ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/ 3:1 КР

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот LaRgO » 07 апр 2021 20:03

Нали щеше да има секири срещу вас ? Чиста дузпа Не дадоха за Реал, но това няма да ви спре да пишете преди реванша за Уефа, съдии и т.н.

jelew73
Мнения: 1054
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот jelew73 » 07 апр 2021 20:05

LaRgO написа:Нали щеше да има секири срещу вас ? Чиста дузпа Не дадоха за Реал, но това няма да ви спре да пишете преди реванша за Уефа, съдии и т.н.

А бре галфон, за фаула срещу Мане преди втория гол що не питаш :o


LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот LFC06 » 07 апр 2021 21:31

Бяхме много под нивото на иначе слабия Реал в момента,всички го признахме.Никой не е писал за съдии.Иначе,ако започнем ще ни трябват месеци безсъние и щракане,за да опишем футболните престъпления срещу безброй отбори.Как не ви е срам не знам,под ръка с отцепниците и тииихоо!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 07 апр 2021 21:50

Каква поредна футболна драма :lol: И обичайните форумни спецове пак разформироваха отбора. Единия щял да пуска Харви Елиът :lol: Другия щял да спасява първия и третия гол :lol: А втория защо нямаше да го спасиш, Супермен06???? Какво му беше сложното на него, затруднен ли щеше да си :?: Ти нямаш топки да изгледаш слаб мач на любимия си отбор, ама имаш топки да оставиш половината титуляри на скамейката :lol: Цял живот ритал на хандбални врати, ама във форума спасява голове на четвъртфинал в ШЛ :lol: Пий си хапчетата и не се занимавай с отбора. Или си мислиш, че като знаеш коя е фланелката и от утре ги почваш :lol:
С Адриан, Н.Уилямс и полузащита от резервния отбор. То бива бива първични изказвания, ама някои ме кефи как си вярвате и се надъхвате, че е точно така, както вие си го фантазирате :lol:

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот pitonchev » 07 апр 2021 22:35

Liverpool_EC написа:Каква поредна футболна драма :lol: И обичайните форумни спецове пак разформироваха отбора. Единия щял да пуска Харви Елиът :lol: Другия щял да спасява първия и третия гол :lol: А втория защо нямаше да го спасиш, Супермен06???? Какво му беше сложното на него, затруднен ли щеше да си :?: Ти нямаш топки да изгледаш слаб мач на любимия си отбор, ама имаш топки да оставиш половината титуляри на скамейката :lol: Цял живот ритал на хандбални врати, ама във форума спасява голове на четвъртфинал в ШЛ :lol: Пий си хапчетата и не се занимавай с отбора. Или си мислиш, че като знаеш коя е фланелката и от утре ги почваш :lol:
С Адриан, Н.Уилямс и полузащита от резервния отбор. То бива бива първични изказвания, ама някои ме кефи как си вярвате и се надъхвате, че е точно така, както вие си го фантазирате :lol:

Нещо против Харви Елиът ли имаш или просто се наслаждаваш на играта на Мане. От самолет си личи, че сенегалеца е пълна дупка и с него все едно играем с 10 човека. Да видим Клоп колко голям мазохист е и още колко ще го търпи. За мен е по-добре някой юноша да играе, докато не си върне формата иначе е мъка и за него и за нас.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 08 апр 2021 01:23

pitonchev написа:
Liverpool_EC написа:Каква поредна футболна драма :lol: И обичайните форумни спецове пак разформироваха отбора. Единия щял да пуска Харви Елиът :lol: Другия щял да спасява първия и третия гол :lol: А втория защо нямаше да го спасиш, Супермен06???? Какво му беше сложното на него, затруднен ли щеше да си :?: Ти нямаш топки да изгледаш слаб мач на любимия си отбор, ама имаш топки да оставиш половината титуляри на скамейката :lol: Цял живот ритал на хандбални врати, ама във форума спасява голове на четвъртфинал в ШЛ :lol: Пий си хапчетата и не се занимавай с отбора. Или си мислиш, че като знаеш коя е фланелката и от утре ги почваш :lol:
С Адриан, Н.Уилямс и полузащита от резервния отбор. То бива бива първични изказвания, ама някои ме кефи как си вярвате и се надъхвате, че е точно така, както вие си го фантазирате :lol:

Нещо против Харви Елиът ли имаш или просто се наслаждаваш на играта на Мане. От самолет си личи, че сенегалеца е пълна дупка и с него все едно играем с 10 човека. Да видим Клоп колко голям мазохист е и още колко ще го търпи. За мен е по-добре някой юноша да играе, докато не си върне формата иначе е мъка и за него и за нас.

Изобщо нямам нищо напротив Харви Елиът, имам против хора, които не правят разлика между Чемпиъншип и четвъртфинал в ШЛ да дават акъли. Ти беше един от онези, къде обясняваха, че ще станем шампиони на Англия с Рис Уилямс, след като направи 2 мача в ШЛ срещу беззъби отбори. Докъде стигна с този проект? Като паднахме от Ц.Звезда един друг по същия начин тръгна да сменя целия състав с юноши, щото били бездушници. Те пък станаха Европейски Шампиони след 6 месеца. Ако във Вихрен Сандански има някаква такава практика- да сменяш титулярите с бледи юноши, в Европейските грандове малко по-различно стоят нещата. И най-вече гледайте кой е на скамейката и с какво разполага треньора към момента. Иначе схемата "пишеш име на играч-печелиш мач" във форума си върви вече десет години. И все победи си пишат схемаджиите :mrgreen: Как пък един равен не завъртяха, ей тъй от кумова срама?!?!?!
Ако след тази игра бяхме паднали с 1:0, щеше да ни трябва победа с 2:0 в реванша. Сега след 3:1, пак ни стига победа с 2:0, ама дай да мажем три пъти повече с л@йна и да сменим всеки стъпил на терена в Мадрид. И всичко това защото преди мача "Реал са слаби" и "Как играхме срещу Арсенал". Да де, ама между слаб Реал и слаб Арсенал разликата май се оказа съществена.
Има реванш, ще стискаме палци и толкова. Сега, че ти ще пуснеш Елиот на крилото за да вкара 3 гола... това е отделна тема - Фентъзи Футбол се казва :lol: Ако искаш вземи си LFC06 за вратар, той спасява поне по 2 гола на мач и ги къртиш наред Реал, Челси, Байерн, Сити, ПСЖ...

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот LFC06 » 08 апр 2021 16:43

Когато аз съм гледал отбора,ти си ходил прав под масата пич.Съмнявам се да имаш и някакъв минимален процент от моите футболни познания.И най-вече от знанията ми за Ливърпул.Хапчета ще ме праща да пия,смешко!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 08 апр 2021 23:26

LFC06 написа:Когато аз съм гледал отбора,ти си ходил прав под масата пич.Съмнявам се да имаш и някакъв минимален процент от моите футболни познания.И най-вече от знанията ми за Ливърпул.Хапчета ще ме праща да пия,смешко!

То едно е да гледаш, друго е да разбереш какво става на терена докато гледаш. Поредния чичко, дето като пие две мастики и става на Оливер Кан, а след 4тата вече е Ариго Саки и прави Ливърпул Европейски шампион с юношеския отбор, докато псува титулярите. Айде да не ми изтъкваш "познанията си", че след всеки следващ пост ти личат все повече и повече.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот KOPScousers » 09 апр 2021 08:05

Не разбирам как някой може да има претенции срещу съдията в този мач. Да, срещу Мане определено имаше нарушение преди втория им гол и то доста цинично, но нека не забравяме, че Кабак извърши 10000% нарушение срещу Бензема за дузпа, което беше подминато с лека ръка и дори не се преразглежда. Изглеждахме толкова жалки и отчаяни, приличахме на юношески отбор, който за сефте играе мъжки футбол, така че просто нямаме право да се сърдим на съдията. Сами сме си виновни за загубата и само можем да се радваме, че не беше доста по-изразителна и болезнена. Рядко се съгласявам с Ецко, но тук е прав, че и 1:0 да бяхме паднали, все щяхме да се нуждаем от победа с 2:0 на реванша. Друг е въпроса, че ситуацията е далеч по-различна от мачовете с Барса, макар и да ни трябват двойно по-малко голове като програма минимум. Играта ни в Испания, формата и езика на тялото на повечето ни играчи, както и липсата на публика ме навеждат на мисълта, че шансовете ни да продължим не са по-големи от тези на Попа да спи с Мис Свят. Дано да бъркам все пак...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта