Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 29 юни 2019 12:00

Аз също не мога да изкажа мнение поради липса на каквато и да е информация. Иначе вътрешно за себе си съм убеден че има нещо. Съжалявам че със Жоро се случи това нещо, за другите ми е все тая. Не мисля че ще сме по- слаби през новия сезон.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот bsz1916 » 29 юни 2019 12:45

Доколкото имам впечатление от Илиан Илиев от няколкото му престоя в Стара Загора , ако той беше на мнение че футболистите му са отстранени несправедливо , щеше да си тръгне веднага от отбора . А и думите му че " ВЕЧЕ НЯМА КАК ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ " говорят много повече от всякакви декларации , изявления и т. н. , които се очакваха от ръководството .

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 29 юни 2019 13:06

bsz1916 написа:Доколкото имам впечатление от Илиан Илиев от няколкото му престоя в Стара Загора , ако той беше на мнение че футболистите му са отстранени несправедливо , щеше да си тръгне веднага от отбора . А и думите му че " ВЕЧЕ НЯМА КАК ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ " говорят много повече от всякакви декларации , изявления и т. н. , които се очакваха от ръководството .

Първо Черно море не е Верея-това го казвам с мисълта за това ,че Илиан е юноша на Морето,работи у дома и най важното-ПУБЛИКАТА ГО ОБИЧА И Е ВИНАГИ ЗАД НЕГОВИТЕ РЕШЕНИЯ!!!.Няма значение,дали бием,или падаме-просто ние искаме мъжка игра,себераздаване,красив атакуващ футбол и Илиан ни го дава постоянно.Дали има нещо,или не,никой от нас не може да е сигурен.Но това че се е случило,дори и да е само подозрение,означава че няма как да си имат доверие за напред.Това означава изказването,а не че и самият Илиан е убеден че има нещо нередно.
Всички съжаляваме за това че готов отбор буквално се разпадна за броени дни,но повечето от нас съжаляват основно за Жоро Ииев.Получи се подобно на Камбуров в Локо пд.И двамата си заминаха от най близките отбори до сърцата им с огорчение.Жалко,но оставането на Илиан ни зарежда с оптимизъм и с него ще преглътнем горчилката по лесно.Важното е че гледаме в една посока в момента и в отбора се пявяват все повече наши момчета.Отново ще си имаме моряшката идентичност. САМО ЧЕРНО МОРЕ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14090
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот damyanov1963 » 29 юни 2019 14:27

Готвача написа:
bsz1916 написа:Доколкото имам впечатление от Илиан Илиев от няколкото му престоя в Стара Загора , ако той беше на мнение че футболистите му са отстранени несправедливо , щеше да си тръгне веднага от отбора . А и думите му че " ВЕЧЕ НЯМА КАК ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ " говорят много повече от всякакви декларации , изявления и т. н. , които се очакваха от ръководството .

Първо Черно море не е Верея-това го казвам с мисълта за това ,че Илиан е юноша на Морето,работи у дома и най важното-ПУБЛИКАТА ГО ОБИЧА И Е ВИНАГИ ЗАД НЕГОВИТЕ РЕШЕНИЯ!!!.Няма значение,дали бием,или падаме-просто ние искаме мъжка игра,себераздаване,красив атакуващ футбол и Илиан ни го дава постоянно.Дали има нещо,или не,никой от нас не може да е сигурен.Но това че се е случило,дори и да е само подозрение,означава че няма как да си имат доверие за напред.Това означава изказването,а не че и самият Илиан е убеден че има нещо нередно.
Всички съжаляваме за това че готов отбор буквално се разпадна за броени дни,но повечето от нас съжаляват основно за Жоро Ииев.Получи се подобно на Камбуров в Локо пд.И двамата си заминаха от най близките отбори до сърцата им с огорчение.Жалко,но оставането на Илиан ни зарежда с оптимизъм и с него ще преглътнем горчилката по лесно.Важното е че гледаме в една посока в момента и в отбора се пявяват все повече наши момчета.Отново ще си имаме моряшката идентичност. САМО ЧЕРНО МОРЕ!

След загубите от ЦСКА-София с 1:3 и веднага след това от Левски с 1:5, май бяхте на друго мнение, или бъркам? Ако бъркам, това ли е себераздаването с красив и атакуващ футбол, което Илиев ви дава постоянно, или да добавим и загубата с 1:5 във Варна от изпадналия Септември?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 29 юни 2019 22:40

damyanov1963 написа:
Готвача написа:
bsz1916 написа:Доколкото имам впечатление от Илиан Илиев от няколкото му престоя в Стара Загора , ако той беше на мнение че футболистите му са отстранени несправедливо , щеше да си тръгне веднага от отбора . А и думите му че " ВЕЧЕ НЯМА КАК ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ " говорят много повече от всякакви декларации , изявления и т. н. , които се очакваха от ръководството .

Първо Черно море не е Верея-това го казвам с мисълта за това ,че Илиан е юноша на Морето,работи у дома и най важното-ПУБЛИКАТА ГО ОБИЧА И Е ВИНАГИ ЗАД НЕГОВИТЕ РЕШЕНИЯ!!!.Няма значение,дали бием,или падаме-просто ние искаме мъжка игра,себераздаване,красив атакуващ футбол и Илиан ни го дава постоянно.Дали има нещо,или не,никой от нас не може да е сигурен.Но това че се е случило,дори и да е само подозрение,означава че няма как да си имат доверие за напред.Това означава изказването,а не че и самият Илиан е убеден че има нещо нередно.
Всички съжаляваме за това че готов отбор буквално се разпадна за броени дни,но повечето от нас съжаляват основно за Жоро Ииев.Получи се подобно на Камбуров в Локо пд.И двамата си заминаха от най близките отбори до сърцата им с огорчение.Жалко,но оставането на Илиан ни зарежда с оптимизъм и с него ще преглътнем горчилката по лесно.Важното е че гледаме в една посока в момента и в отбора се пявяват все повече наши момчета.Отново ще си имаме моряшката идентичност. САМО ЧЕРНО МОРЕ!

След загубите от ЦСКА-София с 1:3 и веднага след това от Левски с 1:5, май бяхте на друго мнение, или бъркам? Ако бъркам, това ли е себераздаването с красив и атакуващ футбол, което Илиев ви дава постоянно, или да добавим и загубата с 1:5 във Варна от изпадналия Септември?

Не зная какво точно се опитваш да кажеш-докажеш.Аз НИКОГА не съм казал лоша дума срещу Илиан,нито съм критикувал стила на отбора койтоо налага.Още след мача бях писал някъде/този с ЦСКА-София София/,че за мен има нещо не наред.Не е нещо изненадващо да паднем във Варна,не е изненада да паднем и на Герена.Кофти,но го има в играта.Най обаче ме заболя от Септември.Както каза народа,по добре да те ритне ат,отколкото магаре.Ние като ви бием,или като ви измъкват съдиите,да не сте ни продалии мача?За мен,Морето не влиза в уговорки и ако може да бие-бие,ако не,започва световна криза в София обикновено. :)
Разберете че ние не сме някой супер силен европейски гранд,че да не можем да загубим мачове.Важното е да играем добре и красиво,доколкото качествата на играчите го позволяват.А играта която предлага Илиан ми доставя удоволствие и това ми е напълно достатъчно.Ако с тази игра спечелим ии нещо ще е добре дошло.АКо не,ще чакаме следващия сезон,а аз съм видял много такива и ще се радвам да мога да гледам още толкова.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14090
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот damyanov1963 » 29 юни 2019 23:27

Готвача написа:
damyanov1963 написа:
Готвача написа:
bsz1916 написа:Доколкото имам впечатление от Илиан Илиев от няколкото му престоя в Стара Загора , ако той беше на мнение че футболистите му са отстранени несправедливо , щеше да си тръгне веднага от отбора . А и думите му че " ВЕЧЕ НЯМА КАК ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ " говорят много повече от всякакви декларации , изявления и т. н. , които се очакваха от ръководството .

Първо Черно море не е Верея-това го казвам с мисълта за това ,че Илиан е юноша на Морето,работи у дома и най важното-ПУБЛИКАТА ГО ОБИЧА И Е ВИНАГИ ЗАД НЕГОВИТЕ РЕШЕНИЯ!!!.Няма значение,дали бием,или падаме-просто ние искаме мъжка игра,себераздаване,красив атакуващ футбол и Илиан ни го дава постоянно.Дали има нещо,или не,никой от нас не може да е сигурен.Но това че се е случило,дори и да е само подозрение,означава че няма как да си имат доверие за напред.Това означава изказването,а не че и самият Илиан е убеден че има нещо нередно.
Всички съжаляваме за това че готов отбор буквално се разпадна за броени дни,но повечето от нас съжаляват основно за Жоро Ииев.Получи се подобно на Камбуров в Локо пд.И двамата си заминаха от най близките отбори до сърцата им с огорчение.Жалко,но оставането на Илиан ни зарежда с оптимизъм и с него ще преглътнем горчилката по лесно.Важното е че гледаме в една посока в момента и в отбора се пявяват все повече наши момчета.Отново ще си имаме моряшката идентичност. САМО ЧЕРНО МОРЕ!

След загубите от ЦСКА-София с 1:3 и веднага след това от Левски с 1:5, май бяхте на друго мнение, или бъркам? Ако бъркам, това ли е себераздаването с красив и атакуващ футбол, което Илиев ви дава постоянно, или да добавим и загубата с 1:5 във Варна от изпадналия Септември?

Не зная какво точно се опитваш да кажеш-докажеш.Аз НИКОГА не съм казал лоша дума срещу Илиан,нито съм критикувал стила на отбора койтоо налага.Още след мача бях писал някъде/този с ЦСКА-София София/,че за мен има нещо не наред.Не е нещо изненадващо да паднем във Варна,не е изненада да паднем и на Герена.Кофти,но го има в играта.Най обаче ме заболя от Септември.Както каза народа,по добре да те ритне ат,отколкото магаре.Ние като ви бием,или като ви измъкват съдиите,да не сте ни продалии мача?За мен,Морето не влиза в уговорки и ако може да бие-бие,ако не,започва световна криза в София обикновено. :)
Разберете че ние не сме някой супер силен европейски гранд,че да не можем да загубим мачове.Важното е да играем добре и красиво,доколкото качествата на играчите го позволяват.А играта която предлага Илиан ми доставя удоволствие и това ми е напълно достатъчно.Ако с тази игра спечелим ии нещо ще е добре дошло.АКо не,ще чакаме следващия сезон,а аз съм видял много такива и ще се радвам да мога да гледам още толкова.

Виж сега, не ме разбирай погрешно, винаги съм уважавал тези които милеят за отбора си и изобщо за каузата, която им е на сърцето, но вашето си е чист шовинизъм. Вие не можехте да понасяте Никола Спасов, при който постигнахте най-големите си успехи и го изритахте и оплюхте само защото е шоп, а боготворите Илиев, с който направихте най-срамните си загуби, понеже е варненец и е прецакал Левски и бил ЦСКА- София. Още повече, че най-добрите години на Илиев, като футболист минаха в Левски - да сте го запомнили с нещо в Черно Море? А най-добрите години пък на Спасов бяха в Черно Море, даже ви беше и голмайстор.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Clarion » 11 юли 2019 16:32

Сезонна карта!!! Утре е последният ден!
Как забравих само .... просто пост за напомняне :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2546
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 15 юли 2019 17:28

Възстановяване, двустранна игра и рожден ден в Черно море
http://varnautre.bg/2019/07/15/121200/% ... jC9JWveCBg

Иван Дюлгеров навършва 20 години днес

Отборът на Черно море проведе първа тренировка за седмицата. Футболистите бяха разделени на две групи. Титулярите от мача с Локомотив Пловдив проведоха възстановително занимание на стадион “Тича”, а останалите играчи направиха двустранна игра на стадион “Младост” срещу таланти от школата на варненци, родени 2001 и 2002 година.
Срещата се игра в две полувремена по 30 минути и завърши 0:0. Въпреки резултата, двата отбора създадоха доста положения пред двете врати, но добрите намеси на вратарите и на два пъти гредите попречиха да бъде отбелязан гол.
В единия отбор бяха Иван Дичевски, Димитриос Хантакиас, Даниел Стоянов, Златин Станков, Мартин Дичев, Емил Янчев, Лъчезар Йорданов, Радослав Златев, Жордао Кардозо, Илиан Илиев и Жоржиньо. В другия тим играха Йордан Радев, Роберт, Мартин Костадинов, Мердин Адем, Йонуц Няго, Петър Вуцов, Велислав Василев, Иван Иванов, Дани Кики, Денислав Ангелов (Павел Георгиев, Тугай Неджет).
В ролята на главен рефер на срещата бе треньорът на юношите старша възраст Мартин Христов.
След заниманието с голяма торта и безалкохолни почерпи вратарят Иван Дюлгеров, който празнува рожден ден. Стражът на варненския тим навършва 20 години днес.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 15 юли 2019 21:58

Не е вярно, че не понасяме Никола Спасов! Никола Спасов практикува просто грозничък футбол. Това, което показваме при Илиан Илиев е красив футбол, при Спасов се залага малко повече на силовия футбол. Спасов не обича и младите играчи, не, че Илиан лесно дава фланелката на младоците, но е факт, че 2 момчета на 18 г. от школата са твърди титуляри (Минчев и Попов) и Дюлгеров на 20 г. също. При Спасов това никога не би се получило. Щеше да е нещо от сорта на Станчев десен бек, ляв Панов, център Енчев и примерно да върне Патрик...само и само да не пусне Попов, а всички виждаме какво може, скоро в Национала Минчев ще си има другарче.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта