Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ivan56

Мнениеот Странджата » 14 мар 2019 18:05

А бе по-дручко щеше да е, ако на мястото на Колев беше - да речем - Пламен Марков, нали :)? И усмивката нямаше да е крива, и директивата щеше да е друга :)
Ама както е казала жената на нашето време - колкото - толкова, докъдето - дотам. Остави злорадството на другите, като са без друга радост - какво да правят и те - нали са християни (ако са де).
Мене само ме притеснява основанието на това назначение - като какъв Колев се оказва там. Да не е в някакъв отпуск и да се води работник на БФС ? Но по-вероятно да е заварено положение и назначението да не е могло да бъде (или да не си е струвало) да бъде променено. Или пък да няма значение къде е на работа - както е със съдиите, важното е да е оторизиран. Последното май е най-приемливо и вероятно ...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ivan56

Мнениеот delqnski47 » 14 мар 2019 18:13

Странджата написа:А бе по-дручко щеше да е, ако на мястото на Колев беше - да речем - Пламен Марков, нали :)? И усмивката нямаше да е крива, и директивата щеше да е друга :)
Ама както е казала жената на нашето време - колкото - толкова, докъдето - дотам. Остави злорадството на другите, като са без друга радост - какво да правят и те - нали са християни (ако са де).
Мене само ме притеснява основанието на това назначение - като какъв Колев се оказва там. Да не е в някакъв отпуск и да се води работник на БФС ? Но по-вероятно да е заварено положение и назначението да не е могло да бъде (или да не си е струвало) да бъде променено. Или пък да няма значение къде е на работа - както е със съдиите, важното е да е оторизиран. Последното май е най-приемливо и вероятно ...

За УЕФА не е проблем,щот не участвате в евротурнирите :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 мар 2019 20:39

vvessel написа:
Вълчан написа:Вашчук не им харесва на тренерите.Не му дадоха особени шансове сините шушлеци.Изключително талантлив и отдаден футболист.Ама щото друг го е препоръчал и взел и аиде секирата.....Нека някои изнамери мача на червените със неговият отбор преди години и да каже със чиста съвест че не става.

Не се знае какви пари са договорени за закупуването му. Все пак уговорките са правени от предното ръководството, което беше доста ларж на заплати и комисионни. Човека може да си е добър, но да не се вмества в новите финансови параметри.
Иначе в контролите го пускаха крило, което му е чужда позиция, а като атакуващ халф трудно ще хване ръка от Мариани. Въпреки че би било интересно да го видим на основната му позиция. Дори и като дефанзивен мисля, че добре би се справил, защото е висок мощен и има вкус към атаката.
Възможно е и просто да не се вписва в концепцията на треньора, както Нашименто на Стоянович.

:roll: :roll: :roll: Объркан съм.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 мар 2019 20:48

delqnski47 написа:Изображение
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не е зле, а? Не знам само на какво се дължат ироничните ти зеленикави усмивчици, освен на опит за рязка и тънка провокацийка, ама ти тука си недосегаем, така че вероятно тази реакцийка е в реда на нещата. Факт е, че това е доста добро признание за Колев и родния футбол, колкото и странна да ти бъде тази новина. Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 мар 2019 21:19

Е, Той Колев не напусна ли БФС ( от което би следвало и УЕФА да го извади от структурите си ) ... Или нещо се бъркам ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 мар 2019 21:21

THE G.A.M.E написа:Е, Той Колев не напусна ли БФС ( от което би следвало и УЕФА да го извади от структурите си ) ... Или нещо се бъркам ? :?

Според правилника на УЕФА, до края на този сезон Павел Колев може да бъде делегат на двубои от всички надпревари, а от началото на следващия ще получава назначения само за мачове между национални отбори. Причината е, че вече е изпълнителен директор на клубен отбор. На този етап този факт не е проблем за ръководителите в европейската централа, тъй като Левски не участва в евротурнирите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 14 мар 2019 21:45

TristaNNN написа:Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)

Специално за тебе на ЛС. :P
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 мар 2019 21:54

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)

Специално за тебе на ЛС. :P

[offtopic]Обещано! 8-)[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 14 мар 2019 22:07

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)

Специално за тебе на ЛС. :P

[offtopic]Обещано! 8-)[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 14 мар 2019 22:20

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Га Стойкас, Пачо, Трифона, Дихона, Милкона и Джорджано присъстват в тоя лист, да дойдеш да ни кажеш, моля. ;)

Специално за тебе на ЛС. :P

[offtopic]Обещано! 8-)[/offtopic]

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Марш, да спамите другаде :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, TristaNNN и 134 госта