КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Real » 02 мар 2019 00:13

CSKA69 написа: Г...Освен това до година-две от сегашния състав нищо няма да е останало и ще трябва да се гради отбор наново :roll: Иначе поне за мен в момента момчетата на Ерик Тен Хаг играят най-добрия футбол в Европа :!: :idea:

А, що? Хунтелаар и Ласе Шоне остават гарантирано, много вероятно и Блинд :mrgreen:
Смея се, ама ми е тъжно да гледам как един Велик клуб съществува единствено благодарение на ежегодните разпродажби. И в същото време някакви измисленяци се къпят в арабски, руски, китайски и какви ли не пари. Футболът се изражда все повече, както и обществото, всъщност... Ако Аякс можеше да задържа играчите си - щеше да е фактор в Европа ежегодно. Представи си към всичкия този талант в момента, да имаха и опита и класата на Суарес и Ериксен, примерно...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 02 мар 2019 01:00

Реджи ще има нужда от почивка. Тео може да вземе ролята на Марсело в момента, но не знам как се представя в Сосиедад. Ашраф също, то за него като че ли ще е по-добре да остане още една година в Германия. Може Начо да поеме тази роля, ако не му се налага пак да затваря някоя дупка в центъра на защитата.

Лявата зона не е много належаща за покриване, дори и при евентуалната продажба на Марсело... вероятно заради това спекулациите за това момче изглеждат доста сериозни. :lol:

Де Лихт си е супер. Не знам какво не му харесваш, но той вече има основна роля в два отбора( националния и Аякс) и играе редовно на най-високо ниво на тази възраст. Най-малкото поне може да стигне нивото на Рамос, което пак би било добре за него.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Real » 02 мар 2019 01:19

Furious_Monk написа: Редж

Де Лихт си е супер. Не знам какво не му харесваш, но той вече има основна роля в два отбора( националния и Аякс) и играе редовно на най-високо ниво на тази възраст. Най-малкото поне може да стигне нивото на Рамос, което пак би било добре за него.

Не че не го харесвам, просто намирам за лудост изсипването на 70-80 м., за момче с почти никакъв опит и на което му куцат (засега) основни елементи като позиционирането и отнемането на топката. На моменти е по-отвеян от Варан и Марсело, а играе главно срещу разни де граафтшапи и ден хаази. И струва (почти) колкото ван Дайк? Тцъ!
Иначе, да, има потенциал, след 5-6 години миже да е топ-играч. Ама може и да не е. 25 милиона - да, 80 - да ги даде Барса, ние взимаме Милитао и го правим новия Пепе. Зверюга! :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 02 мар 2019 11:10

Милитао изглежда мислещ бранител. Само това че е бразилец, а и това че идва от Порто, кара хората да го сравняват с Пепе.

За Де Лихт, не мисля че има от какво да се притесняваш. До този момент, Перес не е работил с клиенти на Райола, малко вероятно е да го направи за в бъдеще. А и 100 млн. за бранител... не мисля че е в негов стил да хвърля такива пари за защитник.

И все пак, на 17 години играеше финал за купата на УЕФА срещу Юнайтед на Моуриньо, на 19 вече е капитан на Аякс. Със сигурност впечатлява с опита си, освен с футболни качества.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта