17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 26 ное 2021 19:13

Не смея да съм голям оптимист. Прекалено много победи една след друга ще ни станат ако бием, а и Локото нещо навлязоха във форма :roll: Все пак ще видим какво ще стане, ако искаме да се борим за топ 3 би трябвало да вземем нещо от мача, за да не могат от Пловдив да стопят точките спрямо нас и да се включат в борбата за 3 място :oops: Не съм сигурен дали сме в борбата за 3 място дългосрочно, но засега поне сме на него, така че ще видим :mrgreen:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 26 ное 2021 19:33

Не бих бързал да превъзнасям Локо Пд. Не са по-добър от Ботев, а тях ги ошаткахме с лекота. Като гости сме по-силни, а Локо Пд ще напада, на нас контрите са ни най-силното оръжие - с Леандро, Велислав и Сердюк ние сме просто смъртоносни. Защитата на Локо Пд са високи, здави играчи, но не много бързи, според мен нашето трио ще им създаде страшно много главоболия, но нека не се пренавиваме. Ще се повторя за преди Ботев - в конкретния мач ни трябват пак Васката, Пабло и Дани Димов. Никакъв Родриго, не знам дали му изтича наказанието, но и да е на линия - на пейката, ще играе срещу Числата 48.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Plovdiv_1926
Мнения: 1213
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 27 ное 2021 19:49

ShooterMan написа:Не бих бързал да превъзнасям Локо Пд. Не са по-добър от Ботев, а тях ги ошаткахме с лекота.


Мда, много по-слаби сме от отбора, който има две победи като гост за година и половина :mrgreen: :mrgreen:

Сравни и двата мача във Варна, ако искаш.

Иначе ще е много важен и тежък мач, за нас следващите два са много важни, ако искаме да включим на предавката от последните две години. Имаме някои ключови контузени обаче, така че ще видим, трагичната форма в началото е твърде вероятно да ни изяде главата, но бием ли вас, също се включваме в групата, бореща се за тройката.
Последна промяна от Plovdiv_1926 на 27 ное 2021 21:02, променено общо 1 път.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Varnauser
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Varnauser » 27 ное 2021 20:36

Днес Георги Минчев вкара 3 гола от 2 положения. На нас ни трябват доста повече, за да вкараме 3.

Мачът ще е на литър кръв и метър кожа, образно, не буквално. И двата отбора са технични. :)

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот rodman » 27 ное 2021 22:19

Plovdiv_1926 написа:
ShooterMan написа:Не бих бързал да превъзнасям Локо Пд. Не са по-добър от Ботев, а тях ги ошаткахме с лекота.


Мда, много по-слаби сме от отбора, който има две победи като гост за година и половина :mrgreen: :mrgreen:

Сравни и двата мача във Варна, ако искаш.

Иначе ще е много важен и тежък мач, за нас следващите два са много важни, ако искаме да включим на предавката от последните две години. Имаме някои ключови контузени обаче, така че ще видим, трагичната форма в началото е твърде вероятно да ни изяде главата, но бием ли вас, също се включваме в групата, бореща се за тройката.

Очаквам един страхотен мач, мисля двата отбора могат много. Нека по-добрият победи, иска ми се да е Черно море :)
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2021 00:48

Не мисля, че съм се изказал погрешно. Да, Ботев е слаб гост. Но....Ботев е железен домакин, а ние ги разпиляхме просто там насред Коматево. Не говорим за изтръгване на 3 точки с някой случаен гол, а те да са изпуснали 10.....смазахме ги с игра и не 0:2, а повече отиваше да е 0:3. Това, което залепихме на друг много силен домакин - Арда. Ние във Варна играем много по-трудно, отколкото навън. Изобщо не подценявам този мач. Ако вие биете - става яка битка за 3-то място от 4 отбора. Ако, обаче ние вземем този мач - ставаме изявен фаворит. Гледах днес мача ви с Пирин. Минчев впечатлява определено. Митко Илиев е константа, и отбора ви е обигран. Ще видим какво ще стане, все пак го отбелязах веднъж - този треньор на Пирин, Фийни ли е там е тотален, 100%-ов физкултурник. Днес ви подари победата или поне я направи по-лесна. След 1:0 и солидно ПП вкара мача в русло атака за атака, което при все, че води и е домакин, и 45 мин. са минали не е добър ход - ва банк, 2:0 или обрат. Е, по-опитния отбор направи обрат логично.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Plovdiv_1926
Мнения: 1213
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 28 ное 2021 01:12

Чак пък убийствен домакин да са, пак не съм съгласен- върза им супер много с програмата и единствената им по-категорична победа е над Левски. Сериозните отбори способни да гонят третото място тази година сме ние, вие и Славия, другите ще пускат фойерверки от време на време.

Ако не трябваше да подменяме шестима титуляри, сега уверено щяхме да сме трети пред другите, защото ядрото на отбора остана в голяма част, а от другите вратарят и левият ни халфбек са по-добри от напусналите, както и плеймейкърът, колкото и радости да са донесли те, единствено защитата просто не е съшата класа, но с течение на времето значително вдигна нивото.

Вие имате шанса Витанов и Марсел да са контузени за мача в сряда, Янчев е доста далеч от нивото на първия, макар че криво-ляво се справя последните мачове. Затова и мачът с вас е толкова важен, загубим ли го, шансовете драстично намаляват и ще трябва да се гони дивото.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Ent
Мнения: 354
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Ent » 28 ное 2021 07:08

Plovdiv_1926 написа:Чак пък убийствен домакин да са, пак не съм съгласен- върза им супер много с програмата и единствената им по-категорична победа е над Левски. Сериозните отбори способни да гонят третото място тази година сме ние, вие и Славия, другите ще пускат фойерверки от време на време.

Ако не трябваше да подменяме шестима титуляри, сега уверено щяхме да сме трети пред другите, защото ядрото на отбора остана в голяма част, а от другите вратарят и левият ни халфбек са по-добри от напусналите, както и плеймейкърът, колкото и радости да са донесли те, единствено защитата просто не е съшата класа, но с течение на времето значително вдигна нивото.

Вие имате шанса Витанов и Марсел да са контузени за мача в сряда, Янчев е доста далеч от нивото на първия, макар че криво-ляво се справя последните мачове. Затова и мачът с вас е толкова важен, загубим ли го, шансовете драстично намаляват и ще трябва да се гони дивото.


Абе пич, ти верно ли ни обясняваш какви били Витанов и Янчев :) ?

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 28 ное 2021 10:29

Ent написа:
Plovdiv_1926 написа:Чак пък убийствен домакин да са, пак не съм съгласен- върза им супер много с програмата и единствената им по-категорична победа е над Левски. Сериозните отбори способни да гонят третото място тази година сме ние, вие и Славия, другите ще пускат фойерверки от време на време.

Ако не трябваше да подменяме шестима титуляри, сега уверено щяхме да сме трети пред другите, защото ядрото на отбора остана в голяма част, а от другите вратарят и левият ни халфбек са по-добри от напусналите, както и плеймейкърът, колкото и радости да са донесли те, единствено защитата просто не е съшата класа, но с течение на времето значително вдигна нивото.

Вие имате шанса Витанов и Марсел да са контузени за мача в сряда, Янчев е доста далеч от нивото на първия, макар че криво-ляво се справя последните мачове. Затова и мачът с вас е толкова важен, загубим ли го, шансовете драстично намаляват и ще трябва да се гони дивото.


Абе пич, ти верно ли ни обясняваш какви били Витанов и Янчев :) ?


Пич, нека аз ти го обясня, като не вдяваш. Къде е Локомотив три години и къде е Черно море!!! Витанов е с успехи с Пловдивския любимец каквито Ч.Море не е виждал 30 години. И е национален състезател ,нещо непознато за Вас .

Янчев е взет в Локомотив по личното настояване на вашата легенда Георги Илиев... Налага ли се да Ти обяснявам и за Георги Илиев ??? Янчев расте с всеки мач и го учи Георги Илиев !

Мачът е непредвидим. Лошо е че е в сряда от 15 00 часа и няма да имаме голяма агитка, което е прекрасно за вас. Налага ли се да ви обяснявам за нашата агитка???

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 28 ное 2021 10:41

ShooterMan написа:Не мисля, че съм се изказал погрешно. Да, Ботев е слаб гост. Но....Ботев е железен домакин, а ние ги разпиляхме просто там насред Коматево. Не говорим за изтръгване на 3 точки с някой случаен гол, а те да са изпуснали 10.....смазахме ги с игра и не 0:2, а повече отиваше да е 0:3. Това, което залепихме на друг много силен домакин - Арда. Ние във Варна играем много по-трудно, отколкото навън. Изобщо не подценявам този мач. Ако вие биете - става яка битка за 3-то място от 4 отбора. Ако, обаче ние вземем този мач - ставаме изявен фаворит. Гледах днес мача ви с Пирин. Минчев впечатлява определено. Митко Илиев е константа, и отбора ви е обигран. Ще видим какво ще стане, все пак го отбелязах веднъж - този треньор на Пирин, Фийни ли е там е тотален, 100%-ов физкултурник. Днес ви подари победата или поне я направи по-лесна. След 1:0 и солидно ПП вкара мача в русло атака за атака, което при все, че води и е домакин, и 45 мин. са минали не е добър ход - ва банк, 2:0 или обрат. Е, по-опитния отбор направи обрат логично.


Изказал си се погрешно. На стадион Коматево агитката падна до 30 човека в клетката им в събота . Те това мислят за отбора си.Готят си треньора, че бил слаб.

Как може да сравняваш ЛОКО с Коматево!!! Ние преизпълнихме сектора в Благоевград(300 човека) и скандирахме името на Сашо Тунчев.

Локомотив е далеч от нивото миналата година, но растем с всеки ден и мач. Развиваме се и личи.

ДА НЕ НИ БИЕТЕ ВЪВ ВАРНА И ДА НИ СРАВНЯВАТЕ С КОМАТЕВО Е НЕКОМПЕТЕНТЕН КОМЕНТАР. СЕГА СМЕ ПО СИЛНИ...

Желая ви здраве и усмивки.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта