33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2019 16:57

Факт е, че ви думнахме два гола от нищото с първите си две атаки, които бяха много майсторски, смея да твърдя, но за мен е учудващо, че толкова бързо се примирихте със случващото се на терена. Да си кажа правичката, очаквах да дадете доста повече борба независимо, че мачът тръгна ужасно за вас.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: 33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Мнениеот анто маина » 13 май 2019 16:57

Kris_men2000 написа:Ако играете както срещу ЦСКА-София(тоест симулативно със свалени гащи) ще ви скъсаме от бой.Но няма да е така а и ние левскарите не искаме полегнала е Гергана на Дрищова поляна.Няма никакъв смисъл от такива мачове както с ЦСКА-София защото после идват евротурнирите и всичко цъфва.

Как играха срещу вас ? :mrgreen: Или вие сте много силни? :lol:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Мнениеот Кролик » 14 май 2019 12:42

TristaNNN написа:Факт е, че ви думнахме два гола от нищото с първите си две атаки, които бяха много майсторски, смея да твърдя, но за мен е учудващо, че толкова бързо се примирихте със случващото се на терена. Да си кажа правичката, очаквах да дадете доста повече борба независимо, че мачът тръгна ужасно за вас.


Да ти кажа честно, майсторското в двете атаки беше, че нашата защита я нямаше. И двата пъти си имахте по 1 непокрит в наказателното поле, докато нашите защитници бяха за гъби по фланговете....
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2019 12:56

Кролик написа:
TristaNNN написа:Факт е, че ви думнахме два гола от нищото с първите си две атаки, които бяха много майсторски, смея да твърдя, но за мен е учудващо, че толкова бързо се примирихте със случващото се на терена. Да си кажа правичката, очаквах да дадете доста повече борба независимо, че мачът тръгна ужасно за вас.


Да ти кажа честно, майсторското в двете атаки беше, че нашата защита я нямаше. И двата пъти си имахте по 1 непокрит в наказателното поле, докато нашите защитници бяха за гъби по фланговете....

Първото центриране на Иванов беше много майсторско и буквално прати топката фалцово в точка, в която защитниците трудно биха играли с нея, а Костов просто тръгна в точния момент, за да избегне засадата. Защитата беше матирана, не че я нямаше.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 33/7 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.00

Мнениеот Sole » 14 май 2019 22:57

Този мач бе един голям срам за футболен клуб Черно море, за Варна и за всички морски фенове! И то не заради резултата като цифри, а като начин на игра и начин на поведение на професионални футболисти на терена! И след този ПОЗОР е учудващо ,че няма никаква реакция и санкции от страна на Ръководството или по точно нищо учудващо от пълната незаинтересованост!
Кое бе очевАдно в този позор: Ако,се оценяваха треньорите в този кръг, то Илиан би получил ЛОШ 1:!:
Прави вече лошо впечатление независимо как се развива мача,той всеки мач си прави смените в едни и същи минути /69,80,88/ До 19мин 0:2... никаква реакция.....до 46 мин 0:4.... промяна, решение... йок! , т.е чакаме да си дойде минутата/69'/ определена за първа смяна за всеки мач.
Всички играха слабо,но има и "играчи" на мача : 1.Китанов - колкото мача е пазил след връщането си от Ловеч толкова пъти отнася "петица" И на петте гола на Герена игра "полегнала е Тодорка" Нито едно спасяване! Този Китанов не знам какви "игрички" играе, но трябва да бъде изритан моментално от отбора! 2. Жоржиньо: Абе, Илиане виждаш го,че този до пенсия да играе няма как да отбележи гол - ти си го сложил нападател.Абсолютен аматьор! 3. Пл.Димов си игра човекът откровено срещу Ч.море/не му е за първи път/ и 4тия "играч" Панайотов. Любимецът на Илиан и несменяем титуляр си подтичваше цял мач за здраве и дори не погледна към вратата на любимия си Левски. А феновете на Левски по време на мача вместо да се хабят напразно да викат на Минчев "ела на Герена" по добре да си приберат Панайотов, все пак човекът дава душа и сърце за Левски.
:oops:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта