Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 01 дек 2021 20:42

Николайчо дали си е отчупил треска от гредата и тайничко да си я е заврял някъде за късмет ?
:?
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 01 дек 2021 20:44

krumeto написа:
realno написа:
ugly bug написа:Йокодзуна да цунка гредите преди да напусне терена..
Само некадърността пред гола на "селските момчета" спасява Подуене от тотален резил.
Надиграни по всички показатели !
Мъри , Мъри !
:lol:

Не е като да си Литекс по всички показатели. :)

Литекс ги развенчахме в Разград.
След 20дни още веднъж в София, за десерт преди Нова Година! :mrgreen:

Чак развенчахте,просто използвахте една наша грешка,малко по-скромно има време до 20.12.,а това че на ЦСКА казваш Литекс дано те направи по-мъж :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 дек 2021 21:05

peliforewer написа:....,а това че на ЦСКА казваш Литекс дано те направи по-мъж :) .

[offtopic]Уважаеми припознавачо, по принцип пó мъж е всеки, който нарича нещата с истинските им имена. Останалите "мъже" са мишленца, подлоги, манипулатори, г*зоблизци, откровени лъжци или просто подлеци по душа. :|[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 дек 2021 21:07

ugly bug написа:Николайчо дали си е отчупил треска от гредата и тайничко да си я е заврял някъде за късмет ?
:?

Не знам за Николайчо, ама тия пичове дали не бодват по някой и друг гол на ЦСКА-София (София)? Даже, ако не ме лъже паметта, благодарение на тях, доживяхме да видим как уважаемите припознавачи от трибуните целят собствените си треньори със снежни топки. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 01 дек 2021 21:19

peliforewer написа:Ако се питате кой е най-добрия ВАР-аджия в България ще се опитам да Ви подскажа, Радослав Петров Гидженов :) ,на мача Лудогорец-ЦСКА беше на ВАР,в неделя на срещата Локо Сф-Лудогорец познайте кой ще е на ВАР,познахте Радослав Петров Гидженов.Този Гидженов имам чувството че е на работа като оператор в Лудогорец :) .

Ха, ВАР!
На слабия отбор и кабачето не можа да му помогне. Опита се, ама НЦ!
11 те ментета на терена не могат да използват дори съдийското рамо.
Философе, само ти не разбра, че отборът ви е слаб. Прочетох всичко във вашия форум. Всички са единни, само ти търсиш за какво да се хванеш.
Лека нощ!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 01 дек 2021 21:21

peliforewer написа:Ако се питате кой е най-добрия ВАР-аджия в България ще се опитам да Ви подскажа, Радослав Петров Гидженов :) ,на мача Лудогорец-ЦСКА беше на ВАР,в неделя на срещата Локо Сф-Лудогорец познайте кой ще е на ВАР,познахте Радослав Петров Гидженов.Този Гидженов имам чувството че е на работа като оператор в Лудогорец :) .


А най-добрият съдия да не би да е Никола Попов?
Той свири два последователни мача на ЦСКА-София (София). Първо им свири мача с Левски, а след това със Славия в снега. Става въпрос за миналия сезон.

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 01 дек 2021 22:45

1914.1902 написа:
peliforewer написа:Ако се питате кой е най-добрия ВАР-аджия в България ще се опитам да Ви подскажа, Радослав Петров Гидженов :) ,на мача Лудогорец-ЦСКА беше на ВАР,в неделя на срещата Локо Сф-Лудогорец познайте кой ще е на ВАР,познахте Радослав Петров Гидженов.Този Гидженов имам чувството че е на работа като оператор в Лудогорец :) .


А най-добрият съдия да не би да е Никола Попов?
Той свири два последователни мача на ЦСКА-София (София). Първо им свири мача с Левски, а след това със Славия в снега. Става въпрос за миналия сезон.

Двата мача са с разлика три месеца,декември-февруари,нарочно гледах репортаж,няма от какво Левски да е недоволен от съдията,недадена дузпа в началото за нарушение на Ники Михайлов срещу Соу,червен картон на Юга.А през февруари със Славия мача въобще не трябваше да се играе,но съдията Попов и умниците от БФС решиха друго.Между другото в този форум едва ли има някой повече от мен да е писал против синчето на шефа в БФС Антон Попов,татин Николчо е един от най-страхливите и некадърни съдии в България.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 01 дек 2021 23:11

peliforewer написа:Спонсорчето голяма реклама му е направил на ГА :) ,аз само постнах едно мнение на спортен журналист и призовах ако има неистини в него да ги обсъдим,даже съм го скрил с офтопик.От цялата литературна творба на спонсорчето разбрах че повечето спортни журналисти са били доносници на ДС,ами предполагам че половината от тези журналисти са били левскари, защо само ГА ти бърка на едно място :) .Остави ги журналистите,те само пишат и не могат да ти навредят или да те окрадат.Навремето повечето от тях са били верни на Партията,сега са верни на Човека с парите,с какво са по-добри от ГА Русев, Касабов, Стоянов и Грънчаров,само с това че са от твоя отбор.Когато говориш за агенти на ДС не се ли замисляш че сред вашите има много по-верни на Партията и ДС от ГА,мастити политици,съдии и бизнесмени,пред тях ГА е като цаца между акули :) . Колкото до Титан,Митал дето ги цитираш, тези фирми купуват активи от Държавата и печелят търгове за дадена работа и работят,а не им дават Виваком на цена 5 пъти по-малка от реалната с цел след година да я препродадат и разликата вместо при данъкоплатците да отиде по чекмеджетата на няколко човека.Същото се случва и с Божков,държат го на каишка и вместо печалбата от бизнеса му да се ползва от Държавата пак отиваше в няколко чекмеджетата и в Левски,а в момента когато усетиха че Божков ще скъса каишката му разбиха бизнеса и го пратиха в трета глуха.

Първо- ГА е говорител на ДП. Защитавайки ГА ,защитаващ ДП.
Нито един от изброените от теб спортни журналисти не е бил кандидат-член на ЦК на БКП.
За това как Титан си вършеха работата- всеки столичанин знае .
За Митал и Кремиковци - има си доклад по въпроса и той е, че държавата е ощетена с над 2 млрд лв(по цени от 2008г) от Кремиковци.
За "Виваком" - не знам за кой път ти пиша ,че компанията е приватизирана десетина години преди да има нещо общо с Левски. Приятно или не държавата не е страна в отношенията между Цв.Василев и Сп.Русев. За това защо Цв.Василев е заложил акциите на "Виваком" и на какви цени си е негово право. Не вземам страната на който и да е от двамата , без който и да е от тях тази планета би била по-добро място живеене, а още по-добре и без двамата.
Разследване на световния лидер в подобен тип сделки ("Аликс Партнерс") не намери нещо в сделката с "виваком" с ,което държавата е била ощетена. За разлика от "Петрол" -където държавата е ощетена със стотици милиони евро. Отделно в момента върви дело за над 1 млд лв срещу България свързано точно с "Петрол"
Черепа е последния човек, за който ще тръгна да плача. Кога той стана бандит -когато беше собственик на любимия ти клуб или когато беше на Левски- моя отговор от преди да стане собственик на любимия ти клуб.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 01 дек 2021 23:14

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:Ако се питате кой е най-добрия ВАР-аджия в България ще се опитам да Ви подскажа, Радослав Петров Гидженов :) ,на мача Лудогорец-ЦСКА беше на ВАР,в неделя на срещата Локо Сф-Лудогорец познайте кой ще е на ВАР,познахте Радослав Петров Гидженов.Този Гидженов имам чувството че е на работа като оператор в Лудогорец :) .


А най-добрият съдия да не би да е Никола Попов?
Той свири два последователни мача на ЦСКА-София (София). Първо им свири мача с Левски, а след това със Славия в снега. Става въпрос за миналия сезон.

Двата мача са с разлика три месеца,декември-февруари,нарочно гледах репортаж,няма от какво Левски да е недоволен от съдията,недадена дузпа в началото за нарушение на Ники Михайлов срещу Соу,червен картон на Юга.А през февруари със Славия мача въобще не трябваше да се играе,но съдията Попов и умниците от БФС решиха друго.Между другото в този форум едва ли има някой повече от мен да е писал против синчето на шефа в БФС Антон Попов,татин Николчо е един от най-страхливите и некадърни съдии в България.

Н.Попов е един от талибаните на ГГ. Той е единствения съдия за който дори Стойчо Стойлов призна ,че е помагал на отбора на ГГ и точно в мач срещу Левски.
Колко е разликата между двата мача няма никакво значение. Между другото има още два случая ,когато съдии са свирили два поредни мача на отбори на ГГ ,като във всичките тези мачове и тримата съдии се омазаха в подпиране на отборите на ГГ.
Между другото какво се дава за душене?
Какво се дава за нарушение извън пеналтерията?
Какво трябва да направи съдията ,когато постоянно се чуват обидни реплики от официални лица на клуба домакин към играчи на гостуващия отбор?
Какво трябва да направи съдията ,когато има удари на лице от официалната делегация на клуба домакин към играчи на клуба гост?

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 дек 2021 07:15

honda написа:
peliforewer написа:Спонсорчето голяма реклама му е направил на ГА :) ,аз само постнах едно мнение на спортен журналист и призовах ако има неистини в него да ги обсъдим,даже съм го скрил с офтопик.От цялата литературна творба на спонсорчето разбрах че повечето спортни журналисти са били доносници на ДС,ами предполагам че половината от тези журналисти са били левскари, защо само ГА ти бърка на едно място :) .Остави ги журналистите,те само пишат и не могат да ти навредят или да те окрадат.Навремето повечето от тях са били верни на Партията,сега са верни на Човека с парите,с какво са по-добри от ГА Русев, Касабов, Стоянов и Грънчаров,само с това че са от твоя отбор.Когато говориш за агенти на ДС не се ли замисляш че сред вашите има много по-верни на Партията и ДС от ГА,мастити политици,съдии и бизнесмени,пред тях ГА е като цаца между акули :) . Колкото до Титан,Митал дето ги цитираш, тези фирми купуват активи от Държавата и печелят търгове за дадена работа и работят,а не им дават Виваком на цена 5 пъти по-малка от реалната с цел след година да я препродадат и разликата вместо при данъкоплатците да отиде по чекмеджетата на няколко човека.Същото се случва и с Божков,държат го на каишка и вместо печалбата от бизнеса му да се ползва от Държавата пак отиваше в няколко чекмеджетата и в Левски,а в момента когато усетиха че Божков ще скъса каишката му разбиха бизнеса и го пратиха в трета глуха.

Първо- ГА е говорител на ДП. Защитавайки ГА ,защитаващ ДП.
Нито един от изброените от теб спортни журналисти не е бил кандидат-член на ЦК на БКП.
За това как Титан си вършеха работата- всеки столичанин знае .
За Митал и Кремиковци - има си доклад по въпроса и той е, че държавата е ощетена с над 2 млрд лв(по цени от 2008г) от Кремиковци.
За "Виваком" - не знам за кой път ти пиша ,че компанията е приватизирана десетина години преди да има нещо общо с Левски. Приятно или не държавата не е страна в отношенията между Цв.Василев и Сп.Русев. За това защо Цв.Василев е заложил акциите на "Виваком" и на какви цени си е негово право. Не вземам страната на който и да е от двамата , без който и да е от тях тази планета би била по-добро място живеене, а още по-добре и без двамата.
Разследване на световния лидер в подобен тип сделки ("Аликс Партнерс") не намери нещо в сделката с "виваком" с ,което държавата е била ощетена. За разлика от "Петрол" -където държавата е ощетена със стотици милиони евро. Отделно в момента върви дело за над 1 млд лв срещу България свързано точно с "Петрол"
Черепа е последния човек, за който ще тръгна да плача. Кога той стана бандит -когато беше собственик на любимия ти клуб или когато беше на Левски- моя отговор от преди да стане собственик на любимия ти клуб.

https://frognews.bg/glasat-na-jabata/gl ... chite.html. https://afera.bg/%d0%be%d0%b3%d1%80%d0% ... %bb%d0%b5/
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта