Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 фев 2019 12:22

Да, вярваш ли наистина, че ще разчитат на тях?
Ето сега, Стойчо искал Димитров. Представи си следната ситуация. Стоев залага на него. Той пък вкарва голове. Арда се класира за ПППЛ. Ние си го вземаме. Треньорът ни не разчита на него. Страда момчето, чиято кариера е сложена на пауза за пореден път, страда Стоев и Арда, а в "Левски" се разчита на новия Буш, да речем. :lol:
Последна промяна от metodito на 11 фев 2019 12:24, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 фев 2019 12:24

metodito написа:Да, вярваш ли наистина, че ще разчитат на тях?

Е, защо да не, нали все пак трябва да остане някой на резервната скамейка, а и вече видяхме какво се случи с тези, на които със сигурност няма да се разчита през пролетта.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 фев 2019 12:26

Това се случва досега. Но, както и да е. Да му мислят онези в офисите. Просто се замислих, че е кофти.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 фев 2019 12:31

metodito написа:Това се случва досега. Но, както и да е. Да му мислят онези в офисите. Просто се замислих, че е кофти.

Ама досега имахме някакви заместници. Добри-лоши, имаше кой да седи на пейката, пък като гледам не сме се засилили да правим мащабна селекция, така че 'лапетата остават за резерви, просто нямаме други играчи в момента.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот way » 11 фев 2019 12:42

metodito написа:Да, вярваш ли наистина, че ще разчитат на тях?
Ето сега, Стойчо искал Димитров. Представи си следната ситуация. Стоев залага на него. Той пък вкарва голове. Арда се класира за ПППЛ. Ние си го вземаме. Треньорът ни не разчита на него. Страда момчето, чиято кариера е сложена на пауза за пореден път, страда Стоев и Арда, а в "Левски" се разчита на новия Буш, да речем. :lol:

А представи си сега, че Виана и Ривалдиньо вкарат по 10 гола този полусезон.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 11 фев 2019 12:47

На Илия Димитров лятото му изтича договора

https://www.transfermarkt.com/iliya-dim ... ler/255991
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 фев 2019 12:50

way написа:
metodito написа:Да, вярваш ли наистина, че ще разчитат на тях?
Ето сега, Стойчо искал Димитров. Представи си следната ситуация. Стоев залага на него. Той пък вкарва голове. Арда се класира за ПППЛ. Ние си го вземаме. Треньорът ни не разчита на него. Страда момчето, чиято кариера е сложена на пауза за пореден път, страда Стоев и Арда, а в "Левски" се разчита на новия Буш, да речем. :lol:

А представи си сега, че Виана и Ривалдиньо вкарат по 10 гола този полусезон.

И? Какво ме интересуват някакви чуждоземни анонимници. Нека. Пожелавам им го на хората. Мисля, че и на двамата не им беше даден шанс - най-вече на Виана.

Става въпрос за едно младо БЪЛГАРСКО момче, на което се спира развитието. Той ще стане на 25 и ще има два сезона на кръст в мъжкия футбол.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 фев 2019 12:56

metodito написа:
way написа:
metodito написа:Да, вярваш ли наистина, че ще разчитат на тях?
Ето сега, Стойчо искал Димитров. Представи си следната ситуация. Стоев залага на него. Той пък вкарва голове. Арда се класира за ПППЛ. Ние си го вземаме. Треньорът ни не разчита на него. Страда момчето, чиято кариера е сложена на пауза за пореден път, страда Стоев и Арда, а в "Левски" се разчита на новия Буш, да речем. :lol:

А представи си сега, че Виана и Ривалдиньо вкарат по 10 гола този полусезон.

И? Какво ме интересуват някакви чуждоземни анонимници. Нека. Пожелавам им го на хората. Мисля, че и на двамата не им беше даден шанс - най-вече на Виана.

Става въпрос за едно младо БЪЛГАРСКО момче, на което се спира развитието. Той ще стане на 25 и ще има два сезона на кръст в мъжкия футбол.

Айде пак нероден Петко - Стойчо, Арда, голове, класиране за ППЛ, страдания на момчето ....
Димитров остава при нас, не разбирам какво лошо има в това? Момчето поигра в контролите, потренира здраво с мъжете и засега е с първия отбор. Значи, давахме го под наем - рев, кога ще го видим с мъжете и кога ще получи шанс в Левски. Сега не го даваме под наем - пак рев, защо му слагаме кариерата на пауза. Нямате угодия, ей!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 11 фев 2019 13:18

TristaNNN написа:Айде пак нероден Петко - Стойчо, Арда, голове, класиране за ППЛ, страдания на момчето ....
Димитров остава при нас, не разбирам какво лошо има в това? Момчето поигра в контролите, потренира здраво с мъжете и засега е с първия отбор. Значи, давахме го под наем - рев, кога ще го видим с мъжете и кога ще получи шанс в Левски. Сега не го даваме под наем - пак рев, защо му слагаме кариерата на пауза. Нямате угодия, ей!

Е, нали трябва за нещо да се мрънка :|

За жалост 60% от феновете ни (вкл. тези на стадиона) са такива - все ще намерят нещо от което са недоволни и да мрънкат :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 фев 2019 13:27

Така трябва.

Отделяш от времето и парите си, така че си в правото си да мрънкаш и да изискваш.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 136 госта