Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот groti » 04 май 2021 13:51

damyanov1963 написа:Дайте моля някакъв линк за пустите му чеченци, че съм пропуснал информацията и нищо не излиза за тях!

В топ спорт го извадиха. Като цяло доста по-логично от всичко друго тези дни. Джийзъса има връзки там. Иначе не знам чеченци и СЗ как ще разделят територията хаха.. Вярно никак не е здравословно да си имаш работа с такива
metodito написа:
groti написа:Чеченци? Ха, сега... Само такива не бяха "помагали".


Замисли се ако дойдат, дали младежи и разни такива ще им извиват ръцете? :twisted:

Той ревна младежа тия дни. Говореше за някакъв бял зъб.. Кой визира... Сигурно благо с изчегъртаните зъбета
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2021 15:06

groti написа:
damyanov1963 написа:Дайте моля някакъв линк за пустите му чеченци, че съм пропуснал информацията и нищо не излиза за тях!

В топ спорт го извадиха. Като цяло доста по-логично от всичко друго тези дни. Джийзъса има връзки там. Иначе не знам чеченци и СЗ как ще разделят територията хаха.. Вярно никак не е здравословно да си имаш работа с такива
metodito написа:
groti написа:Чеченци? Ха, сега... Само такива не бяха "помагали".


Замисли се ако дойдат, дали младежи и разни такива ще им извиват ръцете? :twisted:

Той ревна младежа тия дни. Говореше за някакъв бял зъб.. Кой визира... Сигурно благо с изчегъртаните зъбета

Благодаря!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот CaptainBertorelli » 04 май 2021 17:23

damyanov1963 написа:Дайте моля някакъв линк за пустите му чеченци, че съм пропуснал информацията и нищо не излиза за тях!

https://forum.gong.bg/levski/viewtopic. ... tart=14810
"Новината" я пуснах три дни преди Топспорт. Но се пошегувах. Нямам вътрешни хора. Или съм улучил без да искам, или журналист от Топспорт чете форума и му е харесала идеята. :lol:
Хайл Мусолини

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот scooool » 04 май 2021 17:32

Чеченците са Точните хора! Не знам дали видя някой, но днес когато поднасят Венци на легендата ни! Официалното облекло е анцунг или като за слънчака....бермудки с тениска :|. Как може само треньора да се сеща и показва уважение с поведение и облекло.....доста тъжно и най вероятно ще си заслужим съдбата да играем по селата....

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот mikata » 04 май 2021 18:36

Като го гледам Сираков днес как се сдухал май приключваме :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот groti » 04 май 2021 19:10

И продължава да мълчи. Ясно.. Днес беше ден за Гунди, приемам, но утре вече трябва да си отвори устата. Длъжен е. Започна да го раздава бащиния в Левски. Все повече ми прилича на един друг бащица в Банкя
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 май 2021 20:17

Нема сЪ плУашите, чеченците са си българска издънка. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 май 2021 22:06

Няма какво толкова да се чудим и умуваме какво става, или ще ни докара някакви уж силни спонсори (собственици), които ще се окажат ментета, ще ни бутнат стадиона и 9-10 години ще играем на тренировъчното игрище като Ботев, или си отиваме наистина във В група. Аз съм за второто и да свършва тая мъка, кеф ти празници във всеки град в югозападна България, Найденов във В група ще бъде супер бек, Мартин и Марин Петкови ще вкарат по 20-30 гола, ще сме първи с голова разлика 100-8 с 28 победи едно равенство и една загуба, във форумите няма да има никакво реване и мрънкане, юношите ни докато върнат отбора в А група ще са завършени футболисти вече, направо мечта 3-4 години . Вие как си мислите идва някакъв уж супер спонсор, за 2-3 години вдига новия супер стадион, през това време вече сме привлекли играчи от типа Габриел Обертан, пълни сме с 11 супер чужденци и тирето и лудогорец ни дишат прахта хахахаха.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 май 2021 22:14

Марек, Вихрен, Беласица, Рилски спортист, Велбъжд, все отбори играли в А група, даже и там ни мъчеха много, то тая югозападна група ще бъде по-интересна от ебем ти лига. Навсякъде ще са пълни стадионите, където отидем да игрем. Ще мачкаме, те май дават и титла за първото място във В група, форума вместо да мрънкаме, ще ахнем накрая като видим най-накраш купа. Да свършва тая мъка вече, както се казва по-добре ужасен край отколкото ужас без край. Във В група мирише на истински футбол от едно време когато стадионите са били пълни, играят футболисти, които обичат играта, а не еврата в края на месеца, за какво са ви изкуствените модерни евротурнири където УЕФА не дава на феновете вече да станат от седалките и да освиркват дори и съдията и затварят стадионите по 2-3 мача, заради един хвърлен банан на терена, истината е на стадион Бончук.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот LoveAndPeace » 05 май 2021 09:54

Нищо чисто няма да последва с "разходка" до В група.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта