Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

emerson1leao
Мнения: 1367
Регистриран на: 26 дек 2021 17:48

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот emerson1leao » 27 дек 2021 13:57

Защо никой не пише при настоящия възход на отбора...?
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов ! :mrgreen:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 27 дек 2021 16:02

emerson1leao написа:Защо никой не пише при настоящия възход на отбора...?

Ами то в този форум май вече никой не влиза. На мен ми изписа на пощата, че има писано мнение, та влязох да видя за какво иде реч. Не съм влизал поне от 6 месеца. Иначе отборът в момента е в добра форма. Това можеше да се предвиди, защото сме извън Европа и имаме до тук 6 спестени мача в календара. Жалко, че ни отложиха мача с Вълците, защото той щеше да е истинското мерило за сегашното състояние. От друга страна с тези 48 часа, които бяха дадени между двата ни мача, имаше голяма вероятност да изпуснем трите точки. Сега хем ще имаме 5 дни за почивка, хем ще играем със Сити, което не е ОК. Мисля си, че можем да измъкнем нещо от Сити, а защо и да не победим, но какви са реалностите ще разберем на 01.01.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 27 дек 2021 23:55

Ами, ние сме двама активни "артилеристи", които пишем във форума, затова направо си коментираме в темата за Висшата лига. Иначе аз не виждам някакъв реален възход. При липса на евротурнири е абсолютно задължително да се напънем и да влезем поне в местата за ЛЕ. Срещу най-силните отбори се вижда, че не сме нищо особено. Победихме няколко прилични съперници, но те все бяха в лоша форма тогава. Срещу по-скромните тимове уж добре, но и там имахме загубени точки. При 6 загуби от 19 срещи не бих говорил за някакъв съществен възход. В момента сме 4-ти само защото има конкуренти с по-малко изиграни срещи от нас. Артета за мен продължава да НЕ е подходящият човек, нямам му доверие, че с него можем да постигнем постоянство, все още взима някакви странни решения понякога, все още нямаме добра ширина на състава на някои позиции и така. Хубавото е, че младите ни футболисти показват добро ниво.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 16 май 2022 23:56

На тоя мач можеше да заложа апартамент, че няма да го вземем. На еврейските копелета дузпи и червени картони два мача поред, Нюкасъл са мишки със Сити, на нас скачат с ботушите ... Смешна история. Отборът няма какво да го коментирам - трагедия. Кажи какво да се коментира? Оня *******.т с мустаците ако няма пари , да продава отбора на някой чаршаф и да се докарват читави играчи.
Последна промяна от boabbb на 16 май 2022 23:59, променено общо 1 път.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 май 2022 23:59

С Артета - толкоз. Откри му се невероятна възможност, като отпаднахаме от Купите януари, да подсили малко състава и да се пребори за ШЛ. Той не само, че не го направи, ами го отслаби. Скоро такъв шанс изобщо няма да имаме, ама нищо, дадоха му нов договор. :/
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 17 май 2022 00:01

Бях на 145% сигурен, че тоя мач няма как да се вземе. И ония са си педали, миналата седмица се надупиха на ония мизерници, английското Левски, сега скачат на кръв ... После защо масово хората харесвали Ливърпул и не харесвали Сити, едва ли не цяла Англия била за тях - единици им скачат на кръв, останалите, в това число и ние, играеме смешен футбол срещу тях.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Capitana_Puyol » 17 май 2022 00:46

Кво общо пък имат Сити с вашите несгоди ? То по същата логика и вие сваляте гащите срещу Сити като регулярно отнасяте хокейни резултати (разгроми) от тях. Айде по-сериозно...
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 25 авг 2022 00:19

Домакини сме на Брайтън в третия кръг на Карабао. Неудобен съперник по принцип, но Артета да пуска резервите и каквото стане. Няма да е голям резил да отпаднем от тези корави ко**лета.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 25 авг 2022 23:08

Пепе официално отива под наем в Ница за този сезон. Сега ще трябва да вземем крилце или Маркиньос да получи шанс в първия отбор.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 26 авг 2022 15:15

ПСВ, Бодьо и Цюрих в ЛЕ. Първите 2 не ги исках, ако трябва да съм честен, но каквото, такова. Ако искаме да печелим турнира, трябва да се справяме с всякакви отбори.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта