Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 10 фев 2019 22:40

Kaто знаят, че ще го мъчат с Уилиян и Рос Баркли, за какво изобщо го назначават? За да гледаме подобни резили ...

CSKA69
Мнения: 4461
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот CSKA69 » 10 фев 2019 23:15

Tiberius написа:Не мисля така. :lol:
Нито Хосеп, нито Сари са блестящи тактици, които се съобразяват с качествата на играчите си. [b]Те имат една и съща система на игра и не я променят.[/b] И двамата обаче могат да постигат успехи, ако имат най-доброто.


Абсолютно невярно! Няма да изпадам в подробности, защото вече се уморих да пиша едно и също, само ще акцентирам върху стила и системата на игра на Сити ;) Сравнете я с тази на Байерн по времето на Пеп там и сравнете тези два тима с неговата Барселона :idea: Разликите са очеизбождащи и произхождат, о, чудо, поради разликата в качествата на играчите :lol: :idea: ;) Пеп може да има една система и стил като матрица, но е достатъчно умен да я АДАПТИРА според нуждата и качествата на тима си.. В Барса акцентът беше върху средата на терена и триумвиратът Шави-Иниеста-Меси подкрепен активно от Бускетс; в Байерн Пеп не промени наложеният от времето на Ван Гаал стил с предимно атаки по крилата (Рибери-Робен-Левандовски е главното трио тук), просто го направи по-вертикален и агресивен..Сега в Сити продължителното владеене на топката и контролът може и да е матрицата, но този отбор разполага с изключителна бързина в атака.. Акцентът тук е в контраатаката и скоростта на Стърлинг и Сане, подкрепени от Агуеро /Жезус..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9036
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Soulen » 10 фев 2019 23:42

Това беше най-срамното ни представяне в голям мач, мисля че това лято Абрама трябва да покаже нещо, тука всичко под 200-300 милиона е крайно недостатъчно. В момента дори половин милиард ми изглеждат малко за цел Титла и ШЛ, каквато трябва да бъде всеки сезон.

Ако не може да осигурява средства, трябва да му благодарим за всичко, което е направил за нас и просто да намерим хора, които ги е грижа за отбора, в последните 2 години с болка в сърцето заявявам, че сме сериозно пренебрегнати от него. Да, той ни превърна в това което сме сега, но в момента цикъла се затваря и се връщаме към борба за топ 6, което беше и преди него. Челси е по-голям от всеки футболист и собственик.

Сари е най-малкия виновник за цялата ситуация, но е редно да бъде уволнен за резултатите си до момента, най-вече заради мача с Борнемут, този беше ясно, че го губим.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Tiberius » 11 фев 2019 00:06

CSKA69 написа:
Tiberius написа:Не мисля така. :lol:
Нито Хосеп, нито Сари са блестящи тактици, които се съобразяват с качествата на играчите си. [b]Те имат една и съща система на игра и не я променят.[/b] И двамата обаче могат да постигат успехи, ако имат най-доброто.


Абсолютно невярно! Няма да изпадам в подробности, защото вече се уморих да пиша едно и също, само ще акцентирам върху стила и системата на игра на Сити ;) Сравнете я с тази на Байерн по времето на Пеп там и сравнете тези два тима с неговата Барселона :idea: Разликите са очеизбождащи и произхождат, о, чудо, поради разликата в качествата на играчите :lol: :idea: ;) Пеп може да има една система и стил като матрица, но е достатъчно умен да я АДАПТИРА според нуждата и качествата на тима си.. В Барса акцентът беше върху средата на терена и триумвиратът Шави-Иниеста-Меси подкрепен активно от Бускетс; в Байерн Пеп не промени наложеният от времето на Ван Гаал стил с предимно атаки по крилата (Рибери-Робен-Левандовски е главното трио тук), просто го направи по-вертикален и агресивен..Сега в Сити продължителното владеене на топката и контролът може и да е матрицата, но този отбор разполага с изключителна бързина в атака.. Акцентът тук е в контраатаката и скоростта на Стърлинг и Сане, подкрепени от Агуеро /Жезус..

Това май го беше чел в някаква автобиографична книга за Хосеп. Така ли беше или греша?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 11 фев 2019 02:48

Tiberius написа:
Тони написа:Thsmith предлага да играем със схемата, която Бенитес използва в Нюкасъл, борейки се за оцеляване. Смятайте колко сме паднали в очите на останалите фенове.
Между другото, Моуриньо може да се гордее с теб, как си наредил всичките ни дефанзивни играчи в един стартов състав. С подобна схема брахме бая срам срещу Атлетико и ПСЖ. Даже Азпиликуета беше крило веднъж.

:lol:
Не, просто Смит обича Чемпиъншип и явно иска да ви гледа там. Иначе защо би ви предлагал този треньор и тази схема на игра.

За да мога да гледам мача без да се ядосвам. Ако трябва да съм честен, от водещите отбори Челси от да кажем 2004 година с изключение на периодите на АВБ, Сколари и Рафа са ми били винаги приятни за гледане. Както и начина им на игра. Сега буквално не мога да издържам мачовете им. И как могат да се оправят нещата? С ударна доза от противоположното на този жабар лекарство и на неговия футбол. Така ще се постигне някакъв баланс 8-)

Tiberius написа:Не мисля така. :lol:

Смит и в темите на Реал хвалеше някакъв подобен треньор. Сега дори не мога да се сетя как се казваше. Наистина не мога. :lol:

? За Реал никога не съм предлагам англичанин, най малкото, че никога няма да научи езика и ще стане цирк.
Иначе аз от много време имам желание да видя Сам да води някой от водещите отбори и какво точно би показал там. Като цяло по скоро очаквам гъвкавост. Човека е прагматик и играе според възможностите на играчите си без да се надскача. При по голям потенциал е вероятно да подхожда и по различно. И определено ще е освежаващо на фона на саритата и този тип тенденции.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 11 фев 2019 12:04

Още ли не са уволнили Анцугмен? :|
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 11 фев 2019 15:09

Още не е уволнен,но по-лошото е,че Абрамович не е наясно със себе си и не знае какво иска,защото струва ми се,че проблемът със състоянието на отборът е доста по голям и включва собственик,директори,щабове,футболисти и треньор.Много сме близо до попадане в "черна дупка".
Дано бързо да се вземат точните мерки и да се реагира адекватно.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 11 фев 2019 18:57

Не е уволнен, но не е виновен само ненормалният пушач. Нещата в клуба са далеч от добри. Замразиха плановете за разширението на Моста (Уулвърхемптън днес обявиха, че ще си разширяват стадиона до към 50к и имат цели да атакуват Европа), никаква перспектива и последователност в състава, ядро от застаряващи и изхабени футболисти ( като Педро, Луиз, Вилиян, Алонсо, Азпиликуета като десен бек). Миналия сезон Кристенсен е неизменен титуляр, отказваш оферти от 50 милиона от Барселона, сега си го закотвил на пейката и го пускаш от дъжд на вятър. Давид Луиз от сигурен напускащ до твърд титуляр. Отказваш 30 милиона за Хъдсън Одой, колкото и перспективен да е, и го държиш извън групата за сметка на вилян и педрито, които в последните 20 мача имат общо 5 полезни отигравания. Купуваш нападател за 70 милиона, след сезон и половина докарваш нов, междувременно се "подсилваш" с такъв от Арсенал като Оливие Жиру, който в предишни години, не биха го взели и за водоноска. Никаква идея за развитие. Абрама още няма виза за Великобритания, а е много вероятно и да не му дадат такава. Дон Маурицио в предишни години би бил уволнен още след мача. За Маринчето Грановская и дума не искам да обелвам, че ще ми изтрият мнението. Общо взето след като Емануело беше назначен за технически директор, то Челси яко е забуксувал в ръководно отношение. Трябват спешни мерки, първо трябва да се разкара ръководството в лицето на мадам бившата на Абрамович и около десетина играчи от настоящия състав (изброил съм част от тях по-горе). Сари е по-добре да бъде уволнен, защото няма как да играе неговия стил с тези играчи, а той е прекалено инатлив за да смени тактиката. За финал ви оставям с най-голямото недоразумение: най-добрият дефанзивен халф света да бъде разкаран от позицията си за сметка на хорхиньо (псевдо бразилец италианец).

CSKA69
Мнения: 4461
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот CSKA69 » 11 фев 2019 20:36

Кой по-точно е най-добрия дефанзивен халф в света, който играе в Челси? Има се предвид Канте, така ли? Той е един от най-добрите, когато играе в двойка с такъв (примерно Матич) в схема от типа 4231.. Иначе за мен е по-скоро бокс ту бокс..
Последна промяна от CSKA69 на 11 фев 2019 20:39, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 12 фев 2019 01:15

CSKA69 написа:Кой по-точно е най-добрия дефанзивен халф в света, който играе в Челси? Има се предвид Канте, така ли? Той е един от най-добрите, когато играе в двойка с такъв (примерно Матич) в схема от типа 4231.. Иначе за мен е по-скоро бокс ту бокс..

Да бе разбира се.. В Лестър добре, че беше с Дринкуотър. Във Франция добре, че е Побга. Айде малко по-трезво да гледаме на нещата :) Всички знаем, че най-добрият дефанзивен халф в света е Рубен Пинто. ;) Ако искаш да водим дискусия, кажи по-добри дефанзивни халфове от Канте в последните 10 години.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта