Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 07 фев 2019 16:11

То драмата е ,че няма титуляри.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 08 фев 2019 15:51

Драмата е че школата бе разбита от Гигов.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 08 фев 2019 18:14

При Гигов излезнаха братя Пееви,Гъргоров,М.Стоев,С.Манолов.Отбора Завършваше в шестицата обикновено.Играхме и няколко пъти в турнирите на УЕФА.Друг е въпроса ,че за толкова години Гигов не взема нито една титла а можеше.А сега сме 11 в "Б"група.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 09 фев 2019 14:35

loko29 написа:При Гигов излезнаха братя Пееви,Гъргоров,М.Стоев,С.Манолов.Отбора Завършваше в шестицата обикновено.Играхме и няколко пъти в турнирите на УЕФА.Друг е въпроса ,че за толкова години Гигов не взема нито една титла а можеше.А сега сме 11 в "Б"група.


Те излезнаха въпреки него .И така излезнаха, че оттогава нещат и да чуят за Локомотив сега.
Ако за теб схемата добро представяне на 1-вия отбор ( което вкл., тото,надупване на тоя и ония и всякакви шпалири,пране на пари,
далавери и пълнене на отбора с бежанци ) + школа руина, аз лично предпочитам 11-ти в Б група, но подобряване на базата и развитие на ДЮШ.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 09 фев 2019 18:46

Най-много искам в състава да играят поне 10 локомотивци.Но силни школи във третия ешелон няма.Къде е Славия къде е Академик.Най-силните школи на Пирин и Марица също изчезват.Правителството и Кралев направиха стадиони по села и паланки а за нас нищо.32 милиона дълг на Левски и нищо нас за 1 милион ни изхвърлиха.Като няма пари защо са ни Додич,Швоня,Контохридис и други.Живуркането ще ни унищожи и това което е останало.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 11 фев 2019 14:16

loko29 написа:Най-много искам в състава да играят поне 10 локомотивци.Но силни школи във третия ешелон няма.Къде е Славия къде е Академик.Най-силните школи на Пирин и Марица също изчезват.Правителството и Кралев направиха стадиони по села и паланки а за нас нищо.32 милиона дълг на Левски и нищо нас за 1 милион ни изхвърлиха.Като няма пари защо са ни Додич,Швоня,Контохридис и други.Живуркането ще ни унищожи и това което е останало.


То и аз това го искам и не ми пука дали ще сме в А група. Силни школи, кои са? И да не сме вечната урви на властта и затова сами си извоюваме и се борим за всичко, това е Локомотив.

Пари има малко и Василев не става за обединител, това и слепците го виждат, но кажи тогава какво да се прави?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 11 фев 2019 21:04

Ние жрици на власта не сме били и няма да бъдем.Ние затова сме ЛОКО СФ.Прав си за Василев.А алтернатива няма.Но трябва да си казваме истината в очите.За да сме ние.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 12 фев 2019 10:03

loko29 написа:Ние жрици на власта не сме били и няма да бъдем.Ние затова сме ЛОКО СФ.Прав си за Василев.А алтернатива няма.Но трябва да си казваме истината в очите.За да сме ние.

Ми то истината си я казваме от доста време - ясно е че ръководството няма големи финансови възможности. Видяхме и че по една или друга причина, някои от управленските му решения са меко казано спорни, да не кажа категорично грешни. Обаче аз поне, за момента алтернатива не виждам...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 12 фев 2019 10:12

Да си го кажем в прав текст - футбол се прави с пари. Локомотивският дух и идея са хубаво нещо, но в магазина няма да ти дадат сирене срещу него...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 13 фев 2019 09:56

Lyubaka01 написа:Да си го кажем в прав текст - футбол се прави с пари. Локомотивският дух и идея са хубаво нещо, но в магазина няма да ти дадат сирене срещу него...


+1929
Подкрепям! И на мен да ми предложат 600 лв на месец,колкото и голям локомотивец да съм няма да се навия да играя.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта