Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Marlboro » 19 юли 2021 22:11

Някога баща му докато играеше в Турция, беше дал интервю на Недко Петров за вестник Черноморие. В него Илиан Илиев каза, че един ден ще завърши кариерата си в Черно Море, защото от там е тръгнал и така смята за правилно. Още помня каква радост изпитах, когато го прочетох. Приех го като лично обещание, все пак говорим за любимия ми футболист изобщо. Както всички знаете, той си изпълни обещанието, с което ме направи много щастлив. Е, сега се надявам младши, един ден да се завърне на Тича. Желая му успех от все сърце.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Sole » 19 юли 2021 23:44

Тази сделка си е провал от където и да е погледнеш! Илиан отива в един селски отбор за жълти стотинки.....и то забит там до 2025 :!: :oops: Младшият в никакъв случай не заслужаваше тази съдба да играе в едно кипърско първенство което последната дупка на кавала в Европа. За съжаление младшият ще разбере грешката си чак като се сблъска с действителността в Кипър! След още 1-2 години щеше да отиде в силен европейски отбор и то за пет пъти повече пари.Просто с всяка измината година игра в Черно море и националния отбор цената му щеше да се качва. А този трансфер говори само едно: Черно море няма никакви амбиции в първенството, а старшият налива в пробита бъчва!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ogrizko » 19 юли 2021 23:56

абе принципно е така и не е така .....може да прави стъпка назад, за да се засили :) аз предполагам, че ако му тръгне ще се развият супер нещата за него ......други таланти български заминаха в по-силни първенства и отбори и какво стана?! търкат пейките и се връщат.... за него е полезно да иде в чужбина да се бори за титуляр и да е никой, да почне от нулата... така ще израстне и като игра и като характер... от Аполон спокойно може да бъде забелязан и да иде на запад някъде след година или две по-вероятно... все още е млад и ще има интерес от всички отбори търсещи перспективни играчи ...освен това вече ще се е доказал в чужбина и така отборите на запад ще се доверят повече в характера и качествата му ....тоя трансфер му е много необходим да израстне и е добре, че е Кипър понеже шансовете да играе са доста по-големи отколкото някъде другаде... и все пак ми се искаше да остане още година, струва ми се, че качествен отбор събрахме за борба за медали :oops: но от гледна точка бъдещата кариера и израстване на Младши мисля, че трансфера е добре и предполагам затова е приет ...щото иначе нито вземаме много пари, нито Аполон е някакъв свръх отбор от топ първенство.... явно идеята е израстване на Младши и трамплин на запад и това е целта на тоя трансфер специално :idea: а и вече имаме опит малко с Мартин Минчев как се опари и още не играе в Прага......
Изображение

KhanBulgar
Мнения: 3
Регистриран на: 29 апр 2019 21:31
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот KhanBulgar » 20 юли 2021 07:50

Според мен трансфера на Илианчо е много лоша стъпка. Не знам дали за него е по - добре в Кипър, но 300 хиляди евро е много малко при положение, че Марто Минчев беше продаден за 2 милиона евро. Няколко дена до началото на първенството, трябва да се търси някой да го замества спешно! Може и да преместим Родриго Енрике в центъра (където повече ми харесва), а пък крило да търсим. Но ако не заместим Илианчо ще имаме сериозни проблеми в атака :x

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот bilyaletdinov » 20 юли 2021 08:58

Sole написа:Тази сделка си е провал от където и да е погледнеш! Илиан отива в един селски отбор за жълти стотинки.....и то забит там до 2025 :!: :oops: Младшият в никакъв случай не заслужаваше тази съдба да играе в едно кипърско първенство което последната дупка на кавала в Европа. За съжаление младшият ще разбере грешката си чак като се сблъска с действителността в Кипър! След още 1-2 години щеше да отиде в силен европейски отбор и то за пет пъти повече пари.Просто с всяка измината година игра в Черно море и националния отбор цената му щеше да се качва. А този трансфер говори само едно: Черно море няма никакви амбиции в първенството, а старшият налива в пробита бъчва!


Що си мислиш, че се е забил? Заби се Мартин Минчев, който го прехласваха, че е голям талант и звезда, а не издържа на натоварванията и тренировките в Чехия. Нашите млади таланти не са свикнали с натоварванията в средно европейските отбора, какво остава за топ 5 първенствата.
Нивото в Кипър е по-високо от родното, повечето отбори бъкат от испанци и португалци и според мен ще му понесе чисто физически. Друг въпрос е, че това първенство е гробница за нереализирани испанци, португалци и излизането от там става много трудно.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Vladislav » 20 юли 2021 09:00

KhanBulgar написа:Според мен трансфера на Илианчо е много лоша стъпка. Не знам дали за него е по - добре в Кипър, но 300 хиляди евро е много малко при положение, че Марто Минчев беше продаден за 2 милиона евро. Няколко дена до началото на първенството, трябва да се търси някой да го замества спешно! Може и да преместим Родриго Енрике в центъра (където повече ми харесва), а пък крило да търсим. Но ако не заместим Илианчо ще имаме сериозни проблеми в атака :x

Ние проблемите в атака си ги имахме и с Джуниър. Имахме двама централни нападатели ( не са при нас вече) които за един сезон вкараха общо ЕДИН гол, и то при резултат 3:0 в края на мача. Сега трябва да се намери наистина човек, който да го замести, защото ако досега не вкарвахме защото нападателите ни са ялови, сега няма и кой да създава положения. При всички положения Илиан ще получава повече в Аполон, но кипърското първенство е по- зле и от нашето. Разбира се че му желая успех. И следващо развитие в някое по- силно първенство. Малкия я усеща играта.

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот stanleys » 20 юли 2021 09:34

Не че следя кипърското първенство де, но са ми много интересни мнения че било селско, по-слабо от нашето и т.н Нали именно кипърски отбор наскоро унижи Левски (които имаха по-добър отбор, отколкото сега) с 3:0 и 4:0? Същият този отбор е завършил на 5-то място в последното първенство, далеч от първите.
Така че това може и да се окаже една много добра възможност за Илиан да се прояви и да хване впоследствие окото на някой по-силен отбор, отколкото да отиде там директно и да го забият на пейката. Друг е въпросът че и аз като всеки моряк бих искал да остане 1-2 години при нас и да изградим отбор, който да атакува медалите, но не такива са амбициите на ръководството, това отдавна стана ясно.
Успех на Илиан, сега всичко си зависи от него :!:

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Vladislav » 20 юли 2021 09:53

stanleys написа:Не че следя кипърското първенство де, но са ми много интересни мнения че било селско, по-слабо от нашето и т.н Нали именно кипърски отбор наскоро унижи Левски (които имаха по-добър отбор, отколкото сега) с 3:0 и 4:0? Същият този отбор е завършил на 5-то място в последното първенство, далеч от първите.
Така че това може и да се окаже една много добра възможност за Илиан да се прояви и да хване впоследствие окото на някой по-силен отбор, отколкото да отиде там директно и да го забият на пейката. Друг е въпросът че и аз като всеки моряк бих искал да остане 1-2 години при нас и да изградим отбор, който да атакува медалите, но не такива са амбициите на ръководството, това отдавна стана ясно.
Успех на Илиан, сега всичко си зависи от него :!:

Имаха по- добър отбор от сега защото съдиите и медиите го правеха такъв. Те загубиха и от отбор от държава, която даже май няма първенство. Убеден съм че нашето първенство е по- силно от кипърското и колкото по- кратък е престоя на Илиан там толкова по- добре. Най- важното е да е жив и здрав.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Ron Jeremy » 20 юли 2021 11:19

трансфера си е глупост от където и да го погледнеш , но с тоя мениджмънт толкова .......
ex Popeye

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Delija » 20 юли 2021 11:44

Отвсякъде погледнато, разочароваща за феновете новина ...

Дано заминаването на един любимец е свързано със завръщането на друг такъв ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта