Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: Без цензура!

Мнениеот ky-kyy » 18 дек 2020 23:04

Битият- бит, такования-такован :roll:
Хайде, лягайте си вече :)
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 18 дек 2020 23:06

Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.


Ти като се правиш на толкова принципен не забеляза ли симулацията на Паулиньо? Не беше ли за втори жълт?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 18 дек 2020 23:09

Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.

Тази дузпа конктретно НЕ повлия на мача, освен че даде известен стимул на Левски да се бранят малко по-добре. Щото напред никакви ги нямаше: Робърта в големи предиоди се скатаваше, а Павлично няма да се запомни с нищо друго освен със симулациите си: падаше при всеки повей на вятъра. Ако гледаме чистата статистика, головите положения са някъде 8:1, при положение че най-чистото положение на сините беше след един рикушет в главата на Юга през второто полувреме

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 18 дек 2020 23:11

Mitata написа:
Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.


Ти като се правиш на толкова принципен не забеляза ли симулацията на Паулиньо? Не беше ли за втори жълт?

Искаш ли да водим дискусия последователно, а не избирателно?
Това положение на Паулиньо преди идиотската постъпка на Юга ли беше или не?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 18 дек 2020 23:13

Dust написа:
Mitata написа:
Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.


Ти като се правиш на толкова принципен не забеляза ли симулацията на Паулиньо? Не беше ли за втори жълт?

Искаш ли да водим дискусия последователно, а не избирателно?
Това положение на Паулиньо преди идиотската постъпка на Юга ли беше или не?


Юга беше за жълт картон и в двата случая, получи си ги.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 18 дек 2020 23:15

Mitata написа:
Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.


Ти като се правиш на толкова принципен не забеляза ли симулацията на Паулиньо? Не беше ли за втори жълт?

То да беше само една :) :) :) :)
Той поне 7-8 пъти се пльоскаше на земята: ама хитър, все гледаше да се бутне в някой, който вече има ЖК.
Също така преди почивката имаше 2 цинични влизания на Алекс Петков: едно срещу Тиаго, другото срещу Соу. Също така точно преди ситуацията със Юга дето толкова я дъвкахте, вижте (28:07) какъв фал му направи Найденов? Там също трябваше да има картон.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 18 дек 2020 23:33

Dust написа:
Mitata написа:
Dust написа:Айде и от Левски станах.
Тоя съдия отдавна съм си казал мнението за него, факт е, че решенията му имат влияние върху мача.


Ти като се правиш на толкова принципен не забеляза ли симулацията на Паулиньо? Не беше ли за втори жълт?

Искаш ли да водим дискусия последователно, а не избирателно?
Това положение на Паулиньо преди идиотската постъпка на Юга ли беше или не?

Айде едно въпросче имам? В 18 мин, когато Соу излезна сам срещу Михайлов, беше ли изблъскан отзад в гърба от защитник на подуене? Ако да, има ли дузпа за нас в ситуацията? Благодаря предварително за отговора.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 18 дек 2020 23:39

Соу беше побутнат, но продължи да играе и си остана на краката, в случая какво трябва да отсъди съдията?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 18 дек 2020 23:49

Dust написа:Соу беше побутнат, но продължи да играе и си остана на краката, в случая какво трябва да отсъди съдията?

Там ситуацията е друга, дузпа трябваше да има, но на Ники Михайлов. Соу успя да чукне топката точно преди вратаря и той с двете го препъна. Да, може да каже че е играл за топката, но това няма значение, гледа се дали има контакт със играча или не. Така, че това трябваше да бъде дузпа по всички правила

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 18 дек 2020 23:50

Dust написа:Соу беше побутнат, но продължи да играе и си остана на краката, в случая какво трябва да отсъди съдията?

Даже не беше побутнат, а леко докоснат :lol: Нямам повече въпроси. Ясен си ми :mrgreen:
Както казах и одеве, щом съдията е ощетил подуенци, кефа е двоен :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта