Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 12 фев 2019 11:44

metodito написа:https://topsport.bg/levski/obertan-vzimal-nad-140-000-leva-mesechno-v-levski.html

Муахахахахахаха... Ако е вярно това...

Методи, престани вече с тоя ТЪПспорт. Мине се не мине седмица и публикуваш някаква простотия дето са написали. На тия над 50% от "новините" са фалшиви и се пускат целенасочено.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 12 фев 2019 12:29

vvessel написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/obertan-vzimal-nad-140-000-leva-mesechno-v-levski.html

Муахахахахахаха... Ако е вярно това...

Методи, престани вече с тоя ТЪПспорт. Мине се не мине седмица и публикуваш някаква простотия дето са написали. На тия над 50% от "новините" са фалшиви и се пускат целенасочено.

Те техни новини не знам да имат - основно копират от други медии. Според мен е нормално футболист с визитката на Обертан да взима някъде от порядъка 30 000 - 40 000 евро. За по-малко мислиш ли, че ще се навие? Дали са €70 000... кой знае?
Ами да цитирам "Гонг", ама какво да им цитирам? И защо да е "простотия"? Да си затънал в дългове, а да продължаваш да харчиш като луд не е ли простотия. Щото фейк новина беше и това за дълговете, нали? Ама се оказа, че не е фейк? Оказа се, че не са обслужвани. Така че дали е простотия... Много "простотии" станаха в последните няколко години, та това ли?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 12 фев 2019 13:54

metodito написа:
vvessel написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/obertan-vzimal-nad-140-000-leva-mesechno-v-levski.html

Муахахахахахаха... Ако е вярно това...

Методи, престани вече с тоя ТЪПспорт. Мине се не мине седмица и публикуваш някаква простотия дето са написали. На тия над 50% от "новините" са фалшиви и се пускат целенасочено.

Те техни новини не знам да имат - основно копират от други медии. Според мен е нормално футболист с визитката на Обертан да взима някъде от порядъка 30 000 - 40 000 евро. За по-малко мислиш ли, че ще се навие? Дали са €70 000... кой знае?
Ами да цитирам "Гонг", ама какво да им цитирам? И защо да е "простотия"? Да си затънал в дългове, а да продължаваш да харчиш като луд не е ли простотия. Щото фейк новина беше и това за дълговете, нали? Ама се оказа, че не е фейк? Оказа се, че не са обслужвани. Така че дали е простотия... Много "простотии" станаха в последните няколко години, та това ли?

Изчакай малко поне до ОС, тогава ще се разбере какво се случва с тия дългове.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 12 фев 2019 14:01

То не стана ли ясно? От 18 на малко повече от 30 милиона са се качили? Преди секторът - 12 милиона ли беше? съставляваше по-голямата част от този дълг. Да не би тези пари, които наля Виваком да се водят дълг? Тогава нещата изглеждат горе-долу логични.

Да, ако на Общото събрание, Спас реши да махне 10-ина милиона, ще е много добре.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 12 фев 2019 14:45

metodito написа:То не стана ли ясно? От 18 на малко повече от 30 милиона са се качили? Преди секторът - 12 милиона ли беше? съставляваше по-голямата част от този дълг. Да не би тези пари, които наля Виваком да се водят дълг? Тогава нещата изглеждат горе-долу логични.

Да, ако на Общото събрание, Спас реши да махне 10-ина милиона, ще е много добре.

Спас си призна че 15-16 милиона са си негови.
Другите ако са били 17 , сега са толкова или по-малко.
Да стискаме палци Спас наистина да се откаже от тях (или да го откажат) ,че иначе лошо.
Щото на неговите приказки не може да се вярва.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 12 фев 2019 16:50

vvessel написа:
metodito написа:То не стана ли ясно? От 18 на малко повече от 30 милиона са се качили? Преди секторът - 12 милиона ли беше? съставляваше по-голямата част от този дълг. Да не би тези пари, които наля Виваком да се водят дълг? Тогава нещата изглеждат горе-долу логични.

Да, ако на Общото събрание, Спас реши да махне 10-ина милиона, ще е много добре.

Спас си призна че 15-16 милиона са си негови.
Другите ако са били 17 , сега са толкова или по-малко.
Да стискаме палци Спас наистина да се откаже от тях (или да го откажат) ,че иначе лошо.
Щото на неговите приказки не може да се вярва.

Не са негови, нито могат да скочат толкова рЕзко, па и да може, няма как ей така да ги "махне". Изчакайта малко, бре! Ще се разбере на ОС.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 12 фев 2019 21:22

Ами щом казва, че ще бъдат наполовина, явно са негови. Кредити към негови фирми и задължения за заплати и към НОИ.
Поне така изглежда. Аз не знам, само разсъждавам.
Но като го слушам кви ги увърта, хич не му вярвам,същия като царя е, една марка са. Даже си спомням, че Спас му беше препоръчал Милен Велчев с който още въртят далавери заедно.
Вярно Лупи номер 2 ще се окаже. Опита се да се измъкне като мокра връв и да набута акциите на Йовов и Иванков, ама се разсмърдя за врътката и номера не мина. Иначе щеше им ги бутне барабар с 30 милиона задължения и си измива ръцете. Хем не е виновен, ако Левски фалира, хем и пари ще има да взима. Надявам се да не съществува такава опция вече.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот sinfen14 » 13 фев 2019 02:54

Кое не ви е ясно на някои,не мога да разбера?Спас е финансирал Левски през последните години по същата "схема" по която се финансира абсолютно всеки един клуб в България.Както Домусчиев финансира Лудогорец,Ганчев тирето,Крушарски Локо Пд. и т.н.,да не изреждам цялата А група.

Собственикът на фирмата Х(в нашия случай Виваком),финансира клубът под формата на заем и/или под формата на спонсорство към дадения клуб.
Всъщност,малко по задълбочено ровене в архивите ще установите,че когато Спас взе Левски дълговете бяха 20 млн.Сега,след като отпише дълга към Виваком дълговете ще станат около 17-18 млн.Парадоксално изглежда,но явно за периода на Спас някакви пари са били погасявани.Да,не толкова,колкото се обещаха,ама кот-такоа.

ПС- Циркът с акциите отпреди няколко дни,беше добре режисиран филм. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 13 фев 2019 09:46

Татко ще ми купи колело, ама друг път... :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 фев 2019 14:10

Абе Бактов и той искаше едни 30-на млн. ( които бил извадил от "собственият си джоб" ) за акциите, ама не мисля, че получи нещо ... :? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rockman и 143 госта