Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 02 юни 2021 17:17

Конте май ще ходи в Тотнъм. :? Ще ребилдват яко, ако задържат и Кейн, догодина ги виждам сигурни за топ 4. Дали няма да е за наша сметка? :x
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 03 юни 2021 08:46

Янузайката беше от тези младоци, които стартираха тази мода в отбора да се пробват да минават през 2-3 футболисти с дрибъл. Всеки, който се изреди да играе от ляво през последните 7-8 години се мисли за Меси.

Иначе аз очаквам слабо лято като трансфери, при което реално няма да има надграждане на състава. Ако приемем, че Оле няма да израсне като мениджър по време на почивката, то очакванията за следващият сезон са 5-6 място. Отделно в ШЛ предполагам, че ще излезем от групите, защото тоягата дето я ядохме предишният сезон мисля, че още я помнят нашите.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 06 юни 2021 19:37

Аз имам въпрос,малко по встрани от темата ,но се надявам някой да може да даде съвет или да помогне. :)
Една от мечтите ми е да отида и да гледам на живо отбора ни на Олд Трафорд и мисля тази есен да го направя! Та ако има накой който го е правил и може да даде съвет кое е най-изгодно,най-сигурно и най-добре да направя. Дали да търся агенция или всичко сам да си организирам за билети,нощувки и т.н.
Ще бъда благодарен за всеки съвет ;)

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот vasilnv » 06 юни 2021 20:24

Jackxxx написа:Искам да попитам най-вече хората, които са ходили на мач на Юнайтед в близките години.
Аз ще съм в Манчестър средата на януари, 2017г. и искам да си купя билет за мен и жена ми за мача с Ливърпул. За сега през сайта гледам, трябва да си купя official membership, за да мога да си взема билет за тоя мач. Въпроса ми е да си взема ли тоя мембършип и после билет или да изчакам да пуснат билети в свободна продажба както за другите мачове?
На мен не ми се чака, а парите не са ми проблем, даже ще искам да взема възможно най-добрите места. Просто питам за информация.

Оп един цитат да се има, това трябва да е твоят човек.
Успех и да кажеш как е било!
Иначе горе в търсачката ако пишеш билети и би трябвало да ти излезнат няколко такива дискусии, които е имало в тази тема.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 07 юни 2021 12:05

Сега покрай короната ще е по-сложно, защото местата са крайно ограничени и места се дават на хора с годишни мембършипи.

Зависи и на какъв мач ще се ходи. Ако е от дербитата (Ливърпул, Челси, Арсенал, Сити) то ще трябва допълнително съдействие. Там е по-сложна процедурата. Ако е на някакъв друг мач, може да се организира самостоятелно посещение. Ако имате желание мога да обясня по-надълго какви са процедурите, но пак казвам, че сега покрай Ковид е по-различно и шанса нещо да се обърка или просто да не стане е голям.

В България имаме официален фенклуб на Манчестър Юнайтед, признат от централата в Манчестър. Този фенклуб се ползва с привилегии - например гарантирани места за дерби мачовете. Аз така ходих преди години, иначе нямах шанс да си купя билет. Имам контактите на председателя на фенклуба, така че ако някой иска да се свърже с него да ми пише на ЛС. Иначе ФБ страницата е "Официален фен клуб на Манчестър Юнайтед в България". А сайта е www.united.bg
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 16 юни 2021 11:06

Погбицата мачка. :mrgreen:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 16 юни 2021 12:27

Интересна програма имаме от 16.10 до 27.11!!! :o :lol:

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 25 юни 2021 19:08

Сити взимат Грийлиш за 100 млн. :x А нашите не искаха да дадат 60 миналото лято...
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 25 юни 2021 23:22

Аз за Грилийш изобщо не ме е яд особенно след като ще вземем Санчо! Но ако изтървем Варан да отиде някъде другаде например в Сити тогава ще е глупост голяма. Не,че през годините не се нагледахме на какви ли ни пропиляни трансфера...

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 26 юни 2021 10:50

Бе за мен пияндето си е най-добрия футболист на Англия в момента, ама нещо май е спал с дъщерята на Саутгейт, та толко да не го пуска. :lol: Ще видим де, времето ще покаже кой е бил по-подходящ. Санчо май вече е сигурен, каквото и да значи това. Иначе защитници от Реал бол - Рамос, Варан. Ако може и в комплект да ги вземем, ама като ги знам нашите накрая ще правим офанзива за Пау Торес или някой друг герой.
Отделно чета и че искаме да правим Погба най-скъпоплатения футболист във ВЛ, а тоя филм май сме го играли вече. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта