ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

atanasovt051
Мнения: 24
Регистриран на: 11 юли 2019 20:03

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот atanasovt051 » 12 юли 2019 00:32

При 2 жълти картона ли играч пропуска мач или са три?

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот Elliah » 12 юли 2019 00:34

metodito написа:Между другото, според мен, относно тактика и всьо, това искаше да ги научи Роси. Имам предвид на такъв футбол...

Роси да беше научил български, миндила му с миндил инатлив. :)
Той даже ги беше понаучил да играят така есента. После някой му наложи, че Левски трябва да играе атакуващо и си бамаата :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21351
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот metodito » 12 юли 2019 00:45

Elliah написа:
metodito написа:Между другото, според мен, относно тактика и всьо, това искаше да ги научи Роси. Имам предвид на такъв футбол...

Роси да беше научил български, миндила му с миндил инатлив. :)
Той даже ги беше понаучил да играят така есента. После някой му наложи, че Левски трябва да играе атакуващо и си бамаата :)

Мхм. :roll:

Marakesh
Мнения: 15
Регистриран на: 30 мар 2019 14:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот Marakesh » 12 юли 2019 07:46

goro_man написа:Къде са всички от първите 11 страници?
Дойдоха като лъвове а сега?
Поздрав за всички хейтъри с Хубчевстайл и специално от Божинов с песента " Трепни "


Тук сме си, що ?? :lol:

Marakesh написа:Стига негативи бре, не ви ли писна ! ;)

Отиваме, за всеобщо учудване играем добре, играта ни тръгва и ги бием с 1-2:0 или с 2:1.... това е !

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот riftwar » 12 юли 2019 08:02

Първо още веднъж браво на момчетата за вчера!
Без да искам да омаловажавам успеха, защото и аз се изкефих много, явно словашкият футбол е в криза:
Слован : Сутиеска 1:1
Ружомберок : Левски 0:2
Радник (Босна) : Спартак Търнава 2:0
Дунайска Стреда : Краковия 1:1

П.С. само за последния мач ме е малко яд, че не са им напълнили кошницата на онези полски гамени. Другото не ни вълнува.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот modor » 12 юли 2019 08:33

delqnski47 написа:.....

[offtopic]Делянски, следващия път ще те банна![/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 12 юли 2019 08:37

damyanov1963 написа:Защо да не стане бе, момчета!? Аз помня мача с Динамо Букурещ, когато по уредбата на Герена съобщаваха, че досега всички български отбори се класират за групите на ЛЕ. как се кефехме, оставаше само Локо Пд да се класира, но те взеха че отпаднаха с един гол в последните минути и как се ядосвахме.

Още е рано,но вчера по време на мача си мислех,че има някакъв повей ,който някак напомня именно на тази кампания. Лудогорец дори да отпадне ще се "премести" в другия турнир,така че 99,9999...% и четирите отбора ще са в следващия кръг.Това не се случва никак често напоследък. Иначе мача, за който говориш беше Левски- Оксер. Динамо ги бихте в групите. А Локото си се бяха класирали,но си вкараха автогол, май на Тунчев в самия край. И Георги Илиев съвсем наскоро беше убит,та им беше кофти период.
Струва ми се ,че снощи Левски не се представи по-добре в сравнение с мачовете от миналата година. Тогава според мен бяхте подценили противника, а и определено нямахте късмет, а не че противника чак толкова е заслужавал да ви отстрани.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 12 юли 2019 09:37

Сега на по-спокойна глава мога смело да кажа, че постигнахме много, ама много ценна победа! Не толкова заради добрия турнирен резултат, а заради положителното начало на сезона, за духа и морала на отбора и най-вече за единността в синьото общество :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот Kotooshu » 12 юли 2019 10:05

Elliah написа:
metodito написа:Между другото, според мен, относно тактика и всьо, това искаше да ги научи Роси. Имам предвид на такъв футбол...

Роси да беше научил български, миндила му с миндил инатлив. :)
Той даже ги беше понаучил да играят така есента. После някой му наложи, че Левски трябва да играе атакуващо и си бамаата :)


Намерете видеото на Детелин Баялцалиев и ще разберете защо Делио Роси нямаше никакъв шанс за успех в Левски !

"Имаше много неща, които футболистите не искаха да правят или не разбираха защо трябва да ги повтарят толкова често. Те бяха доста елементарни и това ги дразнеше. Това бе едно от нещата, които Роси не успя да разбере. Той повтаряше едно упражнение много пъти, местеше играчите с по десет сантиметра по време на цялата тренировка - няма да си тук, а ще си малко по-вляво. Ето тези неща дразнеха футболистите. Аз се опитвах да бъда някакъв мост между тях и него. В тази връзка съм доволен, че има приятелство между мен и тях - сега ми е приятно да ходя на "Герена".


Не ги правели на тренировка , а и по време на мач също !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот specter » 12 юли 2019 10:14

specter написа:Да, ама така другите ще си помислят, че сме много богати и ще ни завидят. 8-) Тия само като ни видят самолета и вече падат с 0:2. Психологическият ефект ще е по-силен от завършена селекция.


Аз като ви казвам... Самолетът беше много ключов за тая победа. :lol: Иначе сутринта след такава победа е още по-хубаво. Гледам треньорчето им се опитва да влияе психологически с “всичко е решено”. Силно се надявам обаче и вярвам, че втория мач няма да има отпускане и ще вземем нова победа. Браво на всички!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, Testa_di_Legno и 153 госта