Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот bilyaletdinov » 22 фев 2021 18:31

Вълчан написа:Тези три сектора ще се проточат във времето 5-7-9 години може да минат. Няма точен срок. До тогава кои знае. Един силен отбор със редовно участие в Европа ще набере средства за това.


Какви сектори, пич? Сектори се строят с пари! Ти да виждаш пари в Левски? Кой ще го строи стадиона? Собственика дето е борчлия на Микре? Айде стига са ни правили на идиоти. Единственото решение е да се разкара тая мутренска структура узурпирала Левски. Как? Е, това вече не знам. Щото Тиквата винаги ще си намира някоя лакома патерица, която да подпира него и Доган.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот mikata » 22 фев 2021 18:43

Вълчан написа:Днес обаче излезе притеснителна новина. Сираков отново ги привиква играчите за намаляване на заплатите. Е па колко да ги намалят мама му стара. Кои ще рита за 2-3 хиляди евро. :o Това ако е вярно може да си е бомба с закъснител.Със сигурност доста хора ще избягат на пролет.

Това е за играчите които надхвърляха тавана и се бяха съгласили за известно намаляване на заплатите до Нова Година. То останаха 3-4 с високи заплати като Робърта,Насиру,Славчев и Михайлов.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
vlong
Мнения: 4542
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 22 фев 2021 19:12

Първо казвам ,че не съм специалист,да не чета упреци.От обяснението от Колев разбрах,че това е начинът да се предложи сигурност на евентуалният инвеститор,който и ще бъде концесионера.Той ще си прави сметката хотели ли ще строи,казина ли заедно със стадиона,и като си направи разчетите ще каже съгласен ли е.Ако стане работата Левски сигурно ще плаща някакъв наем,може би символичен? Така си представям аз нещата.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот tiamat » 22 фев 2021 20:31

Тъпото е, че заради тая чума и за концерти няма да може да се ползва пълноценно един евентуален нов стадион :( Дано да приключи докато/ако го построят...

На линия
vlong
Мнения: 4542
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 22 фев 2021 20:45

,
Последна промяна от vlong на 22 фев 2021 21:01, променено общо 1 път.
САМО ЛЕВСКИ!

На линия
vlong
Мнения: 4542
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 22 фев 2021 20:53

Днес го слушам Грънчаров по Гонг-Ама защо да взимат плеймейкър нали чакаме Цоневи,Краев,Много лаишки ми прозвуча.
Цоневи бяха светъл лъч,ама след тази контузия нищо не се знае,дали ще бъдат същите,а и този сезон няма да могат да се включат.Ама трябвало пари ,а няма.Ами няма ,Сираков и Колев да не дремят ,ами да искат.
А Краев е тера инкогнита.Показа някои добри неща,но едва ли е чак пък толкова добър.
Така че пак опряхме до пустите му пари.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот TristaNNN » 22 фев 2021 21:21

vlong написа:Спокойно,готин.Още ли не ти е минало?
Бях на две домашни ракии,ако съм прекалил се извинявам,но не си отстъпвам от казаното.
Днес пак четох внимателно изявлението на Сираков.
Благодари,защото Борисов е успял да стресне бюрокрацията ,и да включи Левски в последния момент в Плана за концесии.
Сега доколко е добра за нас концесията,всеки си има мнение.
Сираков казва,че не можем да му се отблагодарим подобаващо-това според мен означава,че не сме първи както Борисов би очаквал като болен левскар.И това е.
Сега по-добре ли си? Наздраве!Уж нямаше да пия ,ама онея пак се отърваха.Няма ли край тоя техен късмет?
САМО ЛЕВСКИ!

Съвсем приятелски те съветвам да не пишеш, когато си пил няколко ракии, готин. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
vlong
Мнения: 4542
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 22 фев 2021 22:32

Няма повече ,симпатяго. :)
А защо гледаш сламката в окото на брата си, пък гредата в своето око не усещаш?
Матей 7:3
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Странджата » 22 фев 2021 23:36

Ми той Матей, да ме прости Господ, да не е бил на две ракии, та да знае кое как се усеща и изглежда. А човекът казва, че са били и домашни - откъдето и да го погледнеш - и като качество, и като количество - си е сериозна работа :)

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот ikar » 23 фев 2021 11:56

Интерес буди идеята на треньора за контролни срещи в понеделник. Още по интересно е как в тях се изредиха толкова много юноши и така и не дойде ред за Дани Начев. Парадокси те в родния футбол са много в Левски още повече.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 123 госта