Георги Дерменджиев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот balef » 28 яну 2019 18:15

Вълчан написа:Темата е за треньора не кои ще идва със трансфер..... ;)
Прави впечатление че нещо Дерменджиев говори страхливо.Някак си се оправдава.Не бил ги опознал още футболистите....трябвало му време...Явно изпитва лек дискомфорт.Все пак не е водил отбор със такава многоброина и вярна публика и внимава много какво ще каже.Дано се отпусне малко.Като всеки и тои си има своето време да разгърне потенциал.

На треньора не зависимо кой е му трябват качествени играчи ! За това чичо Гошо не знае какво да каже ...... уплашил се е като ги гледа тези в момента - няма класа какви шампиони ще ставаме затова и Мъри Стоилов леко се измъкна не е балама ........

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот vvessel » 28 яну 2019 18:48

balef написа:
Вълчан написа:Темата е за треньора не кои ще идва със трансфер..... ;)
Прави впечатление че нещо Дерменджиев говори страхливо.Някак си се оправдава.Не бил ги опознал още футболистите....трябвало му време...Явно изпитва лек дискомфорт.Все пак не е водил отбор със такава многоброина и вярна публика и внимава много какво ще каже.Дано се отпусне малко.Като всеки и тои си има своето време да разгърне потенциал.

На треньора не зависимо кой е му трябват качествени играчи ! За това чичо Гошо не знае какво да каже ...... уплашил се е като ги гледа тези в момента - няма класа какви шампиони ще ставаме затова и Мъри Стоилов леко се измъкна не е балама ........

С добри футболисти и баба знае.
Добрия треньор си личи, че от всякакви футболисти може да направи отбор.
Лошото е , че Дерменджиев е в цайтнот и тепърва ще сглобява отбора както той ги вижда нещата.
Ако може до края на март да е успял да наложи вижданията си, та април и май да се види има ли бъдеще като наш треньор или не, би било добре.
Сигурното е , че има различни виждания от Стоянович, защото веднага изпрати двамата на проби да си ходят, а Стоянович май беше одобрил защитника. Интересна ми е съдбата на Нашименто и дали би го върнал в отбора. Мисля, че не е по-лош футболист от Мариани, но имаше малшанса да издъни решаваща дузпа. За което Стоянович има сериозна вина.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Kotooshu » 28 яну 2019 19:09

Този не е будала онзи не е.... все някой с нещо се оправдавал , в това число не включвам Чичо Гошо , човека е набеден че говори страхливо , заеби .
Да отида аз ... гарантирам че няма да съм по слаб треньор от Гонзо , Митов и Топчо !!!
Пари не искам , ще работя 25 часа на ден , няма да мрънкам и говоря страхливо , знам какво е Левски .
Стратегията ми ще е следната ... взимам 11 левскарчета и 11 чужденци :mrgreen:
Един мач само левскари , другият мач само чужденци :mrgreen:
Всички ще са доволни :lol:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Kotooshu » 28 яну 2019 19:14

vvessel написа:Мисля, че не е по-лош футболист от Мариани, но имаше малшанса да издъни решаваща дузпа. За което Стоянович има сериозна вина.


Най голяма вина за това Нашименто да го обвиняват за отпадането има Обертан , баси и човека да се покриеш и да не поемеш отговорността за една дузпа ... навремето се биех кой да бие сега се крият !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот mikata » 28 яну 2019 19:57

Дерменджиев все още не е подписал с Левски, а причина за това е, че клубът не е официализирал раздялата със Славиша Стоянович.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот tatusindo » 31 яну 2019 11:44

Успех на дедо Гошо :) На Левски му трябва подкрепа!!!
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 01 фев 2019 20:03

Вече официално е треньор на на нашият любим клуб.
Успех му желая и дано да залага повече на българи, а не на чужденци! :P
Левски завинаги в моето сърце![

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Георги Дерменджиев

Мнениеот Вълчан » 14 фев 2019 21:12

Сега вече е официално начело.Нека се успокои.....събере мислите....и да осмисли как да ги нареди тези келеши по терена.Явно няма да го събличат на дърти години така че няма страх от излагация.Интересното е ако случаино Сираков стане БОС във Левски дали ще направи номера да го махнат от кормилото.Никога не го е харесвал като треньор.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Георги Дерменджиев

Мнениеот mikata » 15 фев 2019 07:19

Сираков май и при новата власт няма да го огрее :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев

Мнениеот wilge » 15 фев 2019 08:34

Всички казват, че Сираков много разбира от футбол, че е точния човек за директор, но вече четвърта смяна на собствеността и нито един собственик не го иска след като Батков го изгони. Нещо като приказката "Хубава жена, но да не ти е в къщата". Защо ли?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 131 госта