Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 15 май 2019 17:56

Eminem написа:Чакам включване от павката колев, само на него вярвам. Много почтен човек и въобще не лъже.

Имаше такова по Гонг.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 15 май 2019 18:03

modor написа:
Eminem написа:Чакам включване от павката колев, само на него вярвам. Много почтен човек и въобще не лъже.

Имаше такова по Гонг.

Явно е получил удар в главата и е забравил думите си по темата, когато медиите излязоха със сензационната новина. От статията, която прочетох, не пролича да му е бил зададен въпрос за онези му думи. Но не се и учудвам, почти всички журналисти са курви.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот hydetoshi » 15 май 2019 18:04

"Павел Колев: Нямаме планове за раздяла нито с Михайлов, нито с Божинов, нито с Костов"
Да се разбира,че ще се разделите и с тримата. :lol: Този човек ме кефи!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 15 май 2019 18:06

hydetoshi написа:"Павел Колев: Нямаме планове за раздяла нито с Михайлов, нито с Божинов, нито с Костов"
Да се разбира,че ще се разделите и с тримата. :lol: Този човек ме кефи!

Нито една стотинка от приходите на Левски, които отидоха за погасяването на дългове и за доста сериозни текущи задължения, които се погасяват не е влязла в клуба под формата на заема. Абсолютно всичко е под формата на дарения и спонсорски договори. Левски изглежда доста по-добре и „сините“ фенове могат да бъдат спокойни за бъдещето на клуба“, каза още Павел Колев.

А това да се разбира, че клубът погасява задълженията със заеми с 500 % лихва и догодина ще ни закриват.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 май 2019 18:12

Аз миналата седмица имах среща с част от привържениците на Левски и изнесох информацията, която имам. Не е тайна, че финансовото състояние на Левски не е такова, каквото го заварихме през януари. Мога да кажа, че една доста сериозна част от дълговете вече е погасена. Продължаваме да работим по този въпрос. Нито една стотинка от приходите на Левски, които отидоха за погасяването на дългове и за доста сериозни текущи задължения, които се погасяват не е влязла в клуба под формата на заема. Абсолютно всичко е под формата на дарения и спонсорски договори. Левски изглежда доста по-добре и „сините“ фенове могат да бъдат спокойни за бъдещето на клуба“, каза още Павел Колев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 май 2019 18:23

Никак не съм радостен от това назначение, но не смятам да храча още без да сме видяли Хубчев като треньор в Левски. Дали е темерут и намръщен не ми пука. Сър Алекс (без да ги сравнявам, като качества) сигурно беше "цветенце". Стойчо Стоилов подигравателно го наричаха усмивката, тоя сигурно нацупеният. Изобщо - царе сме на храченето. Преди месец някъде и аз нахейтих ПК за това че ментят и лъжат, но после се замислих.. Как да обявиш нещо преди да е сигурно. Как да кажеш--да Хубчев напуска националния и идва в Левски. Остава горчивина, но нейсе.. Аз си оставам умерен песимист, който ще храчи след поне 5-6 мача.
Добавям поне нещо положително. Поне новият треньор е взет преди сезона. Преди трансферите и подготовката. Няма да има оправдания друг ги прави
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот way » 15 май 2019 18:36

Този зимата е пътник. С национала нищо не направи, че с Левски ли ще напрсви.

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот WPWW » 15 май 2019 18:50

След като за всички в клуба е било ясно, че пак ще се сменя треньорът, нормално е че с Дерменджиев отборът не играеше с настроение. Въпросът е за какво беше този цирк с Гошо, като са мислели за Пешо още зимата :?: Всички се наговориха за големия професионализъм на Колев, за няколко месеца действа точно обратното на професионално.

Иначе за Хубчев е малко пресилено темерут :mrgreen: Не може да се съди по отношенията с журналистите, там е защитна реакция. И с футболистите няма големи драми, освен Мапуку, който явно няма да се завърне. Бяло петно му е, че последните месеци викаше футболисти на Литекс по инерция. Явно не взимаше Костов да не разгадаят следващия му отбор... :geek:

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 15 май 2019 20:23

Geonik написа:Хайде, стига с плюенето !
Кого от левскарите не оплюхме? То не бяха Гонзо, Илиян, Топчо, Митов, Кокала. Да не ги изброявам всичките. Иначе за Стойчо, Славишата, сръбското мекете и продажник, и др. наемници се лееха сълзи и сополи. Щото с тях ставахме носители на титли и купи?
Ако на някой не му харесва, да не се интересува, а да вади пачките и да започва да управлява клуба, както той иска. Макар, че аз съм един от мини-миноритарните собственици на клуба, само мога да се съгласявам с действията на сегашната управа.
И не съм съгласен, някакви тук тинейджърчита, с ненаболи мустаци, да наричат хората, които все пак се мъчат да оправят кашите, "БОКЛУЦИ", "Лъжци" и с всякакви други обидни епитети. Някой от вас водил ли е някога преговори. Сключвал ли е договори? Знае ли какво означава думата "конфиденциалност"? Знае ли, че докато всичко не е договорено, нищо не е договорено? Или ПК, трябваше сутрин и вечер да Ви обяснява как вървят преговорите? Или смятате, че се е говорило само с Хубчев. Евалла, че се е навил да поеме "Левски". Той Гошо Тодоров ви го каза онзи ден " НЯМА МЕРАКЛИИ ЗА ПОСТА ТРЕНЕР ", а и друго
"Аз чета, вие знаете повече. Но мисля, че ако е този човек, за който вие пишете, това е точен избор", сподели Тодоров относно евентуалния нов треньор на столичани.

Хайде стига плювни сега! Ще имаме цяла есен!

И съм съгласен с теб, и не съм. Цитираните от теб си го заслужиха. Топчо и Илиян бяха повече от прилични футболисти, но като треньори бяха пълна скръб. Като останалите. С изключение на Кокала. Но той не е единствения треньор който е бил уволнен след спечелването на титла. Не одобрявам крайностите. Но кажи как да наричат човек направил следните публични изказвания:
“Павел Колев: С Дерменджиев правим планове за следващия сезон, той остава.“
“Павел Колев: Назначаването на Дерменджиев беше грешка.“
“Павел Колев: Шансът Петър Хубчев да бъде треньор на Левски е нулев.“
Вярваш ли на тези думи:
"Павел Колев: Нямаме планове за раздяла нито с Михайлов, нито с Божинов, нито с Костов."
Аз не. Имам предостатъчно опит при работата с хора и имам пълното основание да се съмнявам в думите му. Така говорят нестабилните управници, нагаждачите и тези от които нищо не зависи.
ПП. Относно плюенето. Смяташ ли, че "сръбското мекете и продажник" е нещо различно от плюене?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 15 май 2019 20:29

Левскари, и аз не съм съгласен с поредната треньорска рокада в нашия клуб, но оттук нататък Петър Хубчев е треньор на Левски, и докато той се води такъв, ще бъде наричан Петър Хубчев! Без никакви - Пупчев, Шубчев, Мупчев..... И всякакви други обиди. Всеки който не спазва това ще бъде наказан с БАН!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, suni, Testa_di_Legno и 147 госта