Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 15 мар 2019 00:47

TristaNNN написа:
vvessel написа:Не се знае какви пари са договорени за закупуването му. Все пак уговорките са правени от предното ръководството, което беше доста ларж на заплати и комисионни. Човека може да си е добър, но да не се вмества в новите финансови параметри.
Иначе в контролите го пускаха крило, което му е чужда позиция, а като атакуващ халф трудно ще хване ръка от Мариани. Въпреки че би било интересно да го видим на основната му позиция. Дори и като дефанзивен мисля, че добре би се справил, защото е висок мощен и има вкус към атаката.
Възможно е и просто да не се вписва в концепцията на треньора, както Нашименто на Стоянович.

:roll: :roll: :roll: Объркан съм.

Трябва ни повече онфанзивна мощ, а сегашните ни дефанзивни се ограничават до функцията на разбивачи и не се включват в атаки. Затова си мисля, че Васчук , кой по принцип е офанзивен, заради по-добрата си физика може да играе на по-задна позиция и да участва в атаките.
Но тренера явно не мисли така.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот LoveAndPeace » 15 мар 2019 10:16

Няма светлина в края на синия тунел.
Следяли ги от Левски Илия и Кабов , следяли ги и били доволни. И ние ги следим Буш и Кабрал , следим ги и сме страшно доволни.
Тиам го наказват и вместо да се даде шанс срещу тази енигма Верея на Юруков , местят Рейш. Живко ще се справи и като централен , но пред него има години , година и половина футбол още и толкоз.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 мар 2019 13:10

EVERYTHING IS WRONG
Имаше такъв албум на "Моби". Много хубав. С едни приглушени, спокойни мелодии такива.
И при нас така. Всичко е грешно, ама един такъв спокоен ембиънт е настал. Сменят се тренери, уж се сменят и собственици (докога ще се заблуждават толкова хора???), кервана с негра си върви, #swiwamekolanite. :lol:
Назначиха ни поредния лудогорски тренер. Белким да не стане някоя беля. Трети бивш треньор на Лудогорец! И отново с профил на посредственик. Те всъщност имаха само един, който не е с такъв профил и си го натириха бързо-бързо самите футболисти. Такъв, който му знаеш възможностите и няма с какво да те изненада. Поне не е обидил клуба, като Валеканото. За незапознатите: Райо Валекано си е бил винаги не второразряден, а треторазряден клуб. Който е ок с определението, че и "Левски" е такъв - халал да му е. А за третия разградски челник, какво да кажа? Това беше такава обида към клуба, да се назначава тоя сельо. За Петев говоря, да. Тренерът ни сега предварително си каза какво ще се случи в мача с Разград. Мнозина тук си мислихме, че просто приспива вниманието на Разград, играе го умряла лисица. Ъхъм....
За мен най-малка вина имат футбалерите и Красимир и Колев. Иванов беше класически бушон. Онзи отгоре си свърши работата, като Иванов обра една голяма част от неговите негативи. Вероятно същото ще се случи и с Колев. Що се отнася до футбалерите... :oops: Някои от тях толко си могат. Други, може би не са случайно в "Левски". Кой ги привлича? Кой ги пуска на терена? Те ли се привличат? Те ли се пускат в игра сами? Аз лично чакам следващия собственик, следващия Краси, следващите Белмонт и Буш. Докато свет светува.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5pHLvjaOak8[/youtube]
Все тая. EVERYTHING IS WRONG.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Geonik » 15 мар 2019 13:53

metodito написа:...........................
Аз лично чакам следващия собственик, следващия Краси, следващите Белмонт и Буш. Докато свет светува.
.........................


А защо тогава се интересуваш ? Спирай да се занимаваш с "Левски" и толкова. Или просто да си намираш занимание и раздумка.
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот hydetoshi » 15 мар 2019 14:06

TristaNNN написа:Не е зле, а? Не знам само на какво се дължат ироничните ти зеленикави усмивчици, освен на опит за рязка и тънка провокацийка, ама ти тука си недосегаем, така че вероятно тази реакцийка е в реда на нещата. Факт е, че това е доста добро признание за Колев и родния футбол, колкото и странна да ти бъде тази новина. Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)

УЕФА показа,какво е отношението й към БГ футбола,когато духна под опашката на Боби М.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 мар 2019 14:07

Geonik написа:
metodito написа:...........................
Аз лично чакам следващия собственик, следващия Краси, следващите Белмонт и Буш. Докато свет светува.
.........................


А защо тогава се интересуваш ? Спирай да се занимаваш с "Левски" и толкова. Или просто да си намираш занимание и раздумка.

Можеш ли по-неадекватен коментар да напишеш?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13758
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 15 мар 2019 14:26

TristaNNN написа: Факт е, че това е доста добро признание за Колев и родния футбол ....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Напомням, че на последния конгрес на БФС една сюрия наколенкаджии въртяха подобни мантри за европейското признание на наш футболен функционер, макар последният да бе повече познат със своите тежки заболявания - хроничен ишиас, силен конюктивит и системен световъртеж ....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Geonik » 15 мар 2019 15:04

metodito написа:
Geonik написа:
metodito написа:...........................
Аз лично чакам следващия собственик, следващия Краси, следващите Белмонт и Буш. Докато свет светува.
.........................


А защо тогава се интересуваш ? Спирай да се занимаваш с "Левски" и толкова. Или просто да си намираш занимание и раздумка.

Можеш ли по-неадекватен коментар да напишеш?


[offtopic]Естествено, че мога, защото каквото повикало, такова се обадило. От целият ти пост лъха на пълно хейтване, заради самото хейтване. Единственото което липсваше е: "На теА нЕма да им гледам никакъв мач."[/offtopic]
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 мар 2019 15:43

Red_Neck написа:
TristaNNN написа: Факт е, че това е доста добро признание за Колев и родния футбол ....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Напомням, че на последния конгрес на БФС една сюрия наколенкаджии въртяха подобни мантри за европейското признание на наш футболен функционер, макар последният да бе повече познат със своите тежки заболявания - хроничен ишиас, силен конюктивит и системен световъртеж ....

Мой човек, аз пък напомням, че ако не беше въпросния футболен функционер, както и неговото европейско признание, твоето отборче нямаше да го има в момента под никаква форма. Това само така, за сведение. Знам, че сте нагли по принцип и неблагодарни по природа, ама нямаш никакво морално право да говориш така. За теб е многоуважаван господин Борислав Михайлов - кумът на брака, или по-скоро да го наречем кръвосмешението, между Етрополе, Ловеч и София. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 15 мар 2019 15:46

TristaNNN написа:
Red_Neck написа:
TristaNNN написа: Факт е, че това е доста добро признание за Колев и родния футбол ....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Напомням, че на последния конгрес на БФС една сюрия наколенкаджии въртяха подобни мантри за европейското признание на наш футболен функционер, макар последният да бе повече познат със своите тежки заболявания - хроничен ишиас, силен конюктивит и системен световъртеж ....

Мой човек, аз пък напомням, че ако не беше въпросния футболен функционер, както и неговото европейско признание, твоето отборче нямаше да го има в момента под никаква форма. Това само така, за сведение. Знам, че сте нагли по принцип и неблагодарни по природа, ама нямаш никакво морално право да говориш така. За теб е многоуважаван господин Борислав Михайлов - кумът на брака, или по-скоро да го наречем кръвосмешението, между Етрополе, Ловеч и София. :!:

....който,въпреки това, издигнахте за Президеент.Оу йеа. :lol: Язък,че плюхте Дришата Лига,язък и за всичките Тирета и тем подобни коментари,отчитайки едно весело видео на Виваком Арена оня ден с Тити.Язък :!: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 132 госта