ЕЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2454
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sinqkrepost1914 » 08 юли 2019 13:17

Duff написа:
sinqkrepost1914 написа:
pzahariev написа:
slash1912 написа:
pzahariev написа:
slash1912 написа:Стадиона гледам са го пооправили след онова култово гостуване във В група.Тежък мач,турчетата ще скочат здраво,очаквам и провокации от публиката.Нашия отбор е непредвидим в момента.


Пич, състава на Арда поглеждал ли си?

Имам си отбори,Арда определено не е от тях.Какво му има на състава им?


В такъв случай, предполагам, обръщението "турчетата" е заради по-голямата част от населението на града. Някак обидно ми се стори. Надявам на стадиона да няма излишни глупости и да се насладим на футболно шоу, доколкото това е възможно за нашето първенство.

А как би трябвало да се обърне ? В такъв случай и ''българчетата'' трябва да е обидно, така ли ? Ако ти си от Кърджали и не си от български произход и си се почувствал лично засегнат, вече е друго. Това не значи, че ''турчетата'' е обидно. Такова е преобладавщото население там, както и в Разград. Обидно би било чалмарите, фесовете, резаците и т.н. Ама веднага гледате от мухата слон да правите..


То тогава и обръщението "Отбора от града на меките китки" не би трябвало да е обидно за феновете на двата отбора от Пловдив, а ???

Този въпрос го задай към фен на някой пловдивски отбор, не към мен :lol: Не мога да кажа те от какво се обиждат и от какво не. Казах само, че назоваване преобладаващата националност в региона не би трябвало да се счита за обида.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Daniel Levski » 08 юли 2019 16:53

kanar76 написа:Ботев бие с 2:0 и толкоз. Цяла България знае, че 80% в града и 99% в околността сте с не български имена. Като не искаш да ти викат "резак" премести се да живееш другаде или си смени името, щом не ти харесва. Българин от Кърджали звучи много съмнително. Така, че по стадионите на България трябва да свиквате с всички обидни квалификации. Ако си мислите, че ще ви се размине и на вашия стадион на мача с Ботев, жестоко се лъжете. Така, че свиквайте и си гледайте и подкрепяйте отбора. :)

Скоро ходих в Кърджали и бих казал,че живеят и много християни, а мюсолманите също са български граждани. С обиди нищо не се постига освен омраза. А Кърджали е град в България, който в центъра има манастир с църква, и чесовника в центъра на кръгал час свири с рефрен на български патриотични песни, а в друг град в идеалният център има джамия. Последното не е за заяждане, а констатация защото също харесвам Пловдив като град.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот pzahariev » 08 юли 2019 17:16

kanar76 написа:Ботев бие с 2:0 и толкоз. Цяла България знае, че 80% в града и 99% в околността сте с не български имена. Като не искаш да ти викат "резак" премести се да живееш другаде или си смени името, щом не ти харесва. Българин от Кърджали звучи много съмнително. Така, че по стадионите на България трябва да свиквате с всички обидни квалификации. Ако си мислите, че ще ви се размине и на вашия стадион на мача с Ботев, жестоко се лъжете. Така, че свиквайте и си гледайте и подкрепяйте отбора. :)

Доказваш множество тези с този коментар. Продължавай в същия дух :!:
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 08 юли 2019 19:43

pzahariev написа:
slash1912 написа:
pzahariev написа:
slash1912 написа:Стадиона гледам са го пооправили след онова култово гостуване във В група.Тежък мач,турчетата ще скочат здраво,очаквам и провокации от публиката.Нашия отбор е непредвидим в момента.


Пич, състава на Арда поглеждал ли си?

Имам си отбори,Арда определено не е от тях.Какво му има на състава им?


В такъв случай, предполагам, обръщението "турчетата" е заради по-голямата част от населението на града. Някак обидно ми се стори. Надявам на стадиона да няма излишни глупости и да се насладим на футболно шоу, доколкото това е възможно за нашето първенство.

Ако си от Кърджали,предполагам Момчилград,Чорбаджийско и Маказа ти говорят нещо.Служил съм там година и половина и знам за какво става въпрос.Не целях да обидя някой,на последното ни гостуване не знам дали си бил на стадиона.Имаше си знамена на ДПС,провокации,скандирания.По време на мача някой беше спукал по две гуми на колите отвън,а автобусите бяха замеряни с камъни.Турчетата бягаха доста бързо между блоковете,но на някои все пак им останаха незабравими спомени :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот pzahariev » 08 юли 2019 20:45

slash1912 написа:
pzahariev написа:
slash1912 написа:
pzahariev написа:
slash1912 написа:Стадиона гледам са го пооправили след онова култово гостуване във В група.Тежък мач,турчетата ще скочат здраво,очаквам и провокации от публиката.Нашия отбор е непредвидим в момента.


Пич, състава на Арда поглеждал ли си?

Имам си отбори,Арда определено не е от тях.Какво му има на състава им?


В такъв случай, предполагам, обръщението "турчетата" е заради по-голямата част от населението на града. Някак обидно ми се стори. Надявам на стадиона да няма излишни глупости и да се насладим на футболно шоу, доколкото това е възможно за нашето първенство.

Ако си от Кърджали,предполагам Момчилград,Чорбаджийско и Маказа ти говорят нещо.Служил съм там година и половина и знам за какво става въпрос.Не целях да обидя някой,на последното ни гостуване не знам дали си бил на стадиона.Имаше си знамена на ДПС,провокации,скандирания.По време на мача някой беше спукал по две гуми на колите отвън,а автобусите бяха замеряни с камъни.Турчетата бягаха доста бързо между блоковете,но на някои все пак им останаха незабравими спомени :lol:


Провокации имаше и от двете страни.
За това сега се надявам да няма такива глупости и да е цивилизовано изживяване, както на стадиона, така и извън него.
Нека имаме предвид, че случилото се през 2011 беше във "В" група, а там е малко по-различно държанието на феновете - особено на Ботев.
Отделно, тогава Арда все още бе общински отбор и съответно, управляващата партия мълчаливо или нарочно си позволяваше доста глупости, използвайки отбора.
LOREM IPSUM

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот mark1926 » 08 юли 2019 21:26

Daniel Levski написа:
kanar76 написа:Ботев бие с 2:0 и толкоз. Цяла България знае, че 80% в града и 99% в околността сте с не български имена. Като не искаш да ти викат "резак" премести се да живееш другаде или си смени името, щом не ти харесва. Българин от Кърджали звучи много съмнително. Така, че по стадионите на България трябва да свиквате с всички обидни квалификации. Ако си мислите, че ще ви се размине и на вашия стадион на мача с Ботев, жестоко се лъжете. Така, че свиквайте и си гледайте и подкрепяйте отбора. :)

Скоро ходих в Кърджали и бих казал,че живеят и много християни, а мюсолманите също са български граждани. С обиди нищо не се постига освен омраза. А Кърджали е град в България, който в центъра има манастир с църква, и чесовника в центъра на кръгал час свири с рефрен на български патриотични песни, а в друг град в идеалният център има джамия. Последното не е за заяждане, а констатация защото също харесвам Пловдив като град.



На не повече от 200 метра от джамията има не по-малка църква! И това е център, не мислиш ли??? Но като си от отбора на Евроидиотите трябва да избиваш комплекси??? Успех на Ружомберок, шоп ли е, трябва да страда...

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот zlatan » 09 юли 2019 01:36

Арда ще по.и перушина в събота.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ПЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот atanas7510 » 09 юли 2019 10:32

А Вие от Левски що не си гледате отбора, а се месите в Арда Ботев.Вчера имахте среща не официално определиха първата тройка, другите ще си ритат за здраве и ако се захванат за четвърти отбор за евротурнирите ще е добре. А за мача, да стане красив мач и по добрия победи.

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ЕЛ: Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sss1912 » 13 юли 2019 10:58

Надявам се физически вече да сме добре.В контролите основно ни куцаше този компонент.Иначе за тактика,подреждане на отбора,заучени положения,Желко си го знае добре.Напред и нагоре мой БОТЕВ.



Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта