Един е Жоро Илиев!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот шивача » 01 юни 2019 00:02

greenpeak написа:
Ron Jeremy написа:
greenpeak написа:
icko65 написа:Какво става?Така ли ще се разделим с иконата си-като с парцал??


Иконите не са на стадионите, а в храмовете!

А боклукът е навсякъде ....


ВТОРА БОЖИЯ ЗАПОВЕД: "Не си прави кумир и никакво изображение на онова,
що е горе на небето, що е долу на земята, и що е във
водата под земята; не им се кланяй и не им служи"

Понякога и кумирите се превръщат в боклук, Ron Jeremy :mrgreen: ! Тогава разочерованието е голямо, а някои не могат и не искат да го приемат заслепени от кумирите си .
Говоря хипотетично :mrgreen: , всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.

Не е лошо да отсееш зърното(Илиев), от плявата(тим), че биеш на платен.
а за Жоро говори и това-
Никой не е пророк в собствената си страна
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ivo55 » 01 юни 2019 19:41

Ти представяш ли си какво безобразие - искал да излезе и да играе за победа...
Но, нещата вече са наред.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот krumeto » 02 юни 2019 04:58

ivo55 написа:Ти представяш ли си какво безобразие - искал да излезе и да играе за победа...
Но, нещата вече са наред.

Умеете да извъртате всичко!
Имена, градове, тирета. Останаха да извъртате и точки и запетайки.
Никой не би изгонил от състава си шестима от най-добрите затова, че искали да играят!!!
От страх, че ще се хвърли не ги пускаш по някаква причина и готово (един контузен, друг не подписва, трети дядо му пак починал ...).
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот greenpeak » 02 юни 2019 10:56

Какво се крие в дъното на скандала с детектора според Георги Илиев-Майкъла https://www.sportal.bg/sportal_tv.php?c ... deo=126611

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ivo55 » 02 юни 2019 11:49

Е той си казва, че нищо не знае, само предполага. Като всички фенове.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Red_Neck » 12 юни 2019 14:22

Георги Илиев пред Дарик:
Минаха 20 дни от събитията около мача в Разград. Няма час да не мисля за това. Мина толкова много време, но не ми е по-леко. Всичко започна след мача с Левски (1:5 в София – б.р.), когато ни попитаха дали да се взима детектор, имаха съмнения за нещо. Аз като капитан казах, че няма какво да крием и ще се явим. Непосредствено преди мача с Лудогорец, ни повикаха 6 човека, показаха лист, на който пишеше, че сме излъгали. Сериозно ви казвам, помислих, че това е скрита камера. В един момент осъзнах, че шефовете са сериозни, не можех да повярвам. Поисках обяснение – какво, как, защо, къде е грешката. Аз видях един бял лист с един въпрос и един отговор. Той беше „Не“ от моя страна и пишеше – „Лъжа“. Не ми обясниха нищо. Договорът ми така и така изтичаше и взехме решение да се разделим. Трябва да си глупак, за да помислиш, че след тези години, тези моменти и емоции на „Тича“, аз ще направя такова нещо. Дълбоко унизен и омерзен съм, да ми лепнат това петно…
Никой не даде обяснение на тези клюки, много глупости се изписаха. Болно ми е за феновете, които повярваха на това. Как аз ще продам този отбор? Не съм долен и безскрупулен тип. Но явно има хора, за които това няма значение. Съсипват животи и съдби.
Защо никой не излиза да каже какво се е случило, нали имаха доказателства, къде са? Бях шокиран и поисках нов детектор. Шефовете не се съгласиха, след което аз и другите момчета намерихме частна софийска фирма и се явихме доброволно. Резултатите от първия детектор бяха направени след мача с Левски, а ги изкараха 10 дни по-късно, не зная защо толкова късно. На втория полиграф, който направихме сами, резултатите излязоха няколко часа по-късно. Защо е така – не зная, отговорете си вие.
Аз не съм човек, който ще клекне пред лъжите. Искам да изчистя името си, най-вече пред феновете във Варна, защото в момента са разделени. Получих и доста подкрепа, дори и предложение от четири отбора, което показва, че футболните хора ми вярват. Аз няма да спра. Ако ми бяха казали: „Жоре, стар си“, щях да окача бутоните. Но аз заради такива лъжи няма да се откажа.

Всеки има глава на раменете и може сам да си направи изводите.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Ron Jeremy » 12 юни 2019 15:22

Жоро е и си остава легенда ! Така , че моля спрете с тъпотиите по негов адрес , ако има модератор има доста за чистене!
ex Popeye

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 12 юни 2019 19:02

Жоро Илиев един е Жоро Илиев!!!

Надявам се да го прочете или поне някой да му го предаде! Обичах те като беше на 18, обичам те и сега, Жорка! Помня мача с Ловеч 3-2, където вкара за пръв път на Тича. 12 минути продължение, но се борихте като лъвове. Помня хвърлянето ти в агитката след гола срещу Беласица, когато прекъснаххме ужасна серия, и как някой ти събу гащите в дърпаницата :) . Помня голът ти в дъжда на Армията, когато полудяхме взаимно, прогизнали и щастливи. Помня всяка искра в погледа ти! Помня нестандартните ти отигравания още от първите ти професионални крачки. Винаги си бил класи над останалите. Помня всичко, което взаимно си дадохме. Една интрига не може да заличи тези спомени. Винаги с теб!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот moreto vn » 12 юни 2019 19:47

Един е Жоро Илиев!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 юни 2019 11:32

Жоро Илиев един е Жоро Илиев!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта