Шампионска лига (сезон 2020/21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот nghcvth » 04 май 2021 12:50

Боже, как ме беше яд тогава Милан как се измъкнаха. И в двама мача имаха бая спортен шанс.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9095
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот bubka » 04 май 2021 13:06

Беше луд мач. И аз си го спомням. Доста ме беше яд и мене. Натискаха яко, имаха доста положения за 4:1, но не стигна времето. Едни от последните години на истинския футбол преди да навлезат камилари, ескимоси и разни други странни същества и да се изроди всичко в гадната помия, която е днес.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Sstefanov » 04 май 2021 19:05

rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Thsmith » 04 май 2021 19:10

Sstefanov написа:
rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

Винаги са ми били много смешни този тип изказвания :lol: :lol: Дай да те видим ти колко пари си готов да дадеш за да гледаш лекари и учени как работят или някоя от 100 те други професии? :lol:
Нещата са елементарни. Хората "изкарват" огромно количество пари и следователно осребряват чека за изкараното.
Нека инженера да направи така, че няколко млрд да плащат за да го гледат как работи и веднага ще изкарва Х "хилки" на седмица.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9095
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот bubka » 04 май 2021 19:36

Thsmith написа:
Sstefanov написа:
rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

Винаги са ми били много смешни този тип изказвания :lol: :lol: Дай да те видим ти колко пари си готов да дадеш за да гледаш лекари и учени как работят или някоя от 100 те други професии? :lol:
Нещата са елементарни. Хората "изкарват" огромно количество пари и следователно осребряват чека за изкараното.
Нека инженера да направи така, че няколко млрд да плащат за да го гледат как работи и веднага ще изкарва Х "хилки" на седмица.


А ти реално чист кеш колко плащаш да ги гледаш черно на бяло? 4-6лв ли, колко е диемата там и макс спортовете :lol: ? И колко на месец отделяш, които директно или индиректно отиват за "100-те други професии" като започнем от храна, облекло, гориво и т.н, които за да ги има във вида, в който ги купуваш и консумираш, приносът е на другите "долнопробни" професии. Ок, утре примерно случва се нещо и всички автомонтьори в държавата решават масово, навсякъде, че няма да бачкат за седмица примерно. Разваля ти се колата, трябва да идеш на важна среща или имаш някакво пътуване на далечна дистанция и няма кой да ти я оправи. Ем, ще дойде ли Меси или там някой друг бот да те закара, че много го гледаш и си плащаш яко кеш за това :lol: :arrow: . Абе вие осъзнавате ли, че дори и само една група хора, заета в даден сектор, който дори на пръв поглед изглежда маловажен, да спре да работи за известно време, това ще блокира икономиката и ще доведе до нетни загуби, равняващи се на 100-годишната заплата на тея ботове. Спира например за седмица метрото в Ню Йорк или Париж, или масово обслужващия персонал на десетина големи летища и ключови компании. И какво правим :? Ще гледаме Меси, Роналдо и разни други плужеци :? . Много ясно, че не заслужават. Просто има мега глупави президенти на клубове, които се съгласяват да плащат такива пари. Какво ще направи даден футболист, ако иска 300К заплата, иде на едно, второ, пет места и му откажат. Няма да играе ли? Ще се нацупи и ще скръсти ръце на средата на терена :lol: ? и кво от това? Хората са глупави да им дават, затова.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот insaneboy1 » 04 май 2021 19:36

Sstefanov написа:
rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

Икономика, бизнес... Трябва ли да ти обясняват основните им принципи? Футболът е шоу, то и актьорите за мен са много надценени и не трябва да получават такива пари за четенето на скрипт. Парите трябва да са в сценаристите. Но това генерира приходи, лицето на продукта, нищо, че един филм може да е тотална боза дори с купчина звездни актьори. Да не говорим, че самото заплащане се базира на процента от хора които имат конкретното умение, ако си над средното ниво интелект може да станеш лекар с много учене и упоритост, ама да си про-фурболист с тренировки не става и 0,000001 от хората успяват на най-високото ниво.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Sstefanov » 04 май 2021 19:45

insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

Икономика, бизнес... Трябва ли да ти обясняват основните им принципи? Футболът е шоу, то и актьорите за мен са много надценени и не трябва да получават такива пари за четенето на скрипт. Парите трябва да са в сценаристите. Но това генерира приходи, лицето на продукта, нищо, че един филм може да е тотална боза дори с купчина звездни актьори. Да не говорим, че самото заплащане се базира на процента от хора които имат конкретното умение, ако си над средното ниво интелект може да станеш лекар с много учене и упоритост, ама да си про-фурболист с тренировки не става и 0,000001 от хората успяват на най-високото ниво.

Всеки можел да стане лекар, ама не и футболист. Хайде да не ме разсмиваш. Пак ти казвам и затварям темата. Нито 1 футболист на тази планета не заслужава 200 млн. траснфер или 300к на седмица. Това е мое мнение. Шоуто продава, защото е забава за ограничения човек. Не ми се пише много, бубката го е казал най добре и на 90% се покрива с моето мнение по темата.

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот CSKA69 » 04 май 2021 19:50

Грешите :lol: Изобщо не става дума за икономика, свободен пазар и прочие идиотщини. Става въпрос както винаги за власт и контрол над масите :lol: "Хляб и зрелища дайте на народа и правете каквото си искате" От времената на Рим нищо не се е променило ;) :idea: Видяхте ли как скочиха правителствата, когато установеният ред беше на път да бъде съборен със Суперлигата :?: Златната кокошка, наречена футбол не трябва да се пипа...
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот rhaegar » 04 май 2021 19:57

Спрете да ме цитирате ве, пъпеши. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот insaneboy1 » 04 май 2021 20:43

Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
rhaegar написа:Не заслужава СПОРЕД ТЕБ.

Нито 1 футболист или човек свързан с футбол, не заслужава тези огромни заплати, които се взимат. Добри спортисти, но само до там. 99% от всички тях са изключително ниско интелигентни. Само в глупав и комерсиален свят, ритни топковци, взимат повече пари от лекари и учени ( и още 100 другите професии). Дали инженер в Наса или Спейсекс, взимам по 300 хилки на седмица ? Човек, който може да даде толкова много на обещството и на света като цяло е неглежиран, спрямо едни примадони.

Икономика, бизнес... Трябва ли да ти обясняват основните им принципи? Футболът е шоу, то и актьорите за мен са много надценени и не трябва да получават такива пари за четенето на скрипт. Парите трябва да са в сценаристите. Но това генерира приходи, лицето на продукта, нищо, че един филм може да е тотална боза дори с купчина звездни актьори. Да не говорим, че самото заплащане се базира на процента от хора които имат конкретното умение, ако си над средното ниво интелект може да станеш лекар с много учене и упоритост, ама да си про-фурболист с тренировки не става и 0,000001 от хората успяват на най-високото ниво.

Всеки можел да стане лекар, ама не и футболист. Хайде да не ме разсмиваш. Пак ти казвам и затварям темата. Нито 1 футболист на тази планета не заслужава 200 млн. траснфер или 300к на седмица. Това е мое мнение. Шоуто продава, защото е забава за ограничения човек. Не ми се пише много, бубката го е казал най добре и на 90% се покрива с моето мнение по темата.

Айде като затваряш темата, се омитай и отивай да коментираш във форума на докторите, какво дириш във форум за ограничения човек?

Естествено, че лекари, учители и т.н. са по-есенциални професии и футболистите не заслужават такива заплати от морално философска гледна точка. Но аз ти обяснявам какъв е случаят поради който взимат такива пари, а дали е справедливо или не е друг въпрос. Но такъв е животът - не е справедлив.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта