КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот TristaNNN » 03 фев 2019 11:11

metodito написа:[offtopic]
TristaNNN написа:След тоя мач мога да си направя няколко извода, като не искам да ангажирам никого с мнението си.
1) Нганиони, гадният чужденец, е по-добър играч от Горанов и това е видно в най-елементарните отигравания на терена, просто си личи футболната школовка. При еднаква ситуация, нашият капитан ще си подложи главата и ще засили топката произволно някъде напред, докато гадният чужденец ще застане така, че да я спре и гардира, след което да я подаде на съотборник.
2) Павлинчо, друг гаден чужденец, полага старание да си върне формата, като днес загатна за способностите си. Реално той изработи гола за нас, но е видно, че все още не е във върхова кондиция, ала въпреки това, днес много ми хареса със старанието си. Лошото е, че с тази си игра вероятно отново ще бъде най-малтретиран по родните терени.
3) След като вече го няма гадния чужденец с номер 32, а другия такъв с 26 се лекува, се видя, че ние на практика нямаме десен фланг на атаката. Щото Васчук не е крило, а халф тип Тасевски. Илия Димитров също не е, той е нападател тип ...де да знам и аз и какъв тип, а Цветко, когато някак непонятно за мен се окаже на позиция за центриране, такива ги суче, че ... днес не знам как се сдържах да не си прасна халбата с бира в земята от яд.
4) Мариянчо играе с голямо желание и се старае да е навсякъде и да участва във всичко по-интересно, което отборът създава в предни позиции. Днес не знам как имаше сили да ходи след цялото си търчане през целия мач. Центриранията му от корнер, с някои изключения, също бяха читави. Загатна, че при Дерменджиев може да покаже истинските си възможности, стига да не го натирим, понеже кой знае каква заплата взима, а и нали е гаден чужденец.
5) Следващият гаден чужденец Тиам определено няма да изпълнява ролята на класически разбивач, а още при Стоянов личеше, че има потенциал да участва и в другите фази на играта. Днес го доказа, като момчето заслужава добри думи за желанието си и усилията да изчисти играта си в тактическо и техническо естество. Оптимист съм за развитието му, стига да не го нарочим, че играе за пари. Шутът му от дистанция ме накара да се усмихна за първи път в мача.
6) Головете на противника: Ако първият беше някакъв абсурден, от тия, които стават веднъж на милион, то за втория вина носи Юруков, който беше буквално смазан във въздуха от противник, който свали топката на съотборник, за когото беше лесно да разстреля Михайлов от упор. Минути след това, Юруков отново беше смазан при центриране от статично положение и беше цяло чудо, че блядовете не поведоха с три гола. Съжалявам да го кажа, но един гаден чужденец щеше да застане така, че да не бъде смазан във въздуха, или щеше да си изпроси нарушение, или щеше някак да подбутне противника, или щеше да му вкара едно рамо или лакът, докато се кани да отскача, или нещо друго.
[/offtopic]
[offtopic]Призоваваш да не се създава напрежение, у-а, а самият ти нагнетяваш такова. Браво, браво. И отново го правиш по познатия начин - с голяма доза патетизъм, провакация и "наказване" на инакомислещите, които не са прави. Опитите за ирония пак издишат. Не се прави така, пич,[/offtopic]


[offtopic]В случай, че не си забелязал, коментарът ми започва с "...като не искам да ангажирам никого с мнението си...." . Та, честно казано, не знам защо си се почувствал толкова ангажиран да му правиш психоанализи. :roll:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот metodito » 03 фев 2019 11:12

TristaNNN написа:
metodito написа:[offtopic]
TristaNNN написа:След тоя мач мога да си направя няколко извода, като не искам да ангажирам никого с мнението си.
1) Нганиони, гадният чужденец, е по-добър играч от Горанов и това е видно в най-елементарните отигравания на терена, просто си личи футболната школовка. При еднаква ситуация, нашият капитан ще си подложи главата и ще засили топката произволно някъде напред, докато гадният чужденец ще застане така, че да я спре и гардира, след което да я подаде на съотборник.
2) Павлинчо, друг гаден чужденец, полага старание да си върне формата, като днес загатна за способностите си. Реално той изработи гола за нас, но е видно, че все още не е във върхова кондиция, ала въпреки това, днес много ми хареса със старанието си. Лошото е, че с тази си игра вероятно отново ще бъде най-малтретиран по родните терени.
3) След като вече го няма гадния чужденец с номер 32, а другия такъв с 26 се лекува, се видя, че ние на практика нямаме десен фланг на атаката. Щото Васчук не е крило, а халф тип Тасевски. Илия Димитров също не е, той е нападател тип ...де да знам и аз и какъв тип, а Цветко, когато някак непонятно за мен се окаже на позиция за центриране, такива ги суче, че ... днес не знам как се сдържах да не си прасна халбата с бира в земята от яд.
4) Мариянчо играе с голямо желание и се старае да е навсякъде и да участва във всичко по-интересно, което отборът създава в предни позиции. Днес не знам как имаше сили да ходи след цялото си търчане през целия мач. Центриранията му от корнер, с някои изключения, също бяха читави. Загатна, че при Дерменджиев може да покаже истинските си възможности, стига да не го натирим, понеже кой знае каква заплата взима, а и нали е гаден чужденец.
5) Следващият гаден чужденец Тиам определено няма да изпълнява ролята на класически разбивач, а още при Стоянов личеше, че има потенциал да участва и в другите фази на играта. Днес го доказа, като момчето заслужава добри думи за желанието си и усилията да изчисти играта си в тактическо и техническо естество. Оптимист съм за развитието му, стига да не го нарочим, че играе за пари. Шутът му от дистанция ме накара да се усмихна за първи път в мача.
6) Головете на противника: Ако първият беше някакъв абсурден, от тия, които стават веднъж на милион, то за втория вина носи Юруков, който беше буквално смазан във въздуха от противник, който свали топката на съотборник, за когото беше лесно да разстреля Михайлов от упор. Минути след това, Юруков отново беше смазан при центриране от статично положение и беше цяло чудо, че блядовете не поведоха с три гола. Съжалявам да го кажа, но един гаден чужденец щеше да застане така, че да не бъде смазан във въздуха, или щеше да си изпроси нарушение, или щеше някак да подбутне противника, или щеше да му вкара едно рамо или лакът, докато се кани да отскача, или нещо друго.
[/offtopic]
[offtopic]Призоваваш да не се създава напрежение, у-а, а самият ти нагнетяваш такова. Браво, браво. И отново го правиш по познатия начин - с голяма доза патетизъм, провакация и "наказване" на инакомислещите, които не са прави. Опитите за ирония пак издишат. Не се прави така, пич,[/offtopic]


[offtopic]В случай, че не си забелязал, коментарът ми започва с "...като не искам да ангажирам никого с мнението си...." . Та, честно казано, не знам защо си се почувствал толкова ангажиран да му правиш психоанализи. :roll:[/offtopic]

[offtopic]Няма значение. Както и да е.[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22630
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот NOMER14 » 03 фев 2019 12:10

Винаги съм казвал,че феновете имат право да изразяват мнение за отбора Си, дори и да са несъстоятелни. За да изразиш теория(мнение), трябва да игнорираш несъщественото, маловажното. Битието е сложно, многопрофилно. Затова се раждат различни теории, различни мнения, стига целта да не се губи.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот Kotooshu » 03 фев 2019 12:12

С тези ли сме играли ;)

Изображение

как ще спечелим висока топка :roll: :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3236
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот alexdb » 03 фев 2019 19:04

terata написа:
alexdb написа:
reddevil80 написа:
W84me написа:
vvessel написа:Мариани откакто е дошъл, като че ли все по-слаб става.

А добро утро. С всички е така, просто нивото ни е потресаващо и формата им пада.


Аз гледах само първото полувреме и мога да кажа, че след 15 минута, Левски изцяло държаха нещата в свои ръце. Паулиньо, който имаше много слаба есен, заради контузията, сега ми направи доста добро впечатление, даже второто полувреме той бил виновник за гола на Левски, още не съм го гледал. Костов продължава да вкарва, радвам се че не го продадоха за жълти стотинки, т.к. след края на сезона мисля, че ще е много по-скъп. За Мариани, дано vvessel не си прав и отново да покаже добра игра, иначе в момента изглежда, че я дава, когато няма какво да я прави, без значение дали може да я даде удобна на футболиста за който я е адресирал. Цветкович и Яблонски са необходими, т.к. няма други в момента, колкото и слаби да бяха през есента, днес поне се видя някакво желание от Яблонски. Вратарският пост беше проблем и смятам че си остава, дано лятото да успеят да продадат Михайлов и вземат някой истински вратар, т.к. и другият сезон ще бъде нулев при това положение. Без Обертан Левски все едно играят с човек повече, колкото и да говорят, че два негови паса обръщали мача, така е, но тези два паса могат да дойдат и от друг на негово място, който присъства 90мин. в игра, така че е радостна новината продажбата му и влизането на свежи пари в касата.


Паулиньо показа добри игри миналата година когато Обертан не беше в игра. Имаше ли го франсето Паулиньо го заковаваха като колче на крилото и там общо-взето нищо. Да видим ако вземат Николет, Иванов и Живко Миланов как ще изглеждат нещата.
Изобщо като гледам постиженията на нашите Колоси две седмици преди подновяване на първенството май е голяма драма кой е по-най-зле.

Начи... Дотук Обертан е виновен за отпадането за Купата щот не бил искал да бие дузпа, а сега вече е виновен и за слабата форма на Паулиньо. Я ми кажи, кога Паулиньо по принцип не е играл на крилото и кога е играл без Обертан в състава? Върни си ако искаш стартовите състави от миналия сезон да не се излагаш. Баси, тъпотията ви минава всякакви граници ве!


Като например обръщалката с Ботев Пд, равенството с Лудогорец там и нелепата загуба с децата срещу Тирето както и мача с Верея в които Паулиньо показа най-доброто от себе си. Между другото пет от всичките му голове, плюс изработена дузпа и асистенция са точно в тези мачове ;) А в тях или влиза на смяна на Обертан или Обертан изобщо не е на терена. В тези срещи му бяха дали свободна роля и показа, че може да играе на различни позиции.

Относно франсето аз мнението съм си го казвал много пъти - футболист с качества, който има техниката и виждане върху играта и винаги може да бъде джокер да реши мач, но за година и кусур това се случваше много рядко. Като цяло в повечето мачове се мърдосваше и онасяше в безсмислена индивидуална игра. Да не говорим, че тоя е орисан да цели гредите.
Не мисля, че напускането му ще е драматична загуба за нас.
Последна промяна от alexdb на 03 фев 2019 20:09, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3236
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот alexdb » 03 фев 2019 19:15

koisa написа:За разлика от някои други, не мога да си изкривя душата и да напиша, че играта ми е харесала. Нито преди 20-та минута, нито след нея, нито цялото второто полувреме. Не е това играта, която искам да виждам от Левски и няма как да подскачам от радост, че видиш ли професионални футболисти с големи заплати са си подали няколко точни паса повече от предната контрола. Но също така не смятам, че треньора има вина, както се пише в някои форуми, фейсбуци и т.н. Дано в оставащите контроли започнат да играят като отбор, иначе няма да я бъде и ще берем резили в Дриша лигата, която вече чука на вратата.


Каква вина да има треньора? Той работи със заварени футболисти и се мъчи нещо да направи. Това са приятелски мачове и не може да се правят кой знае какви изводи, защото от една страна натягането не е на макс, а от друга в хода на мача се правят всякакви експерименти, каквито едва ли ще видим в редовен мач.
До края на сезона аз не съм оптимист. В шестицата ще влезем, но дали ще опазим третото място вече е проблематично. И това зависи повече от формата и това, което ще покажат Берое и Ботев отколкото от Левски. Най-вероятно ще си гледаме клатушкането ха напред, ха назад.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот TristaNNN » 04 фев 2019 15:59

alexdb написа:
koisa написа:За разлика от някои други, не мога да си изкривя душата и да напиша, че играта ми е харесала. Нито преди 20-та минута, нито след нея, нито цялото второто полувреме. Не е това играта, която искам да виждам от Левски и няма как да подскачам от радост, че видиш ли професионални футболисти с големи заплати са си подали няколко точни паса повече от предната контрола. Но също така не смятам, че треньора има вина, както се пише в някои форуми, фейсбуци и т.н. Дано в оставащите контроли започнат да играят като отбор, иначе няма да я бъде и ще берем резили в Дриша лигата, която вече чука на вратата.


Каква вина да има треньора? Той работи със заварени футболисти и се мъчи нещо да направи. Това са приятелски мачове и не може да се правят кой знае какви изводи, защото от една страна натягането не е на макс, а от друга в хода на мача се правят всякакви експерименти, каквито едва ли ще видим в редовен мач.
До края на сезона аз не съм оптимист. В шестицата ще влезем, но дали ще опазим третото място вече е проблематично. И това зависи повече от формата и това, което ще покажат Берое и Ботев отколкото от Левски. Най-вероятно ще си гледаме клатушкането ха напред, ха назад.

A това не трябва да е така! Контролите, особено при нов наставник както е в нашия случай, са шанса на всеки играч да се бори за титулярно място, да си извоюва нов договор или евентуално увеличение на заплата, бонуси, премии и т.н.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ikar, suni и 70 госта