2019 NBA Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот Tiberius » 15 май 2019 18:55

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qBSmVEFM4kY[/youtube]
:mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Стивън Ей Смит а.к.а. Кречеталото

Мнениеот Drunken_Master » 15 май 2019 19:06

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5RNX0ofgbUY[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 15 май 2019 19:43

Разпасана команда бяхме... Без лидер. Във всеки от отборите в плейофите можем да се сетим за поне двама които изпъкват и дърпат отбора напред. При нас нищо. Тристан пропусна доста мачове, Джей Ар въобще пък не знам какво направи...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 15 май 2019 19:44

obi4am_pirin написа:Разпасана команда бяхме... Без лидер. Във всеки от отборите в плейофите можем да се сетим за поне двама които изпъкват и дърпат отбора напред. При нас нищо. Тристан пропусна доста мачове, Джей Ар въобще пък не знам какво направи...
Довечера съм за Ел/и/е/ните
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Кливлънд

Мнениеот Drunken_Master » 15 май 2019 20:29

obi4am_pirin написа:Разпасана команда бяхме... Без лидер. Във всеки от отборите в плейофите можем да се сетим за поне двама които изпъкват и дърпат отбора напред. При нас нищо. Тристан пропусна доста мачове, Джей Ар въобще пък не знам какво направи...

Имате качество в отбора, не е като да нямате.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: !

Мнениеот rmfan5 » 15 май 2019 20:38

Drunken_Master написа:Не знам, на какъв език, да започна да пиша, че да бъда ясен...

С какъв аршин "измерваш" кой отбор е по-силен от другият ? Този сезон си беше "Сезонът на изненадите" ! Портлънд и те не бяха силни, а в момента са на финал на Запад. Денвър и тях ги отписваха в началото на сезона, а си спечелиха страшно много фенове с прекрасната игра на Йокич. Клипърс да не би да имат някакъв чудовищен ростър ? Оклахома пък бяха фаворити (според някои), а отпаднаха рано-рано... Лейкърс пък ги гласихме за финалите на Запад, а накрая се провалиха тотално ?


Резултата им след 82 срещи е доста добър показател.
Портланд бяха 3-ти на Запад миналия сезон,не мисля че е било изненада класирането им този сезон.
Денвър не знам кой ги е отписвал,чисто като талант са много по-добре от Сънс които са основната тема в дискусията.
Клипърс бяха приятна изненада няма спор.

Drunken_Master написа:Аз не казвам, че имат силни отбори и биха играли в плейофите задължително (Никс са най-слабият сред трите изброени), но покрай цялата патардия около Заян Уилямсън всичко живо започна да губи умишлено с цел да увеличи шансовете си за триото на Дюк. Финикс си падаха в голяма част от мачовете абсолютно целенасочено.Това не се изисква и кой знае, какво огромно познание по баскетболната наука, за да го осъзнаеш. Спомни си какво чудо беше, когато ЛеБрон Джеймс щеше да бъде избиран на драфт-а преди години.

За мен толкова си могат,ама всеки може да си интерпретира нещата както желае.

Drunken_Master написа:Кливлънд са абсолютно същата работа. Изобщо не са слаби, каквито ги изкарваш ти. Един Тристан Томпсън може да си прави дабъл-дабъл почти всеки мач. Какво му е на Секстън ? Турчето Джеди Осмен също прави добро впечатление... И това ти го пиша, като ненормален фен на ЛеБрон Джеймс, както знаеш.


Освен Булс и Никс нямаше по-лоши откъм талант състави миналия сезон.
Иначе мен си ме кефят Секстън и Осман,даже и ги следя чат пат,но говорим за умишлено танкване.

Фактите са че и трите отбора гризнаха дръвцето ако Зион наистина се окаже звяр,но имаше една интересна статиска от преди няколко дни че Брук Лопез е единственият лотъри пик от финалите на Изток,така че при добра работа на ръководство всеки отбор има шансове.

Ако Кайри дръпне от Бостън,шансовете на Лейкърс за Антъни Дейвис са страхотни.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 15 май 2019 20:46

Ами по форумите масово се пише, че лотарията била наредена...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Гасол

Мнениеот Drunken_Master » 16 май 2019 09:35

Марк Гасол верно е сдал багажа...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1832
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот pill » 16 май 2019 15:26

Чудя се защо Лейкърс не взеха първи пик и направо да пратят Веждата като подарък за кралицата.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 17 май 2019 06:06

Мега слаба трета част за Портланд... Еднопосочно движение.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта