Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Вълчан » 10 фев 2019 15:24

Не знам дали има вероятност Божинов да играе зад Костов.Тои има супер пасове и поглед върху играта а и се опитва да вкарва голове.Обаче ако се продаде Костов не ми се мисли Буш и Божинов какво ще сътворят.... :) Тои поне чистите положения ги вкарва.Мисля наи добре е Костов и Буш продадени и да се купи таран тъмен на цвят висок и мощен.Може и Мапуко да се върне...

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот ralka_levskarka » 10 фев 2019 16:44

Тамън, тамън. Не играл от една година плюс, вписва се идеално в профила :|
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 10 фев 2019 17:01

Мапуку вече играе в Румъния... Дори да искаме, няма как да го вземем. Мен повече ме дразни това, че има вероятност да забият Костов на резервната скамейка за сметка на Божинов. Дано информацията, че търсят отбор на Буш е вярна!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 17:33

По скоро е реалност и факт, отколкото възможност.

Дерменджиев играе с крила и подавач, а ВБ не е нито едното, нито другото по default.

Мен ме радва как е дал указания на Мариани да ходи до зоната между защитата и халфовете, за да изнася топката, както прави мръсенсильо от лдк.

А още по ме радва, че е показал на кабралата, че няма да му толерира глупостите и трябва да е отборен, което означава без тъпи залъгвания и без шляене напред само, а точно обратното - нещо като играта му срещу лдк. по-рано през сезона.

Дано по-бързо се вземе централен защитник и Миланов, а яблонски да бъде максимално отлъчен от отбора, защото прави путкенски номера и не заслужава да е резерва дори.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот ralka_levskarka » 10 фев 2019 17:59

Според информация на колегите от "KotaSport", защитникът на Локомотив (Пловдив) Асен Георгиев също е сред вариантите за дефанзивната линия на Левски.


Да си почешем езиците :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот W84me » 10 фев 2019 18:27

t0bl3ro_bg написа:По скоро е реалност и факт, отколкото възможност.

Дерменджиев играе с крила и подавач, а ВБ не е нито едното, нито другото по default.

Мен ме радва как е дал указания на Мариани да ходи до зоната между защитата и халфовете, за да изнася топката, както прави мръсенсильо от лдк.

А още по ме радва, че е показал на кабралата, че няма да му толерира глупостите и трябва да е отборен, което означава без тъпи залъгвания и без шляене напред само, а точно обратното - нещо като играта му срещу лдк. по-рано през сезона.

Дано по-бързо се вземе централен защитник и Миланов, а яблонски да бъде максимално отлъчен от отбора, защото прави путкенски номера и не заслужава да е резерва дори.

На мен ми харесаха включванията на бековете в атака.Цветкович и Горанов бяха търсени, като хора, които да завършат атаката, както е в модерните отбори.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот vvessel » 10 фев 2019 19:34

W84me написа:На мен ми харесаха включванията на бековете в атака.Цветкович и Горанов бяха търсени, като хора, които да завършат атаката, както е в модерните отбори.

Абе то хубаво и модерно, ама да имаш бекове дето могат да вкарват, а нашите и двамата са жив зян в това отношение.
Луи все още нямам впечатления как е в завършващата фаза, но по-плах ми се струва.
Ако може да ги научи поне да пускат остри пасове в наказателното, та ако не уцели наш, евентуално рикошет за автогол да стане, ще е добре. Горанов е по-близо до това, ама Цветкович с неговите балонни неадресирани центрирания си е тотал щета.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 19:46

Не съм гледал повече от 30 мин. сумарно, но това направи впечатление.

Като цяло трябват нови флангове - бекове и крила, тъй като паул прави едно и също и не е достатъчно да си във форма в 1/5 от сезона. Вярно, че контузията му попречи и наруши формата, но се вижда, че не е най-висока класа. Нещо, което някои се опитват да изкарат.
Кабрал също не е нещо особено - копира робен супер неуспешно и му връзва на куче всеки път.
Цветко е слаб отзад, но пък отпред що-годе бива, но не е достатъчно да е на ниво "бива".
Горанов пък ако бе чужденец и не капитан , а Луи бг - познайте кой щеше да игае от двамата.

Но е все тая отборът в момента - 1/2 от тези няма да ги има лятото и ще се "гради" наново в Сезон #пореден. От сега са с -3-ма титуляри.

Важно е да се стабилизира клубът на първо време, че не е розово положението.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот W84me » 10 фев 2019 21:17

t0bl3ro_bg написа:Не съм гледал повече от 30 мин. сумарно, но това направи впечатление.

Като цяло трябват нови флангове - бекове и крила, тъй като паул прави едно и също и не е достатъчно да си във форма в 1/5 от сезона. Вярно, че контузията му попречи и наруши формата, но се вижда, че не е най-висока класа. Нещо, което някои се опитват да изкарат.
Кабрал също не е нещо особено - копира робен супер неуспешно и му връзва на куче всеки път.
Цветко е слаб отзад, но пък отпред що-годе бива, но не е достатъчно да е на ниво "бива".
Горанов пък ако бе чужденец и не капитан , а Луи бг - познайте кой щеше да игае от двамата.

Но е все тая отборът в момента - 1/2 от тези няма да ги има лятото и ще се "гради" наново в Сезон #пореден. От сега са с -3-ма титуляри.

Важно е да се стабилизира клубът на първо време, че не е розово положението.

Паулиньо и Кабрал били слаби, кой искаш да вземем? Левски не е много апетитна дестинация :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 10 фев 2019 22:23

Вълчан написа:Не знам дали има вероятност Божинов да играе зад Костов.Тои има супер пасове и поглед върху играта а и се опитва да вкарва голове.Обаче ако се продаде Костов не ми се мисли Буш и Божинов какво ще сътворят.... :) Тои поне чистите положения ги вкарва.Мисля наи добре е Костов и Буш продадени и да се купи таран тъмен на цвят висок и мощен.Може и Мапуко да се върне...

Не, няма такава вероятност. За щастие Дерменджиев чете играта по-добре от хората във форума, в резултат на което Мариани се явява най-ключовият играч за Левски в момента, като момчето ни е голмайстор в контролите. :idea:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта