Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот redhooligan » 22 яну 2021 16:09

Мале, мале!
Като гледах снощи мача, направо ми се плачеше. То бива, бива, но това си е пълна трагедия. Съдията ако беше свирил и 10 дузпи и 10 да са ги пропуснали. Какви бяха тези изпълнение, не мога да си обясня. Добре, че не се стигна до дузпи, защото тогава можеше да направим същото, което направиха и белите приятелки! С такава игра максимум средата на таблицата и отпадане на !6 финалите от ПСЖ. И да идва следващият треньор.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Тони » 03 фев 2021 23:19

Aко някой преди 10г ми беше казал, че в Барса ще има такива недъзи, като Педри, Тринкао, Браитвайт и тоя Араухо ли е какъв е, нямаше да повярвам никога. :lol: Егати посредственоста.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5458
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 04 фев 2021 01:23

Тони написа:Aко някой преди 10г ми беше казал, че в Барса ще има такива недъзи, като Педри, Тринкао, Браитвайт и тоя Араухо ли е какъв е, нямаше да повярвам никога. :lol: Егати посредственоста.


Ако Педри е от "недъзите", ти предлагам да смениш спорта. Това, че на теб са ти неизвестни, защото са млади, не ги прави "недъзи". Айде за Брейтуейт съм съгласен, той е недоразумение, което се появи в Барселона поради други причини. Ама Педри в момента е основен играч, направил Ювентус за смях.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот redhooligan » 04 фев 2021 12:16

Истрадана победа и пак благодарение на раздаването на Меси. Старае се и показва,че е професионалист. Разбира се, не трябва да се умаложава и играта на останлите. Самуел Умтити направи няколко грешки и това ни костваше изоставането в резултатът. Гредите също на няколко пъти спасиха играчите на Гранада. Късметлийски първи гол, но както се казва: късметът преследва силните ( макар и да не бяхме чак толкова силни от към показана игра ) . Дано за следващия мач покажем по стабилна игра!
Брайтвайт няма място във този отбор и по добре да го продават ако могат. Педри трябва да излиза титуляр всеки мач, има доста потенциал във него.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот redhooligan » 06 фев 2021 14:11

Полуфинал срещи Севиля за Купата. Можеше да ни се падне Леванте, което е по лекият жребий. Севиля в момента са в подем. Дано утре успеем да вземем победата и да запазим сили, защото за 6 дена имаме 2 гостувания и 1 домакинство, като само мачът за Купата не е задължително да спечелим ( там може и равен ) . Надявам се момчетата да покажат стабилна игра в защита!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот ImmortaL_1000 » 16 фев 2021 21:51

Почваме в най-силния турнир дано минем някой отбор.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5458
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 17 фев 2021 00:37

Издухахме го, но аз други очаквания не съм имал - отборът ще тръгне нагоре когато се махнат Пике, Ленгле, Бускетс, като тук бих добавил и Алба и Меси - не защото няма какво да дадат на отбора още, а просто защото ще се чака всичко на тях в ШЛ - а те сами вече не могат да решават големи мачове. Разбира се към тези трябва да добавим Гризман.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Тони » 18 фев 2021 18:32

Страшна посредственост. Да му е кеф на човек да ви гледа. :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5458
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 18 фев 2021 18:42

Тони написа:Страшна посредственост. :lol:

Нещо си объркал темата, пич. Това не е форумът на Челси. :)
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Тони » 18 фев 2021 19:53

Ау, колко остроумен пич! :lol:

Това е нещо, като Барса от преди Рийкард.

Посредственост и хаос. Всички играчи са някакви или свършили с играта, или тотално неставащи.

Вече гледам често мачове на Барса. :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта