24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 12 мар 2023 16:58

не знам какво да очаквам ...имаме контузени, наказани, с Наско не знам какво става... отделно перфектен ден и час са избрали за мача..... дано успеем да бием, но домакинствата напоследък са ни проблематични и ще ни бъде трудно!!!
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Sole » 12 мар 2023 17:08

Хубавото на загубата от Лудогорец е ,че най сетне ще видим победа на Тича! Схемата "бием навън, губим у дома" този път няма да е в наличност. Макар,че нищо няма сигурно на 100%. Все пак да не забравяме,че сме единствената в света "Ефбет лига".. първенство спонсорирано от заложна къща!(

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 12 мар 2023 18:25

Какъв е този начален час?
Няма ли кой да вземе отношение за този гавра към Черно море?
Как да се самофинансират обичаните отбори с фенове ,като правиш мачовете в работно време в работен ден?
Пак подкрепяйте 40 години приятелство!!!!!!!!???????
Черно море-първият шампион по футбол в България

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ShooterMan » 12 мар 2023 21:08

Получи се очакваното с Агата - хем загуба, хем дадахме солидни жертви в контузени и наказани. Не знам кой ще е на линия и кой не, но се надявам да издадат визи на двамата туристи най-накрая и Наско и Пачеко да се възстановят. От видяното днес трябва и Дюлгера да се възстанови, дано само това надуто око е проблема, не и сътресение.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Vladislav » 13 мар 2023 09:38

Много липси ще има в отбора ни. Най- вероятно Дюлгера, Панов и Виктор ще са с контузии, Васко ясно ще е наказан, за Сула не знам. Почти сигурно ще сме без Илиан и то поне за два мача (обърнете внимание кой е втория). Впрочем Панайтов също ще е наказан за повече от един предвид горното. Дето се вика с половин отбор ще сме. Някак обаче очаквам съдията да помогне. Септември са идеални за целта. Млад отбор, без влияние, направо им идват дюшеш на дебелосерците да си измият ръцете с тях.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 13 мар 2023 10:49

Vladislav написа:Много липси ще има в отбора ни.

.....сега като го написа този си коментар и съм склонен да го отпиша този мач и да се хвърлим за купата! направо Илиан да пуска резервите срещу Септември честно! и без това дали ще сме в топ 6 при това клане до топ 4 няма да ни оставят да идем! по-добре за 7 място и купа да се борим! ЦСКА и Лудогорец ще са по-коцентрирани за титлата отколкото за купата, така че имаме шанс да се възползваме от ситуацията! в крайна сметка топ 6 не ни дава нищо, докато една купа значи много! искам играчите здрави и готови за битка срещу ЦСКА и съм склонен да го жертвам тоя мач със Септември за целта.... особено, че при толкова много липсващи и трудните ни домакинства изобщо не е сигурна победата....
а пък за Васко може да се отрази добре отсъствието му в мача малко да преосмисли нещата покрай липсата срещу Септември и при 2 жълти картона би трябвало да може да играе срещу ЦСКА...
взех да мисля за купа нещо аз, нищо че гостуване в София не звучи добре :)))
Изображение

deadlock
Мнения: 123
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот deadlock » 13 мар 2023 11:21

Sole написа:Хубавото на загубата от Лудогорец е ,че най сетне ще видим победа на Тича! Схемата "бием навън, губим у дома" този път няма да е в наличност. Макар,че нищо няма сигурно на 100%. Все пак да не забравяме,че сме единствената в света "Ефбет лига".. първенство спонсорирано от заложна къща!(


Това не е точно така. Доста първенства са спонсорирани от букмейкъри в резултат на което се променя и наименованието на съответната лига. Примери:

- Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия носят официални имена Sky Bet Championship, Sky Bet League 1, Sky Bet League 2. С други думи всички имат в името си Sky Bet, които са сред най-големите букмейкъри в света.
- Португалската Висша Лига също носи името Liga Portugal Bwin. Bwin са също огромен букмейкър в световен мащаб.
- Гръцката Супер Лига се зове Super League 1 Stoiximan. Последните ако не се лъжа са най-големият гръцки букмейкър.
- Бундеслигата в Австрия е под името Admiral Bundesliga. Името идва от ADMIRAL Sportwetten, букмейкър в Австрия.

Има и други примери където отново голям букмейкър спонсорира местна лига, но името се запазва. Швеция и тяхнаха Allsvenskan е такъв екземпляр. Името не е променено, но главен спонсор (изтипосан на логото, както си му е реда) е....... Unibet. В Унгария цялата им Първа Лига по принцип се води Nemzeti Bajnokság, но заради договор с OTP (ДСК в оригинал) първенството направо са го преименували като OTP Bank Liga. Да, последнитя пример не е букмейкър, но исках да покажа, че нашата Ефбет Лига по нищо не е уникална и такива спонсорски договори са ги открили в Европа много преди Перукан да се сети за нещо такова. Хубаво е преди да ръсим гръмки изказвания, че нашато първенство е единствено по рода си покрай спонсорския договор с Ефбет, да проверим дали наистина е така. В къде по-уредени държави футболните федерации също сключват договори с подобни на Ефбет.

За мача - последно време играем по-добре навън, отколкото като домакин. Странно, защото преди беше точно обратното. Септември са доста приятен отбор и няма да се дадат лесно. Надявам се да излезем и да играем със същата нагласа и манталитет като тези срещу Лудогорец. Видя се, че когато искаме можем да играем прекрасен футбол.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Marlboro » 14 мар 2023 06:02

Забравете за състав, играчи, контузий,на казани, тактика, време, терен,подготовка,настройка,възстановяване и други спортни прийоми. Мачът е задължителен. Какво правим? Много е просто, хващаме съдията! Казва му се:Оставяш двата отбора да играят, ако се наложи се намесва. Мачът трябва да е единица! Проста работа, в България работи перфектно от 1948г насам.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 14 мар 2023 09:18

и кое му е задължителното на мача? както се развива класирането и сезона, отсега мога да ти кажа класирането :)

лудогорец/цска на първите 2 места
1948 на 3 място
левски на 4 място и европа след очакван бараж

на мен всеки път ми е супер тъпо да влизаме тая шестица само, за да не ни позволят да сме повече от 5-ти :) предпочитам да си пазим играчите от картони и контузии за мача с цска в софия и да се борим за купата и 7 място.... понеже и там ще искат да ни треснат, за да може левски да има шанс за европа с 4 място, в тоя смисъл ще ни трябват много физически-морално-емоционално-психически-волеви сили за мача ни за купата.... остава още жертви да дадем за мач със септември дето я го вземем я не след клането и осакатяването в разград...
Изображение

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ti4a70 » 14 мар 2023 17:40

Васко Панайотов е наказан за 1 мач, за Илиан нищо не пише. Дюлгеров ако е контузен Гошо Георгиев ще го замести убеден съм. Незнам други да имат контузий.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта