Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 13 май 2019 18:02

plmar написа:
SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:Общо взето положението е такова, че не ни е страх от Тотнъм, а от мисълта да загубим точно от Тотнъм....

Това нас феновете де, играчите едва ли :lol:

Много точно казано :!:


Много неточно казано- не ни е страх от никой, а ни е страх от самата мисъл за евентуална n-та загуба на финал! Ако заменим Тот с Ман вече съм съгласен. Не виждам разлика от Атлети, Тот, Юве или Реал. Страха идва от самия страх от загубата. Излагам и фактите, които според мен, ще ни донесат шестата.
Първо- не играем с Реал- визирам огромния им опит във финали.
Второ- на вратата имаме най-добрия в момента в Европа.
И трето- нашият опит.



Имам план, някой да изпрати на Лорис, бутилка вино преди мача.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 13 май 2019 22:49

SgtLiberty написа:
Имам план, някой да изпрати на Лорис, бутилка вино преди мача.

:lol: :lol: :lol:
Дай адрес, бъчва ще му пратим. И ван с пълен резервоар - да откара Сон, Ериксен и цялата защита до стадиона... или докъдето успее...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 13 май 2019 22:51

Чак сега осъзнах,че тоя смотан финал е 20 дни след последния мач за сезона :o Откога е така и кому е нужно това?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kingofpop » 13 май 2019 23:09

slash1912 написа:Чак сега осъзнах,че тоя смотан финал е 20 дни след последния мач за сезона :o Откога е така и кому е нужно това?


миналата година беше много по-малко разстоянието между края на сезона и финала....заради световното...но сега като няма световно, нито европейско, нито Олимпиада и заради това е така...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 13 май 2019 23:16

Постоянното присъствие е позитивен коментар и атрактивен подпис!
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 13 май 2019 23:22

kingofpop написа:
slash1912 написа:Чак сега осъзнах,че тоя смотан финал е 20 дни след последния мач за сезона :o Откога е така и кому е нужно това?


миналата година беше много по-малко разстоянието между края на сезона и финала....заради световното...но сега като няма световно, нито европейско, нито Олимпиада и заради това е така...

Те ще забравят как се рита дотогава :lol: Така или иначе си тук,да те питам за кой си на финала :roll:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 13 май 2019 23:29

Спокойно можеха да го сложат по-рано, на 25-ти например... Да държиш играчите чак до юни е супер излишно. От УЕФА вместо да гледат да ги пуснат да отдъхнат след дългия сезон, те ги спират. Това ще е третия финал през юни за последните 5 години.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kingofpop » 13 май 2019 23:42

slash1912 написа:
kingofpop написа:
slash1912 написа:Чак сега осъзнах,че тоя смотан финал е 20 дни след последния мач за сезона :o Откога е така и кому е нужно това?


миналата година беше много по-малко разстоянието между края на сезона и финала....заради световното...но сега като няма световно, нито европейско, нито Олимпиада и заради това е така...

Те ще забравят как се рита дотогава :lol: Така или иначе си тук,да те питам за кой си на финала :roll:


ми по принцип за Тотнъм, но сложих 4 хиляди да триумфирате вие на 1.5(да вземете купата....стига,не вярвам пак да паднете) така че ще съм за вас :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от kingofpop на 13 май 2019 23:58, променено общо 2 пъти.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kingofpop » 13 май 2019 23:57

Изображение

по принцип на такъв нисък коефициент не се залага, но сметни колко съм сигурен, за да сложа толкова :mrgreen: :mrgreen: време е Клоп да спечели финал, ако пък жълтия Меси или Бог Хари ви ушие ше плачем заедно след мача :mrgreen: :mrgreen: :cry: :cry:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот cskarcheto92 » 14 май 2019 00:03

И това го реши 3 минути преди да постнеш снимката ли ? Евала ако си го направил и дано ти излезе, но нещо ни мяташ ми се струва. :lol:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта