Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Mitata » 01 авг 2020 15:39

kamilata3 написа:Къде го побутна,беше си за фал,после имаше засада при паса,но не е оправдание това.Като гледам как ги разбираш нещата само от мач и половина,направо ти се чудя ащо не си начело на някой европейски гранд.Стига с това плюене само,нека минат няколко мача и тогава ще говорите.


По-скоро имаше фаул. Засада нямаше, въпреки, че нашите претендираха за такава.
Няма плюене, но от видяното вчера не мога да не изразя опасенията си. Като изключим головата атака плюс още 3-4 мощни слизания към вратата на гостите, не видях нищо окуражаващо в представянето на ЦСКА.
Титулярите в защита са горе-долу добре, но резервите вчера се представиха отчайващо зле. На Санкаре и Юга им липсва скорост, надявам се да е било от жегата. Дано денят не си личи по заранта!

Бях на мача, когато представиха Каранга. Още в самото начало всички наоколо ахнаха по играта му. Имаше двама-трима, които въртяха телефони и споделяха, че подобен футболист не сме имали отдавна.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Gotzev.88
Мнения: 654
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Gotzev.88 » 01 авг 2020 18:07

Kiril2681 написа: Не знам каква алтернатива е Евтимов, скоро четох нещо за него, което ме попритесни - че е добър вратар, но има проблеми с....играта с крака! Да ти звучи познато?!


Както се казва- Това не е новина, а заглавието на вестника :) :) :) Явно така ни е писано.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3969
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот djd » 01 авг 2020 22:25

Dust написа:
djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.

Естествено, че не.
Мазику е титуляр, но имаме още Лясков, Занев и Джеферсон.
Левите крила са Енрике, Кейта и Кери (по принцип).
Отдясно имаме Турицов и не се сещам за други десни бекове и десни крила.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kiril2681 » 02 авг 2020 14:32

djd написа:
Dust написа:
djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.

Естествено, че не.
Мазику е титуляр, но имаме още Лясков, Занев и Джеферсон.
Левите крила са Енрике, Кейта и Кери (по принцип).
Отдясно имаме Турицов и не се сещам за други десни бекове и десни крила.

Между другото, Кери изнесе най-силните си мачове като дясно крило. С възможност да влиза навътре, а и центриранията му да отиват към вратата, а не към границата на наказателното. За алтерватива на Турицов спрягат Асен Дончев - момче от школата, не съм го гледал, но аз и Иван не бях гледал преди да захапе :) Все си мисля, че десен бек ако не можеш да извадиш от школата, по-добре ходи да развиваш водна топка или бадминтон. Инак сметката с крилата не излиза - разделихме се с двама - Евандро и Джеси, а привлякохме 1 - Кейта.
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот HardWork » 02 авг 2020 16:04

Направих си труда да изгледам много внимателно записа от мача с Монтана за да придобия някаква обща представа в какво състояние е отбора в момента. Това е което видях аз.
Титулярната защита (Турицов, Антов, Матей, Мазику) не допусна нито една грешка. Първия гол на Монтана е след загубена топка в средата на терена от Снакаре.
Халфовете Санкаре и Юга бяха тромави и разиграваха много бавно, но иначе имат физика и в няколко ситуации показаха креативност.
Енрике и Тони Йорданов се представиха съвсем прилично. Енрике асистира за гола на Сол и имаше още 2,3 добри пробива. Тони изведе със страхотен пас Тиаго при гредата на Соу (18:50), също пресираше добре, търсеше топката и опита няколко остри центрирания без успех.. Не можем да искаме много от Тони защото той никога не е играл като ляво крило.
Тиаго и Соу играха съвсем прилично.
От влезналите през второ полувреме много слабо играха Жеферсон, Занев, Евтимов и Ахмедов. Една идея по - добре бяха Белтраме, Малинов, които поне имаха по няколко точни паса. Юрич също доста слабо като почти не игра с топката, но поне показа борбеност и желание. Кейта беше доста активен. Много бърз и сменя рязко посоките, но му липсва физика. Той не игра хич зле като за първи мач. Юношата със 16ти номер се представи прилично като десен бек, неговата зона беше по - добре подсигурена от тази на Жеферсон. Другото момче с номер 27 имаше 3 докосвания с топката, но и от трите лъхаше сериозна класа. Един триков опит за пас (1:47:47), открадна една топка от дясно до флагчето на корнера и я мушна между карата на защитника (1:52:51), и едно остро центриране на първа греда.
Иска ми се да видя повече от двете момчета с номера 16 и 27, защото май имат качества.
Соред мен ни трябва само десен бек. Като десни крила могат да се пускат Кери, Митков, и юношата с номер 27, няма да са по - зле от Джеси и Отабор.
Тук може да видите положенията за които съм писал.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GeDEU_Q7eM8[/youtube]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13779
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 02 авг 2020 21:31

С две думи,.... в офанзивен план бачо Али пак над всички ;)
Деееееева и куцото магаре ;) :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3969
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот djd » 02 авг 2020 22:09

Kiril2681 написа:
djd написа:
Dust написа:
djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.

Естествено, че не.
Мазику е титуляр, но имаме още Лясков, Занев и Джеферсон.
Левите крила са Енрике, Кейта и Кери (по принцип).
Отдясно имаме Турицов и не се сещам за други десни бекове и десни крила.

Между другото, Кери изнесе най-силните си мачове като дясно крило. С възможност да влиза навътре, а и центриранията му да отиват към вратата, а не към границата на наказателното. За алтерватива на Турицов спрягат Асен Дончев - момче от школата, не съм го гледал, но аз и Иван не бях гледал преди да захапе :) Все си мисля, че десен бек ако не можеш да извадиш от школата, по-добре ходи да развиваш водна топка или бадминтон. Инак сметката с крилата не излиза - разделихме се с двама - Евандро и Джеси, а привлякохме 1 - Кейта.

Кери нямаше кой знае какъв избор, понеже го пускаха повечето пъти като дясно крило. За нанасянето на удари с левия крак отдясно ок, но центрирането не е ок, понеже трябва да направи още едно движение. Докато ако си центрира отляво с левия крак, това го прави, още като спринтира и така дава по-малък шанс на защитата да се ориентира. Приемам го като разнообразие, но не ми харесва като основен вариант лявото крило да играе отдясно.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот k_oleto » 02 авг 2020 23:05

djd написа:
Kiril2681 написа:
djd написа:
Dust написа:
djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.

Естествено, че не.
Мазику е титуляр, но имаме още Лясков, Занев и Джеферсон.
Левите крила са Енрике, Кейта и Кери (по принцип).
Отдясно имаме Турицов и не се сещам за други десни бекове и десни крила.

Между другото, Кери изнесе най-силните си мачове като дясно крило. С възможност да влиза навътре, а и центриранията му да отиват към вратата, а не към границата на наказателното. За алтерватива на Турицов спрягат Асен Дончев - момче от школата, не съм го гледал, но аз и Иван не бях гледал преди да захапе :) Все си мисля, че десен бек ако не можеш да извадиш от школата, по-добре ходи да развиваш водна топка или бадминтон. Инак сметката с крилата не излиза - разделихме се с двама - Евандро и Джеси, а привлякохме 1 - Кейта.

Кери нямаше кой знае какъв избор, понеже го пускаха повечето пъти като дясно крило. За нанасянето на удари с левия крак отдясно ок, но центрирането не е ок, понеже трябва да направи още едно движение. Докато ако си центрира отляво с левия крак, това го прави, още като спринтира и така дава по-малък шанс на защитата да се ориентира. Приемам го като разнообразие, но не ми харесва като основен вариант лявото крило да играе отдясно.


съгласен съм с последното мнение. Имаме Кери, Енрике и новия за лявата част от атаката. В дясно няма никой. Така играхме и миналия сезон. Цял сезон при това. Кери се опитваше, но нямаше нито един пробив по крилото. След пас към него - крачка - две и или пас или удър или директно центриране. Никаква изненада. Сега явно ще мъчим Енрике в дясно. Като игра Енрике се справя по-добре (поне от двете контроли) , сравнено с Кери. Обаче защо го взехме тоя Кери, като няма мач, в който да е пуснат да играе в неговата си зона.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kiril2681 » 03 авг 2020 02:43

k_oleto написа:
djd написа:
Kiril2681 написа:
djd написа:
Dust написа:
djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.

Естествено, че не.
Мазику е титуляр, но имаме още Лясков, Занев и Джеферсон.
Левите крила са Енрике, Кейта и Кери (по принцип).
Отдясно имаме Турицов и не се сещам за други десни бекове и десни крила.

Между другото, Кери изнесе най-силните си мачове като дясно крило. С възможност да влиза навътре, а и центриранията му да отиват към вратата, а не към границата на наказателното. За алтерватива на Турицов спрягат Асен Дончев - момче от школата, не съм го гледал, но аз и Иван не бях гледал преди да захапе :) Все си мисля, че десен бек ако не можеш да извадиш от школата, по-добре ходи да развиваш водна топка или бадминтон. Инак сметката с крилата не излиза - разделихме се с двама - Евандро и Джеси, а привлякохме 1 - Кейта.

Кери нямаше кой знае какъв избор, понеже го пускаха повечето пъти като дясно крило. За нанасянето на удари с левия крак отдясно ок, но центрирането не е ок, понеже трябва да направи още едно движение. Докато ако си центрира отляво с левия крак, това го прави, още като спринтира и така дава по-малък шанс на защитата да се ориентира. Приемам го като разнообразие, но не ми харесва като основен вариант лявото крило да играе отдясно.


съгласен съм с последното мнение. Имаме Кери, Енрике и новия за лявата част от атаката. В дясно няма никой. Така играхме и миналия сезон. Цял сезон при това. Кери се опитваше, но нямаше нито един пробив по крилото. След пас към него - крачка - две и или пас или удър или директно центриране. Никаква изненада. Сега явно ще мъчим Енрике в дясно. Като игра Енрике се справя по-добре (поне от двете контроли) , сравнено с Кери. Обаче защо го взехме тоя Кери, като няма мач, в който да е пуснат да играе в неговата си зона.

Прав си, че Кери нямаше нито един свестен пробив по дясното крило, но особено в последните няколко мача, се забелязваше някакъв опит за тактически нещица - Кери влизаше навътре, понякога дори се връщаше назад към центъра, а крилото оставаше на Турицов. Обаче генерално сте прави - типично дясно крило нямаме от Киро и Жорж насам. Апропо, тук чета неща за Лясков и Митков, тях не ги ли преотстъпихме пак? За Лясков съм на 90% сигурен, а за Митко май отбор се търсеше?! Не знам защо държим Джеферсон, при това с паспорт извън ЕС, а преотстъпваме хора, които за резервички са не по-лоши от него?! Не че Лясков е нещо кой знае какво, ама и Джеф не е , а и на желание и хъс ще е по-добре от дебелия бразилец. Както миналия полусезон Митко щеше да е сто пъти по-полезна резерва от Джеси...Ама не - засилихме ги по Враца и Русе
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот HardWork » 03 авг 2020 14:13

Жеферсон трябва да бъде освободен незабавно! Лясков спокойно ще изкара сезона като резерва на Мазику, също и Занев е ляв бек. Дясно крило трябва да вземем само ако се намери качествено такова. Не ни трябва нов Отабор или Джеси. В краен случай Енрике, Митков, Смоленски и Кери могат да играят там. Тони Йорданов ако свикне с позицията също може да е полезен. Евандро и Енрике също дойдоха като нападатели, а после бяха преквалифицирани като крила.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта