще е след 23 ч.
Ама няма как ранният да е след 17 ч. че инак късният ще е след 23 ч.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта