Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот nikiobicata » 11 юни 2021 00:27

Beloev написа:
vvessel написа:Гледам, че все още има оптимисти след фиаското наречено пресконференция :)
Само се чудя на какво точно да отдам отсъствието на така наречения Раев при положение, че вчера беше анонсиран. Уж Диксън така пожелал, но причината е по-комплицирана според мен. Казано по народно му - няма очи да се покаже ;) Щото може да дойде времето, когато отново ще бъде актуална репликата - " Диз инглиш хомосекшуал броук дъ гейм" :mrgreen:

Абсолютно те подкрепям! Несериозно е,нито П Колев нито Наско Сираков да излезят или който и да е от ръководните органи в клуба! Стига с тази наивност! Просто да каже КОЙ го прати и да се знае!


Гледам, много си активен в нашия форум последните дни… Теб лично какво те засяга кой го е пратил? Или ако някой го е пратил? Книга ли ще пишеш? Абе хора вие наистина ме изумявате и се чудя къде съм попаднал!? Кой е длъжен да ви обяснява каквото и да било на вас? Левски е частно дружество и като такова може да бъде купено от всеки, който даде пари! Като искате всичко да е чисто и прозрачно съберете се 100 000 фена и почнете да давате по 100 лв. на месец и сме в джаза!

Поне левскарите спрете да повтаряте глупостите и лъжите на ония фенове с тирето!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 00:32

Голям гъдел ще е тоя да е реален и наистина нещата, които каза да са истински, обаче "феновете" да го съблекат и наритат. :lol:
То, всъщност, не е смешно, понеже е абсолютно реално в ганьовската реалност.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 00:35

rane написа:
metodito написа:Бате, не беше ли ти точно, дето разправяше как искаш да виждаш само чужденци на терена? :lol:
Излез от футбол мениджъра и влез в реалността.
Бацка, аз искам в Левски да има класни играчи. Кои българи са класни играчи в момента? Аз виждам само един - Д. Илиев! Посочи ми кои са другите класни български играчи в момента?
И в мениджъра си се наврял точно ти! Даде смешен пример/списък с много смешни български играчи, които на всичкото отгоре се и дублират по позиции. Не посочи нито един защитник(освен ако тези Христови не са наследници на Барези, Малдини, Костакурта, Бергоми или др. подобни).
Излез от филмът, в който сам си се вкарал и виж реалното състояние на бълг. футбол и българските ритнитопковци. В цялата ни смешна първа лига трудно ще намериш и 5 бълг. футболиста, които да са добри. За класа да не пишем изобщо, че там става направо трагично положението.


Колега, с теб явно разбираме под "класни" мнооого различни неща. Я ми кажи като си такъв разбирач: изброй ми трима "класни" играчи, играли в "Левски" в периода 1999 -2006. Обективно класни, а не понеже са ти любимци. Вземи първо си обясни понятията и след това спори. А и не виждам да предлагаш нещо: само грачиш негативи.

Класа като единици в "Левски" - класни футболисти нямаше и при Мъри. Имаше колектив като юмрук, сплотено ръководство и публика, търпение и време, в което колективът стана юмрук, а футболистите... взети поотделно, никой не беше нещо особено. Грозна истина, ама факт.
Последна промяна от metodito на 11 юни 2021 01:32, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот DarkPsy » 11 юни 2021 00:44

Някой може ли да ми даде логичен отговор защо му е на този фонд отбор с МОЛ, като може да си направи само МОЛ ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 01:04

DarkPsy написа:Някой може ли да ми даде логичен отговор защо му е на този фонд отбор с МОЛ, като може да си направи само МОЛ ?


И къде в презастроена София ще го направи? Мястото е супер комуникативно. Теренът го имаш. Молове наоколо няма. Но местоположението му е важно. Не го строиш в някакъв Люлин-Мулин. Центърът ти е на 20-30 минути.
Аз се надявам. Не знам как ще е. Тея да искат да правят кинти от това, което нарича Шон Пен "мол" и при инвестицията, която правят, могат спкойно да отделят 10-ина милиона за клуба.
Може да искат и да перат пари. Ставаме чемпоиони, дигаме купа, влизаме в ШЛ, онея препрали парите, офейкват, ние фалит, ама ще са един-два-три наистина яки сезона.

Това с рушенето малко ме гложди. Баси как каза пича in scrambles (мисля това използва) за стадиона. :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот DarkPsy » 11 юни 2021 01:33

Аз по принцип смятам, че моловете трябва да са извън града. Имаме си в Пловдив един в центъра, между две тепета, едното от които всъщност вече го няма заради мола. Циничното е , че се казва Марково тепе, на името на тепето на което е построен.Страшна грозотия.Изображение

Съжалявам за отклонението.

Пак не разбирам връзката. Ако ти трябва МОЛ си го правиш независимо къде. Добър мениджъмнт и си на печалба.

Ако ти трябва футболен отбор според мен нещата са съвсем различни. Не съм чул Домусчиеви да строят молове.

Все пак успех. Дано ви се получи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 юни 2021 01:42

Моите съболезнования за тепето.
Е, как ще няма значение къде ти е магазина? Аз допускам, че не им трябва "отбор", искат да правят пари. Което звучи логично, ако са някаъв безличен фонд. Ако инвестицията си е струвало, тея пари за клуба муха ще ги е ухапала - 10 000 000 лева да речем на година. Пак казвам. Мястото. Теренът. ...надявам се, че е така.
Бе на първо време да платят дълговете, пък после квото искат правят.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 11 юни 2021 05:22

dedra написа:Какво стана с големия чуждестранен спонсор с 3 те милиона? И там бяхме на финалната права, ама много дълги тези прави!

Синя приказка
Много безумна версия чух, че вървяла - зад Диксън стоял Спас Русев ). Някои си ги пишат наизуст и не знаят доста неща. Спас Русев в момента се побърква от перспективата Сираков да успее там, където той се провали - с намирането на чужд инвеститор и строежа на нов стадион. Днес на пресконференцията, Спас Русев е диктувал въпросите на Спортал и bTV - това го знам със сигурност. Спас както и някои бивши други собственици са проксита на ББ. Играта на тая клика, заедно с техните подлоги нкпсз е да пречат Левски да тръгне по друг път за да си върнат клуба отново. Затова и бяха спрени няколко чужди спонсора, като за един от тях лично беше активиран Спас преди 3 месеца чрез контактите си да го спре. Затова и нкпсз цяла година хулят всичко живо в Левски, а сега задачата на тая клика е да правят лош образ на Диксън...
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 11 юни 2021 05:31

metodito написа:
Колега, с теб явно разбираме под "класни" мнооого различни неща. Я ми кажи като си такъв разбирач: изброй ми трима "класни" играчи, играли в "Левски" в периода 1999 -2006. Обективно класни, а не понеже са ти любимци. Вземи първо си обясни понятията и след това спори. А и не виждам да предлагаш нещо: само грачиш негативи.

Класа като единици в "Левски" - класни футболисти нямаше и при Мъри. Имаше колектив като юмрук, сплотено ръководство и публика, търпение и време, в което колективът стана юмрук, а футболистите... взети поотделно, никой не беше нещо особено. Грозна истина, ама факт.
Бацка, кажи честно, ти верно ли питаш това за класните играчи?
От 98/99 до 05/06 в Левски са играли играчи като Н. Тодоров, И. Илиев, А. Александров(Кривия), Х. Йовов, Д. Боримиров, Г. Иванов(Гонзо), Топчо, Д. Донев, Мечо Телкийски, на вратата пазеха Иванков и Петков, имахме някои доста добри чужденци (някои играха за доста кратко, други за по-дълго време), като някои от тях оставиха и сериозна следа в отбора.
Левски спечели 4 титли и 4 КБ през този период + 1 Суперкупа.
В тези отбори на Левски не е имало класни играчи?
Искаш да предложа български играчи сега? Как, кои? То освен Д. Илиев, кой да вземеш в Левски? Някакви братя Христови ли? Не може да си сериозен :shock:
Грам не разбираш от футбол и футболисти! Ти си "спец", точно като Венци Търбуха...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 11 юни 2021 08:19

3млн. са спешните задължения според П.Ганев :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта