Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 11 фев 2019 17:21

TristaNNN написа:
metodito написа:Бас хващаме ли, че ще бъде преотстъпен?

Не мога да хвана бас за неща, които не са под моя пряк контрол. Да не говорим, че утре може да цъфне някой бързоног Мбонго-Хуйконджонго от Руанда и тогава ще кажеш: "Ето, аз бях прав, затриват ни, погубват ни. Всички ще умрем."
Коментирам ситуацията такава, каквато е към момента, а именно - Димитров беше предпочитаното от треньорите ни резервно дясно крило в контролите. Логично е да бъде резервата на Кабралов през пролетта, а резерви за тоя пост все пак ни трябват, нали?

А не, талантите от Руанда са при Парцуцата и брат му, той си взима нешлифованите диаманти от там :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 фев 2019 17:26

TristaNNN написа:
metodito написа:Бас хващаме ли, че ще бъде преотстъпен?

Не мога да хвана бас за неща, които не са под моя пряк контрол. Да не говорим, че утре може да цъфне някой бързоног Мбонго-Хуйконджонго от Руанда и тогава ще кажеш: "Ето, аз бях прав, затриват ни, погубват ни. Всички ще умрем."
Коментирам ситуацията такава, каквато е към момента, а именно - Димитров беше предпочитаното от треньорите ни резервно дясно крило в контролите. Логично е да бъде резервата на Кабралов през пролетта, а резерви за тоя пост все пак ни трябват, нали?

Дано.

[offtopic]Пич, отново провокираш. Ако исках да натяквам за някакви неща, щях да го правя. Да не вземеш пак да почнеш да си изпускаш нервичките с "говньо", Матросов? ;) Не влизай в битка, която не можеш да спечелиш.[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 11 фев 2019 17:38

Наркосите без левчето :)
Изображение
Били съгласни за "В" група , дееба е боклуците
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 фев 2019 17:46

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:Бас хващаме ли, че ще бъде преотстъпен?

Не мога да хвана бас за неща, които не са под моя пряк контрол. Да не говорим, че утре може да цъфне някой бързоног Мбонго-Хуйконджонго от Руанда и тогава ще кажеш: "Ето, аз бях прав, затриват ни, погубват ни. Всички ще умрем."
Коментирам ситуацията такава, каквато е към момента, а именно - Димитров беше предпочитаното от треньорите ни резервно дясно крило в контролите. Логично е да бъде резервата на Кабралов през пролетта, а резерви за тоя пост все пак ни трябват, нали?

Дано.

[offtopic]Пич, отново провокираш. Ако исках да натяквам за някакви неща, щях да го правя. Да не вземеш пак да почнеш да си изпускаш нервичките с "говньо", Матросов? ;) Не влизай в битка, която не можеш да спечелиш.[/offtopic]

Нищо не провокирам, отговарям ти съвсем културно и аргументирано, ама нещо отново не ти изнася, гледам, та почваш да залиташ и да се изплъзваш с Матросовци, битки, нервички и прочее. Пък и аз битки не водя из форумите, тук съм да отмарям, да чета и да коментирам делата около любимия Левски. Форумните битки са за форумните диван--пишман-герои, а това определно не е моето амплоа. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 11 фев 2019 17:48

ЕМИЛ написа:
W84me написа:Ако Божков затвори нарко-индивидите в СЕКТОР Б, ще го поздравя.

Аааа ще се домъкнат е сектор А и ще го потрошат…

С г-н Божков ще ударят на камък,да няма после екскурзии в багажник на Витоша :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 11 фев 2019 18:29

ЕМИЛ написа:
W84me написа:Ако Божков затвори нарко-индивидите в СЕКТОР Б, ще го поздравя.

Аааа ще се домъкнат е сектор А и ще го потрошат…

Как ще го потрошат? От смях?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 11 фев 2019 18:44

Виваком ще го махнат ли от името на стадиона след като вече не са спонсори,или това си е отделен договор :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 11 фев 2019 18:52

mikata написа:Виваком ще го махнат ли от името на стадиона след като вече не са спонсори,или това си е отделен договор :roll:


Още 4 години !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 11 фев 2019 21:03

И така.....
Зимата привлякохме 4 българи в състава - вратар, защитник, полузащитник и нападател. Трима от тях с по 30-40 мача в националния, като сега ритащите на поста им не са по-силни от тях(дори не им знам имената). Четвъртият е налагащ се национал. Това е някаква плътност, като бившите национали са ритали в Левски.
След Андрей Желязков Ники Михайлов ще е вторият шампион на Холандия, който ще играе в родното първенство.
Това са факти, изчистени от емоции и различни фенски тълкувания.
И едно фенско мнение от мен: Обертатан е прекалено силен за родното първенство към момента.
Забравих...привлякохме български треньор, който 3 пъти е бил шампион (само Гочето има повече титли от действащите треньори). Дано да му върви като на Шпайдела и Гочето (които дойдоха в Левски, след като станаха шампиони с по-малък отбор).

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Soulen » 11 фев 2019 21:06

Ако Черепа смачка наркосите и ги изгони от стадиона, лично ще си плюя на достойнството и ще му викам г-н Божков :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта