29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот greenpeak » 14 апр 2019 12:35

Onq написа:
rodman написа:Хайде, пак се започна с кадруването! Дори не можете да се зарадвате истински... На мен пък Панайотов ми харесва, виждам на Илиян Илиев също. Само Черно море!


Какво кадруване, какви 5 лева. Брат да ми беше Панайотов нямаше да го хваля. В интерес на истината, ти си първият моряк с положителен коментар за него, не само във форума.


Onq, Панайотов е доказано некадърен.
Аз не съм му видял два нормални мача за нас да е изиграл.
Даже моя "любимец" Божилов е направо класа над Панайотов.
№71 дойде при нас изключително прeхвален, а реално до сега при нас е трагичен.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот rodman » 14 апр 2019 13:02

greenpeak написа:
Onq написа:
rodman написа:Хайде, пак се започна с кадруването! Дори не можете да се зарадвате истински... На мен пък Панайотов ми харесва, виждам на Илиян Илиев също. Само Черно море!


Какво кадруване, какви 5 лева. Брат да ми беше Панайотов нямаше да го хваля. В интерес на истината, ти си първият моряк с положителен коментар за него, не само във форума.


Onq, Панайотов е доказано некадърен.
Аз не съм му видял два нормални мача за нас да е изиграл.
Даже моя "любимец" Божилов е направо класа над Панайотов.
№71 дойде при нас изключително прeхвален, а реално до сега при нас е трагичен.

Приятели, бягаме в една писта, а не можем да намерим общ език :) Нормално като за форум, но все пак... Да, Панайотов (№71 за някои), спечели "всенародна обич" с изказванията си за Левски. Но пък направи най-силните си мачове точно срещу тях, в т.ч. и вкарана дузпа при рулетката. Да, Божилов (№14 за други) понякога прекалява със задържането на топката, но пък има феноменални голове и немалък принос за успехите ни, в т.ч. и незабравимата Бургаска вечер :) Най-важното е, че И ДВАМАТА В МОМЕНТА СА ФУТБОЛИСТИ НА ЧЕРНО МОРЕ! Наречете ме мърморещо старче, но нашата работа е да си купуваме билети или карти и да ходим на стадиона да подкрепяме отбора на сърцето си! Не съм го казвал досега, пъпът ми е хвърлен на "Тича" буквално! Роден съм и живял на ул. "Найден Геров", в близост до стадиона. Там, на стадиона играехме непрестанно, гледахме тренировките на отбора, шиехме знамена, пълнехме моряшкия сектор на "Ю. Гагарин", щастлив съм че и синът ми е част от моряшкото семейство...
Прощавайте за отклонението! Позволих си да репликирам колегата, защото ми писна от "приятелски огън" по наши футболисти! Това е! Само Черно море!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот Onq » 14 апр 2019 13:28

Родман, тва е форум всеки може да си пше каквото иска. Подкрепата по стадионите е важна. Тва дето си го писал за къде си роден, шиене на знамена и т.н. се отнася за много хора. Аз съм роден на "Станке Димитров"( сега "Княз Николай Николаевич") и съм прекарал по-голямата част от живота си от двете страни на стадиона. Учил съм в Пета 11 години. Детската ми градина беше номер 4, яслата под сгурията . Баба ми и дядо ми живееха в 6-ти блок в Чайка. Да продължавам ли? Мисля няма нужда. За Божилов съм съгласен, че изкупи всички грехове с Бургаската вечер. Панайотов обаче няма един свестен мач. Бил вкарал дузпа срешу левски на осминафинал, е и? Че той Дани Георгиев по тая логика трябва да е легенда на отбора. Панайотов е безобразно слаб. Всеки втори пас му е грешен. Във всеки един мача съсипва безброй положения. Изобщо не ми пука, че е левскар. През нас са минали всякакви фенове на софийски отбори, този просто е тотално некадърен, това е. На стадона трябва да бъдат подкрепяни 90 минути, но след мач е друго. Когато проваляш услията на целия отбор нееднократно - си носиш последствията.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот зеления » 15 апр 2019 00:50

Няма нужда от заяждания между нас. Важното е, че победихме.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот Clarion » 15 апр 2019 12:51

Onq написа:Родман, тва е форум всеки може да си пше каквото иска. Подкрепата по стадионите е важна. Тва дето си го писал за къде си роден, шиене на знамена и т.н. се отнася за много хора. Аз съм роден на "Станке Димитров"( сега "Княз Николай Николаевич") и съм прекарал по-голямата част от живота си от двете страни на стадиона. Учил съм в Пета 11 години. Детската ми градина беше номер 4, яслата под сгурията . Баба ми и дядо ми живееха в 6-ти блок в Чайка. Да продължавам ли? Мисля няма нужда. За Божилов съм съгласен, че изкупи всички грехове с Бургаската вечер. Панайотов обаче няма един свестен мач. Бил вкарал дузпа срешу левски на осминафинал, е и? Че той Дани Георгиев по тая логика трябва да е легенда на отбора. Панайотов е безобразно слаб. Всеки втори пас му е грешен. Във всеки един мача съсипва безброй положения. Изобщо не ми пука, че е левскар. През нас са минали всякакви фенове на софийски отбори, този просто е тотално некадърен, това е. На стадона трябва да бъдат подкрепяни 90 минути, но след мач е друго. Когато проваляш услията на целия отбор нееднократно - си носиш последствията.

Е, то е ясно, че Дани Георгиев е легенда - според мене това е един от най-полезните и комплексни футболисти, които някога сме имали, плюс това е играл през 9 (девет) сезона на Тича и има 195 мача като футболист на Черно море. Не съм експерт, но може би попада в един разширен отбор от 22 футболисти с най-много мачове.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот Onq » 15 апр 2019 14:04

Clarion написа:
Onq написа:Родман, тва е форум всеки може да си пше каквото иска. Подкрепата по стадионите е важна. Тва дето си го писал за къде си роден, шиене на знамена и т.н. се отнася за много хора. Аз съм роден на "Станке Димитров"( сега "Княз Николай Николаевич") и съм прекарал по-голямата част от живота си от двете страни на стадиона. Учил съм в Пета 11 години. Детската ми градина беше номер 4, яслата под сгурията . Баба ми и дядо ми живееха в 6-ти блок в Чайка. Да продължавам ли? Мисля няма нужда. За Божилов съм съгласен, че изкупи всички грехове с Бургаската вечер. Панайотов обаче няма един свестен мач. Бил вкарал дузпа срешу левски на осминафинал, е и? Че той Дани Георгиев по тая логика трябва да е легенда на отбора. Панайотов е безобразно слаб. Всеки втори пас му е грешен. Във всеки един мача съсипва безброй положения. Изобщо не ми пука, че е левскар. През нас са минали всякакви фенове на софийски отбори, този просто е тотално некадърен, това е. На стадона трябва да бъдат подкрепяни 90 минути, но след мач е друго. Когато проваляш услията на целия отбор нееднократно - си носиш последствията.

Е, то е ясно, че Дани Георгиев е легенда - според мене това е един от най-полезните и комплексни футболисти, които някога сме имали, плюс това е играл през 9 (девет) сезона на Тича и има 195 мача като футболист на Черно море. Не съм експерт, но може би попада в един разширен отбор от 22 футболисти с най-много мачове.


Легенда от калибъра на Косьо Мирчев и Диан Генчев. Айде нема нужда :) . Как един играч може да е полезен, без да е взел нито една висока топка през кариерата си и при всяко единоборство да пиши и се търкаля все едно е застрелян? Очаквам да прочета, че Божилов е спринтьор, а Китанов режимлия. Ама щом си решил :)

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот Ron Jeremy » 15 апр 2019 14:30

e , че Дани е с класи над Панайотов ;) , Патрик трябва да е титуляр !
ex Popeye

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Ботев - Черно море/ 13.04 събота 17.30

Мнениеот yavorescu » 16 апр 2019 10:56

Дани Георгиев при втория си период при нас нямаше нищо общо с Дани от първия. Играеше като опорен халф, много полезен и бих казал, безстрашен в единоборствата. Преквалификацията се случи предния сезон, когато беше в Локо Пд. Ако си спомняте, Станков даже го наказваше с място на пейката, защото избра да се върне при нас.

Високите топки няма как да са му сила, но се раздаваше и въобще не беше онзи "мек" футболист, когато се подвизаваше на крилото. При първия му сезон записа най-много мачове като титуляр и имаше фундаментален принос да изглеждаме една идея "по-твърди", както Гонзо изискваше. За мен лично, с представянето си тогава Дани изтри всичко негативно, което беше натрупал при първия си период. Не заслужаваше да бъде изритан по този грозен начин, както и някои други футболисти тогава. Сега играе като десен бек в Монтана и се справя прилично, предвид възрастта му и необичайната позиция. В злополучния последен мач на Гонзо игра като ляв бек и се справи отлично с нашите крила (признавам си, тогава ми се струваше, че и аз бих се справил).

А Панайотов е просто едно недоразумение, надут балон от десетките литри говежди сълзи, че го натириха. Единственото, което може, е да тича непрекъснато. Само дето ние би трябвало да сме отбор по футбол, не бягане.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта