Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот hydetoshi » 12 юни 2019 15:34

Бербатов ли ще е.кой ще е не знам. Но искам само едно нещо да попитам. При положение,че Бобито си е наредил така нещата,че на колкото избора да се яви все него ще избират,той кога смята да се махне? Като умре ли? Този човек прилича на Мадуро,който докара Венецуела до просешка тояга и въпреки това излиза и казва,че няма кой да го смени. За каква демокрация говорим? Ние живеем в комунизъм и никога не сме излизали от него.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот hydetoshi » 12 юни 2019 15:43

THE G.A.M.E написа:Футболът ни, не бива да се управлява от бивши или настоящи футболисти или така-наречените - "футболни хора".
Те ДОКАЗАНО нищичко не отбират от управление на структури, бизнес и мениджмънт, каквото всъщност представлява един Национален Футболен Съюз.
Също както един стругар няма как да управлява успешно цяла фирма за металообработване.

Същото се отнася и до Държавата... Когато разни номенклатурчици и бизнесмени, издънки от бившите БКП и ДС спрът да се занимават с политика, тогава имаме шанс да дръпнем.

Общо-взето и за двете посочени неща си трябват СПЕЦИАЛИСТИ, а не любители-аматьори и интересчии.

Само ще кажа,че шеф на федерацията на Черна Гора е Деян Савичевич а на Хърватия- Давор Шукер. Очевидно е,че не те управляват пряко футбола. По-скоро са лице на футболния съюз,и са заобиколени от хора,които могат да се занимават с подобен вид дейност. В такъв случай това ,което се иска от такива хора е ,като видят ,че нещо не върви просто да се правят нужните промени. В нашия футболен съюз нищо не е променяно 15 години. За това време изкопахме 100 дъна и накрая излиза някакъв гьонсурат и ти обяснява,че той не е виновен. Е хубаво де,ти не си виновен! Ми подай си оставката и дай на някой друг"невиновен" да опита да оправи нещата. Футболния съюз е по-зле и от БКП и от КПСС взети заедно. Там се напускаше поста само при смъртен случай,в БФС-то е същата историята.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот ivan56 » 12 юни 2019 15:44

Бобито ще падне, когато срещу него излезе реален кандидат с ясна визия за управление.
Не като Любо( с цялото ми уважение към него) и оня измекяр Дражев.
И когато водещите отбори поискат промяна на статуквото.
Без да защитавам тия тундеци от БФС, последните години направиха доста за ДЮШ, ама ква файда, като масово в школите работят пълни олигофрени и заплатаджии.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот toristo » 12 юни 2019 16:04

Барби е путьо със слаб характер. Такъв човек няма как да бъде управник.
Нещо да е казал срещу БФС или Крадлев.... нищо, а там са главните виновници за трагичното ниво на футбола. Барби си трае все едно сър Алекс го е изритал извън групата. Отделно е едно високомерно тарикатче като цялото му семейство. Той, майка му и брат му вече ги хващаха в издънка, последно Барби се прави на велик като обижда полицаи след като паркира на забранено.
Повече бих разчитал на Стоичков да оправи нещата, може да не блести с интелект, но поне е честен, има топки и не понася мошеници от типа на Перуката, Лечков, Костадинов, Сираков и другите в БФС.

kanarche
Мнения: 85
Регистриран на: 15 ное 2010 01:27
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот kanarche » 12 юни 2019 16:47

ivan56 написа:Бобито ще падне, когато срещу него излезе реален кандидат с ясна визия за управление.
Не като Любо( с цялото ми уважение към него) и оня измекяр Дражев.
И когато водещите отбори поискат промяна на статуквото.
Без да защитавам тия тундеци от БФС, последните години направиха доста за ДЮШ, ама ква файда, като масово в школите работят пълни олигофрени и заплатаджии.

Много точно мнение! Напоследък се хвърлиха доста пари в детско- юношките школи- вече има няколко прекрасни бази- на Лудогорец, на Ботев Пловдив, на Славия, дано не съм пропуснал някой! И какво от това - децата са тренирани по методи отпреди 30-40 години, тогава наистина стояхме, поне в юношеския футбол, равностойно на големите сили, но хората се развиха, а ние тъпчем на едно място! Физически и тактически нашите деца не се тренират и не се развиват, така че да бъдат готови за мъжки футбол- и най- елементарния негър ими по- добра физическа подготовка от нашите футболисти. А жалко, защото технически имаме доста добри самородни таланти, но се иска специалисти да работят още от деца с тях! Само ще дам един пример: навремето Христолов беше довел един лектор от школата на Милан да чете лекции на треньорите от школата на Ботев- след половин час в залата нямаше никой- тоя физкултурник, какви ги разправя, аз имам 150 мача в А група той ще ми каже на мен как се тренират деца. Ето това бяха коментарите на родните специалисти. Значи трябват треноьори и методика от чужбина, за да се съдаде силна детско- юношеска школа, а не само един директор на ДЮШ както бяха направили Левски например- той не можа да вирее доста дълго сам!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот loko29 » 12 юни 2019 18:34

Едно време някои от пишещите тук плюваха по Батето бог да го прости.Е изгониха го и какво стана стигнахме дъното.Сега Манекенката Бербатов ще ни спасява аиде по сериозно.Гледал съм футбол на всякакви нива. Единствено него съм видял да си излезне без смяна и то на мач на националния отбор.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот razbira4 » 14 юни 2019 08:25

Ония ден гледах Италия - Босна и Херцеговина...
Огромно впечатление ми направи капитанското поведение на вече ветерана Един Джеко.
Капитан, та дрънка! Цял мач се бори като лъв срещу италианците, които му плащат иначе милиони, как за цял мач не се разсърди на някой от каляската, истински, невероятен лидер, шапка му свалих!
Да не говоря за Радамел Фалкао на Световното как се бори, в миналото за Буфон, Малдини, Ибрахимович, дори комшията Горан Пандев все още води национала на Македония!
И до тях стои кой? Нашият бивш капитан - Бербатов... дето все се сърдеше на някой и надменно се дърпаше настрани от колектива в национала. Който е играл с него, го знае. И сума треньори с име да му се молят?!?
Да не говоря как веднага след като вкара рекордния гол се отказа от България!?!
Индивидуален подход в колективен спорт... На това едни казват нарцисизъм, други егоизъм, а трети като мен - липса на чувство за отговорност и патриотизъм.
Та сещайте се сами за разликите между ЛИДЕР и лидер.

Дори чувам, че и близките му - брат, майка са поизоставени, особено от финансова гледна точка.

Bikel
Мнения: 14
Регистриран на: 06 май 2019 13:30

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Bikel » 14 юни 2019 14:05

Имайте търпение. Както в миналото така и в тези тежки за народа години сме слаби и зле водини от лични а не общи интереси. Ще мине времето и ще преборим и тези нанесени от алчни злини. България винаги е раждала силни хора и съм сигурен, че българския дух не е сломен окончателно. А футбола,тогава и той ще бъде спасен с другото.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот baltimore » 14 юни 2019 14:21

razbira4 написа:Ония ден гледах Италия - Босна и Херцеговина...
Огромно впечатление ми направи капитанското поведение на вече ветерана Един Джеко.
Капитан, та дрънка! Цял мач се бори като лъв срещу италианците, които му плащат иначе милиони, как за цял мач не се разсърди на някой от каляската, истински, невероятен лидер, шапка му свалих!
Да не говоря за Радамел Фалкао на Световното как се бори, в миналото за Буфон, Малдини, Ибрахимович, дори комшията Горан Пандев все още води национала на Македония!
И до тях стои кой? Нашият бивш капитан - Бербатов... дето все се сърдеше на някой и надменно се дърпаше настрани от колектива в национала. Който е играл с него, го знае. И сума треньори с име да му се молят?!?
Да не говоря как веднага след като вкара рекордния гол се отказа от България!?!
Индивидуален подход в колективен спорт... На това едни казват нарцисизъм, други егоизъм, а трети като мен - липса на чувство за отговорност и патриотизъм.
Та сещайте се сами за разликите между ЛИДЕР и лидер.

Дори чувам, че и близките му - брат, майка са поизоставени, особено от финансова гледна точка.


[offtopic]Спациално за брат му ще кажа, че и вафла да му дадеш е много.[/offtopic]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот ImmortaL_1000 » 20 юни 2019 13:07

Точно ли тоя избрахте . Хах тоя човек със слаб характер. Не става за да е на най главния пост. Макар че след като избяга от България вече го боли кора за Бг футбола.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта