18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 13 фев 2021 18:37

Винаги първия мач след зимната пауза е бил труден и непригледен. Дали заради дългата пауза, дали заради лошото зимно време, дали по други причини, винаги първите мачове са били тегави. Какви ли неща не прочетох в отзивите за мача с Локо, повечето верни, но не трябваше според мен толкова негативизъм да се излива и такова внимание да се обръща на този първи мач. Важното е, че не загубихме /Локо са солиден, обигран и балансиран отбор/, важното е, че нямаше груби грешки отзад, важното е, че не дадохме жертви с контузии. Е, идва втория мач от пролетта и се надявам да покажем по-добра игра като цяло и поне същата сигурност в защита. Илиян да си вземе бележки относно състава и да покажем едно по-добро лице на Армията. Надявам се отново да не загубим, а ако нещо повече се отдаде.. ;) Успех на момчетата!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 13 фев 2021 20:01

Аз не виждам особен повод за оптимизъм и още по-малки поводи за натягане в този мач при условие, че по-важния е този за Купата. Първенството отече. Ако има нещо за скриване - да го крием за 1/8 финала. То може първите мачове да са тегави, но на нас тегави ни бяха всичките есента и няма никаква промяна, играем все по-безидейно и все по-зле с разликата, че вече няма кой да вкара гол без положение. Дори мисълта да им подложим крак не ме ентусиазира нещо, защото от видяното днес аз лично съм и потресен, и отчаян.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 14 фев 2021 08:56

Ами нормално да е трудно, Курьор ни вкарваше всичките голове ...и това, че бихме отбори от Б и В група нищо не значи ....селекцията ни е невероятна и ако младежите не покажат нещо изключително ще страдаме цяла пролет, че може и да изпаднем :oops: Етър се надъхаха, Славия няма да им дадат да изпаднат.... ние имаме шанс само да се свием отзад и да чакаме на контри май :roll: Просто аз казах, че няма кой да вкарва и да се готвим да играем без Курьор .....и това ми беше ясно месеци преди трансфера и ми е неясно защо не взехме 1-2 подходящи играчи :idea: колкото и да не даваме пари за трансфери можеше нещо да намерим .....няма смисъл нито първенството нито купата за мен ...вие вярвате ли, че ще спечелим купа с тоя състав? може да спечелим на късмет мача с ЦСКА-ориндж за купата ама след туй някой друг отбор ще ни бие.... а пък за първенството и да бием нямаме шанс за топ 6.... да, ще е яко да бием, но като цяло къде сме тръгнали до края на сезона?! надявам се поне Илиан да пуска повече младежи да играят предвид нищото към което се стремим, ама дори и това ме съмнява да стане... понеже трябва да имаме някаква сигурност като игра и точки и ще се залага повече на сигурното понеже ще се мъчим........
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 14 фев 2021 13:53

Каква купа ще печелим, вие наред ли сте? Най- резултатния ни футболист от есента (Курьор го няма) е Васко Панайотов, смятайте за какво става дума. От миналогодишния бараж като тръгнаха назад нещата и няма спирка. Не знам за какви шестици се сънува, добре че сме напред от групата за изпадане.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот icko65 » 14 фев 2021 21:07

3-0
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 15 фев 2021 23:25

Време ли е да ревизираме прогнозите? Нещо заметресения има край Панчарево. Цирка тръгна да се изнася обратно към Ловеч....току виж сме ги ушили така :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 15 фев 2021 23:51

ShooterMan написа:Време ли е да ревизираме прогнозите? Нещо заметресения има край Панчарево. Цирка тръгна да се изнася обратно към Ловеч....току виж сме ги ушили така :lol:

Т.е. матрьошките трябва да се приберат отново една в друга : ЦСКА-София/Сф/ се прибира в Ловеч и става Литекс, а Литекс отива в Етрополе и става Чавдар. А настоящият Литекс отива в Луковит и става Ботев :lol:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 15 фев 2021 23:54

Какъвто и да е плана този мач леко замирисва на 2-ка. Микренския още като си продаде 3-мата най-добри играчи помислих, че е фалирал почти, а вече се убедих, че и тръси причина да духне. Едно малко тото като за последно 10 ще е от полза. Бат Бойко няма да ги остави, Цеката е негов човек, нали го постави на мястото на Божков. Сега ще го накара да обедини двете ЦСКА-та (Тирето и Числото) и да налива пари :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот TNT » 15 фев 2021 23:59

Sole написа:
ShooterMan написа:Време ли е да ревизираме прогнозите? Нещо заметресения има край Панчарево. Цирка тръгна да се изнася обратно към Ловеч....току виж сме ги ушили така :lol:

Т.е. матрьошките трябва да се приберат отново една в друга : ЦСКА-София/Сф/ се прибира в Ловеч и става Литекс, а Литекс отива в Етрополе и става Чавдар. А настоящият Литекс отива в Луковит и става Ботев :lol:


Tzvetomir Naydenov
преди около час
Хубаво, връщаме си Литекс в Ловеч за 100-годишнината на футбола в града, но какво правим с Ботев Луковит ми е притеснено?!

#свободазаботевлуковит :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 16 фев 2021 00:09

Цеката дето го плюеха разните Анималси сега ще му целуват задника да дава пари хахаха. Ще е весело, той чужденци не издържа, сега всички африканци в Тирето (а те са бая много) ще се чудят къде да ходят посред зима :roll:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта