Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 25 май 2023 17:48

Вълчан написа:
vvessel написа:
Michael_Buble написа:Марко Николич като треньор и Саво Милошевич като спортен директор би била отлична комбинация. Стига бюджетно да можем да си го позволим.

Е ние нали си имаме спортен директор сега ;)) И си твърде голям оптимист да очакваш Сираков да мисли толкова стратегически. А и бюджет няма на практика. Така че си оставаш с мечтите за съжаление. Не само ти, ами и останалите левскари.

Бюджет ще има. На финала са преговори които ще отпушат малко отбора. Този път без майтап за мин. вода и палми на Герена. Сираков не може без Боримиров.

Насе, ти ли си :D

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 25 май 2023 20:04

Футбола ни пак се връща в 90-те години. Сръбски треньори ще ни оправят футбола... Крушич, Нестор Ел Маестро, Саша Илич, Кръстаич, сега пък и ако вземем Саво Милошевич...

Не виждам някаква причина други балкански треньори да получават възможности у нас да се учат. По-добре да се учат български такива. Айде, с изключение на хърватите, те надградиха футбола си успешно. Истината е хора от страни, като Испания, Германия и Холандия. Обаче за такива хора трябва сериозно ръководство. А такова в нашия клуб изглежда няма.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 25 май 2023 20:52

Факт е ,че сръбските треньори имат много по добро виждане за футбола. Всеки един техен треньор започва някъде от нулата. Ще му бъде даден шанс да покаже качества. Ясно е и ,че не е тук за пари.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 25 май 2023 21:22

Serafim написа:Футбола ни пак се връща в 90-те години. Сръбски треньори ще ни оправят футбола... Крушич, Нестор Ел Маестро, Саша Илич, Кръстаич, сега пък и ако вземем Саво Милошевич...

Не виждам някаква причина други балкански треньори да получават възможности у нас да се учат. По-добре да се учат български такива. Айде, с изключение на хърватите, те надградиха футбола си успешно. Истината е хора от страни, като Испания, Германия и Холандия. Обаче за такива хора трябва сериозно ръководство. А такова в нашия клуб изглежда няма.

Разбирам, че всеки има право на мнение, но понякога се чудя дали живеем в различни държави или вселени, честно.
Добре, де, кой нормален и сериозен специалист от подчертаните страни ще дойде в родната кочина, в която отбор умря, преместиха друг такъв на негово място и правят всичко възможно да го легитимират като мъртвеца по всякакви лъжливи и манипулативни начини, в разрез с всички законови, спортни и морални норми, по най-гнусния и арогантен начин при това. В която друг отбор се ползва с уникален съдийски рахатлък, когато му е нужен. В която футболният съюз е банда слуги на горните две провинциални тимчета и тотално абдикирал от развитието или проблемите на играта и най-вече нейната организация, но пръв чирак на мафиотските им схеми, или по-скоро е техен мозък или техни пипала. В която 80% от мачовете са не просто миризливи, но плачат за специализирано разследване. В която всичко се прави с компромиси, за да може да вървят далаверите на кукловодите. В която стадионите са празни, но не защото инфраструктурата е калпава, а защото никой не иска да си губи времето с тая помия и футболна уйдурма, докато разни тумбаци вече са уредили уговорката и просто си пафкат пурите, докато отклоняват вниманието на овцете със съдията, счупените седалки, терените и т.н. В клуб, който непрестанно е на ръба на фалита и в момента, в който надигне глава и заработи както в подчертаните държави, кукловодите, благодарение на изпълнителите си, еб*ават майката на всичко хубаво и подредено, за да се върне този клуб отново в тинята. Други аргументи Против искаш ли?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4023
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 25 май 2023 22:03

TristaNNN написа:
Serafim написа:Футбола ни пак се връща в 90-те години. Сръбски треньори ще ни оправят футбола... Крушич, Нестор Ел Маестро, Саша Илич, Кръстаич, сега пък и ако вземем Саво Милошевич...

Не виждам някаква причина други балкански треньори да получават възможности у нас да се учат. По-добре да се учат български такива. Айде, с изключение на хърватите, те надградиха футбола си успешно. Истината е хора от страни, като Испания, Германия и Холандия. Обаче за такива хора трябва сериозно ръководство. А такова в нашия клуб изглежда няма.

Разбирам, че всеки има право на мнение, но понякога се чудя дали живеем в различни държави или вселени, честно.
Добре, де, кой нормален и сериозен специалист от подчертаните страни ще дойде в родната кочина, в която отбор умря, преместиха друг такъв на негово място и правят всичко възможно да го легитимират като мъртвеца по всякакви лъжливи и манипулативни начини, в разрез с всички законови, спортни и морални норми, по най-гнусния и арогантен начин при това. В която друг отбор се ползва с уникален съдийски рахатлък, когато му е нужен. В която футболният съюз е банда слуги на горните две провинциални тимчета и тотално абдикирал от развитието или проблемите на играта и най-вече нейната организация, но пръв чирак на мафиотските им схеми, или по-скоро е техен мозък или техни пипала. В която 80% от мачовете са не просто миризливи, но плачат за специализирано разследване. В която всичко се прави с компромиси, за да може да вървят далаверите на кукловодите. В която стадионите са празни, но не защото инфраструктурата е калпава, а защото никой не иска да си губи времето с тая помия и футболна уйдурма, докато разни тумбаци вече са уредили уговорката и просто си пафкат пурите, докато отклоняват вниманието на овцете със съдията, счупените седалки, терените и т.н. В клуб, който непрестанно е на ръба на фалита и в момента, в който надигне глава и заработи както в подчертаните държави, кукловодите, благодарение на изпълнителите си, еб*ават майката на всичко хубаво и подредено, за да се върне този клуб отново в тинята. Други аргументи Против искаш ли?


Мислиш ли, че някой от запад има такъв поглед върху нещата у нас? То 90% от българите нямат, ти искат чужденците да имат. Ми дори Уикипедиа е осран източник, а уж нали, такова, бил достоверен. Да ти прочета ли какво пише там
На 2 юни 2016 г. Литекс, Чавдар (Етрополе) и ЦСКА се обединяват в ПФК ЦСКА – 1948 АД, а като собственици в търговския регистър са вписани Христо Стоичков, Юлиян Инджов и Гриша Ганчев. На 7 юни БФС обявява, че това юридическо лице е подало документи за участие в новосформираната Първа професионална футболна лига като ЦСКА (София).


разбра ли нещо от този тюрлюгювеч. А сега се пробвай да го редактираш :) Не може, нали? Щото невисокият господин си плаща. Е, що си мислиш, че някой на Запад ще се пъне да търси разни работи и т.н. Същото и с нас - триото на БХ, Шиши, Прас Гнусев - кой ги знае тези неща? Пишеш, че голям гранд от Балканите си търси тренер, предлагаш добра заплата и ще си строшат краката да дойдат и да обясняват как от малки били чували за Гунди/Кюрдъ и били запленени от родния футбол.

не си прави илюзии, всичко е въпрос на пари и мениджмънт. Проблемът при нас е, че няма нито едното, нито другото, а с пръдня боя на става...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 май 2023 00:01

Не съм съвсем убеден. Да, чужденците нямат пряк поглед над тия неща, но не всичко можеш да скриеш. Един бърз поглед на Уикипедия дори разкрива доста за състоянието на отбора, а повечето западняци нямат особено желание да се заравят в тия лайна. Можеш да видиш какви играчи имаме, как сме сменили 25 треньора за 10 години, какви "успехи" имаме и т.н. Така че трудно ще доведем някой различен от наша милост, който да се заеме с тия бакии сериозно, само за да го изгонят след 6 месеца.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 26 май 2023 03:08

Не знам защо е това негативно отношение към Топчо. И това с локото беше гадно. Коментарите. Ако вземе мача с Морето ще означава, че Топчо не е чак толко зле треньор, понеже Илиев е тактически много грамотен тренер. Ако не го вземе... няма да разочарова никой. В Топчо има една неподправена страст. На мен това много ми харесва. Друго не знам има ли. Принципмо и аз съм скептик, но никой не може да му отрече, че е тъмно-син и прекара доста време в кухнята на "Левски". Ако ще ми спрягат некви сръбски ментаци, като Слабо Милошевич, ноу тенкс. Мило звучи като Топчо - супер фитболист, нищо особено като тренер, така че...

Зазяпах се в последните три-четири мача, пет на разградчани. Еми съдиите в тези четири мача им дадоха 5-6 точки и купа. На сезон Лудогорец получават 20-ина точки само от съдиите. Така че това за чемпеони забравете. Дано Сираков вземе правилното решение и или остави Топчо, или назначи някой между Бруно, Тошко Янчев или Любо. Последните двама публиката трудно ще ги приеме, но реално това са най-добрите бг тренери в момента. Относно Акрапович, гледах Локото с Тотнъм и определено останах впечатлен.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2023 09:33

Левски не пропусна да поздрави едно от своите големи имена в историята – Стефан Павлов. Сините направиха това посредством своя сайт.

Ето какво написаха от „Герена“:

Днес живата легенда Стефан Павлов празнува своя 78-ми рожден ден.

Известен на всички фенове на футбола като Фифи Перото, бившият играч на „сините” е роден на 26 май 1945 г. в Годеч. Легендарният халф стартира кариерата си в „Ком“ (Годеч), минава през „Чепинец“, след което от 1967 до 1978 г. прави чудеса в „Левски“.

Играл е още за „Академик“ (София), „Славия“, „Етър“ и „Неа Саламина“ (Кипър).

Шампион със „сините” през 1968, 1970, 1974 и 1977 г., носител на купата през 1970, 1971, 1976 и 1977 г.

Има 286 мача и 18 гола за „Левски“ във всички турнири.

Ръководството, служителите и футболистите на ПФК „Левски“ честитят празника на Стефан Павлов и му пожелават крепко здраве, дълголетие и много бъдещи щастливи мигове с любимия „син” тим.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 26 май 2023 09:52

metodito написа:Не знам защо е това негативно отношение към Топчо. И това с локото беше гадно. Коментарите. Ако вземе мача с Морето ще означава, че Топчо не е чак толко зле треньор, понеже Илиев е тактически много грамотен тренер. Ако не го вземе... няма да разочарова никой. В Топчо има една неподправена страст. На мен това много ми харесва. Друго не знам има ли. Принципмо и аз съм скептик, но никой не може да му отрече, че е тъмно-син и прекара доста време в кухнята на "Левски". Ако ще ми спрягат некви сръбски ментаци, като Слабо Милошевич, ноу тенкс. Мило звучи като Топчо - супер фитболист, нищо особено като тренер, така че...

Зазяпах се в последните три-четири мача, пет на разградчани. Еми съдиите в тези четири мача им дадоха 5-6 точки и купа. На сезон Лудогорец получават 20-ина точки само от съдиите. Така че това за чемпеони забравете. Дано Сираков вземе правилното решение и или остави Топчо, или назначи някой между Бруно, Тошко Янчев или Любо. Последните двама публиката трудно ще ги приеме, но реално това са най-добрите бг тренери в момента. Относно Акрапович, гледах Локото с Тотнъм и определено останах впечатлен.


Пич, да кажеш, че Янчев е добър треньор е несъстоятелно, още повече даже да поискаш да е в Левски, барабар и Любо...

Айде малко по-сериозно...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 май 2023 10:28

Да обсъждаме имена като Янчев и Любо Пенев е безсмислено. Те в Левски няма да работят и така е редно. Иначе отборите на Пенев най-малкото винаги играят атакуващ и приятен футбол, доколкото позволяват изпълнителите разбира се. Янчев до сега не ме е впечатлил особено.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта